Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
 03.10.2014 11:12
Latvijas futbola treneri un speciālisti Ungārijā piedalījās UEFA Study Group Scheme seminārā
 02.10.2014 16:32
Marians Pahars valstsvienībā izsaucis Antonu Kurakinu un Viktoru Morozu
 02.10.2014 16:07
Spraigā cīņā Rīgas U-14 futbolisti kļūst par LMT Futbola akadēmijas reģionālo izlašu noslēdzošā rudens turnīra uzvarētājiem
 02.10.2014 16:01
LFF DK 02. oktobra lēmumi
 02.10.2014 12:18
Paziņots FK “Nikars” spēlētāju sastāvs UEFA Futsal Cup pamatturnīra spēlēm Rīgā
 02.10.2014 11:57
Tiesnešu nozīmējumi SMScredit.lv Virslīgas, SYFORM Pirmās līgas un Dublieru čempionāta spēlēm (03.-05.oktobris)
 29.09.2014 12:27
Marians Pahars, Dainis Kazakevičs un Jānis Mežeckis apmeklē UEFA / FIFA treneru konferenci Sanktpēterburgā
 29.09.2014 10:25
2016.gada UEFA EČ kvalifikācijā Latvijas telpu futbola izlase tiksies ar Angliju, Andoru un Maltu
 27.09.2014 21:04
Latvijas U17 izlase cīnās neizšķirti UEFA Eiropas čempionāta atlases otrajā spēlē
 Februāris (74)
UEFA Cup: SK Liep. Metalurgs - "A.I.K." (Zviedrija) 3:2 (2:0)

Ceturtdien, 16. augustā UEFA kausa kvalifikācijas otrās kārtas pirmo spēli savā laukumā aizvadīja vienīgie palikušie Latvijas pārstāvji Eirokausos šosezon SK Liepājas Metalurgs, kuri visnotaļ smagos laika apstākļos (proti, mača laikā uznākušais lietus par ko var pārliecināties arī bildēs) spēja ar rezultātu 3:2 pārspēt vienu no slavenākajiem Zviedrijas klubiem "A.I.K." (Solna)!

Jau spēles desmitajā minūtē rezultātu atklāja liepājnieks Ģirts Karlsons. Visa pirmā puslaika turpinājumā SK "Liepājas Metalurga" futbolisti ar "A.I.K." cīnījās līdzvērtīgi, savukārt 43. minūtē Deniss Ivanovs palielināja mājnieku pārsvaru jau līdz 2:0. Pārtraukumā ejot, visnotaļ negaidīts, taču patīkams rezultāts un spēle no liepajnieku puses.

Tomēr jau otrā puslaika sākumā tas pats Deniss Ivanovs muļķīgi nesapratās ar vārtsargu Viktoru Spoli un raidīja bumbu savos vārtos. Rezultāts kļuva 2:1. Vēl pēc desmit minūtēm jau "A.I.K." kluba uzbrucējs Lukašs Valdemarins pirmais piestedzās pie Viktora Spoles atvairītās bumbas un izlīdzināja rezultātu 2:2. Tomēr šajā spēlē liktenīgu kļūdu pieļāva arī Zviedrijas kluba vārtsargs, kurš, tverot bumbu, saskrējās ar aizsargu un izlaida to tieši pa sitienam Andrejam Rubinam, kurš sākumā tika atvairīts, bet atkārtots Tamošauska sitiens izrādījās precīzs. Rezultāts kļuva liepājniekiem labvēlīgs 3:2, kurš līdz spēles beigām palika nemainīgs.

SK Liepājas Metalurgs - A.I.K. (Zviedrija) 3:2 (2:0)
16. Augusts, 2007 - Stadions Daugava, Piejūras parks
Vārtus guva:
Karlsons 10', Ivanovs 43', Tamošauskas 63' – Ivanovs 49' savos vārtos, Obolo 61'

SK „Liepājas Metalurgs”: 31 Spole Viktors, 3 Kļava Oskars (59 min 77 Krugļaks Andrijs), 4 Zirnis Dzintars, 5 Ferreira Antonio, 6 Ivanovs Deniss, 13 Surņins Pāvels, 7 Rubins Andrejs, 8 Bleidelis Imants, 9 Tamošauskas Tomas, 15 Soloņicins Genādijs, 20 Karlsons Ģirts
Rezervē: 1 Krucs Aleksejs, 2 Žuravļovs Andrejs, 11 Laktionovs Aleksandrs, 18 Torres Kristians, 22 Kamešs Vladimirs

„A.I.K.” Solna: 1 Orlund Daniel, 2 Karlsson patrik, 4 Johansson Nils – Eric, 8 Tjelnstrom Daniel, 13 Arnefjord daniel, 18 Jonsson Markus, 20 Stephenson Khari (62 min 14 Pavey Kenny), 27 Obolo Ivan, 28 Valdemarin Lucas (62 min 10 Filveiredo Wilton), 29 Ozkan Gabriel (81 min 26 Mendez Daniel), 30 Johnson Dulee
Rezervē: 22 Westberg Niklas, 5 Ronning Per, 16 Bengtson Pierre, 17 Tamandi Jymmi

Brīdinājumi: Surņins 86' – Karlssons 17', Valdemarins 34', Arnefjord 13', Ozkan 67', Obolo 86'