Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
27.02.2007
Latvijas izlases un "Skonto FC" uzbrucējs Mihails Miholaps spēlēs Kazahstānā. "Skonto" kluba visu laiku rezultatīvākais futbolists līdz šīs sezonas beigām ir parakstījis līgumu ar Kazahstānas ceturto spēcīgāko klubu Karagandas “Šahtjor”. Latvijas izlases rindās Miholaps laukumā ir devies 32 spēlēs un guvis 2 vārtus.

FK "Skonto" kausu izcīna "Kriļja Sovetov"
24.02.2007
No 20. līdz 23. februārim Rīgā risinājās FK "Skonto" kausa izcīņa 1992. gadā dzimušajiem futbolistiem. Turnīrā piedalījās 8 komandas - "JFC Skonto", "FHK Liepājas Metalurgs", "Smena-Zenit", "Šahtjor", "Flora", "Lokomotiv", "Kriļja Sovetov" un "Levadia". Par turnīra uzvarētājiem kļuva Krievijas kluba "Kriļja Sovetov" futbolisti.

Telpu futbols: Rīgas A grupas 14. kārtas noslēguma spēles
24.02.2007
Latvijas telpu futbola 2006./2007. gada Rīgas A Grupas čempionātā ir notikušas 14. kārtas noslēguma spēles. "Kimmel" un "RABA" komandu mačs noslēdzās neizšķirti, bet "Nikars" pārspēja "Dinamo-Rīnuži".

Telpu futbola čempionāta Kurzemes un Latgales pusfināli
21.02.2007
Rīgas komandas "RABA" un "RTU" ir uzzinājušas spēļu kalendāru Latvijas telpu futbola čempionāta pusfināla mačiem. Atgādināsim, ka "RABA" spēlēs Kurzemes zonas pusfinālā, savukārt "RTU" Latgales zonas pusfinālā.

Sieviešu U-17 un U-19 izlašu Eiropas čempionātu izlozes
20.02.2007
Ir notikušas 2008. gada Eiropas sieviešu futbola čempionātu pirmās kvalifikācijas kārtas izlozes. Latvijas U-17 izlase tiksies ar Ukrainu, Islandi un Slovēniju, savukārt Latvijas U-19 izlase mērosies spēkiem ar Dāniju, Beļģiju un Bosniju un Hercegovinu.

Verpakovskis iziet laukumā, "Getafe" zaudē
19.02.2007
Vakar Spānijas čempionātā Latvijas nacionālās futbola izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis čempionāta septītās vietas kluba "Getafe" sastāvā spēlē pret "Athletic" laukumā izgāja 65.minūtē, tomēr "Getafe" zaudēja ar 0:2.

LFF sveic Jāni Mežecki jubilejā
18.02.2007
Latvijas Futbola federācijas kolektīvs sirsnīgi sveic ilggadējo federācijas ģenerālsekretāru Jāni Mežecki 54 dzimšanas dienā 19.februārī.

Telpu futbols: Rīgas A grupā uzsākta 14. kārta (papildināts)
17.02.2007
Latvijas telpu futbola 2006./2007. gada Rīgas A Grupas čempionātā ir uzsākta 14. spēļu kārta. Pirmajos divos mačos ir fiksēti šādi rezultāti - "RTU" ar rezultātu 10:0 pārspēja "UBAK", savukārt "Monarch" ar 6:4 "Viesuli".

Latvijai turnīrā Itālijā sudrabs
17.02.2007
Latvijas U-20 izlase starptautiskajā turnīrā Itālijā finālā ar 0:1 piekāpās Rumānijai un no Latvijas vēstnieces Itālijā Astras Kurmes saņēma sudraba medaļas. Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, turklāt rumāņi kontrolēja spēli, taču jau no otrā puslaika pirmās minūtes Latvija raidīja bīstamus sitienus rumāņu vārtu virzienā. Edgars Gauračs jau 46.min sita nedaudz garām vārtiem. Rumānijas futbolisti vārtus guva pēc stūra sitiena.

Pēc pirmā puslaika Latvijas U20 spēlē neizšķirti ar Rumāniju
17.02.2007
Latvijas U-20 futbola izlase starptautiskajā turnīrā Rumānijā pēc pirmā puslaika cīnās neizšķirti ar Rumānijas U-20 izlasi.

SK “Suntaži” meitenes - “Lootos Cup-2007” čempiones!
15.02.2007
SK”Suntaži” aizsāktā sadarbība ar Igaunijas pilsētas Pilvas futbola klubu “Lootos”, sākās 2001. gadā, kad suntažnieki piedalījās turnīrā “LATVIJA-IGAUNIJA 100 +” un guva 2 uzvaras. Pēdējos gados klubs piedalās visos trijos rīkotajos turnīros, ziemā “Lootos Cup”, pavasarī “Water Ser Cup” un vasarā “Lootosspring Cup”. Arī citi Latvijas klubi izmanto šo iespēju pārbaudīt savu varēšanu un gūstot starptautisku pieredzi. Dzirdēts, ka dažs klubs nav ticis uz turnīriem,jo pietrūkst brīvu vietu. Šogad turnīrā spēlēja 12 komandas no Latvijas, 7 zēnu un 5 meiteņu komandas.

Latvijas U-20 sagrauj Slovēniju un spēlēs finālā
15.02.2007
Latvijas U-20 izlase šodien ar 4-1 uzvarēja Slovēnijas U-20 izlasi un iekļuva starptautiskā turnīra finālā Itālijā. Finālmačā, kas šo sestdien sāksies plkst.10.15 pēc Latvijas laika, Latvijas U-20 izlasei būs jāspēlē pret otras apakšgrupas uzvarētāju - Rumānijas U-20 izlasi.

Latvijas U-20 izlase pārspēj Krieviju
14.02.2007
Starptautiskā turnīrā Itālijā Latvijas U-20 izlase ar rezultātu 1:0 pārspēja Krievijas futbolistus. Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā pirmā puslaika sākumdaļā guva Aleksandrs Cauņa.

Pēc 13 gadiem Itālija atgūst pirmo vietu FIFA rangā
14.02.2007
Pirmoreiz pēdējo četrarpus gadu laikā mainījies FIFA/Coca-Cola pasaules nacionālo izlašu ranga līderis - pērnā gada Pasaules Kausa ieguvēja Itālija, kas pirmo vietu pazaudēja 1993.gada novembrī, februāra FIFA rangu tabulās atņēmusi šo ilggadējo godu Brazīlijai.

Prāta Vētra spēlēs futbolu Skonto FC kausa apbalvošanā
14.02.2007
Nākam piektdien, 23.februārī plkst.15.00 Olimpiskajā sporta centrā (OSC) turnīra “FC Skonto kauss-2007” trīs labāko komandu apbalvošanas ceremonijā notiks turnīra dalībnieku izlases draudzības spēle pret komandu, kurā spēlēs Latvijas izlases veterāni, Skonto FC futbolisti, kā arī grupas „Prāta Vētra” dalībnieki.

VEGA CUP uzvar Klaipēdas FK „Baltija”
14.02.2007
Kuldīgā ir noslēdzies „VEGA1 CUP” 1996. gadā dzimušajiem zēniem. Finālā, pēcspēles soda sitienos ar 3:2 uzvarot turnīra saimniekus „Liepājas metalurga” jaunos futbolistus, uzvaru izcīnīja Klaipēdas FM „Baltija” (Lietuva).

Brīvostas kausā "Liepājas Metalurgs" otrie
14.02.2007
FHK „Liepājas metalurga” Leona Valinska Jaunatnes futbola centra” 1994. gadā dzimušo zēnu komanda trenera Dmitrija Kalašņikova vadībā izcīnīja otro vietu Rīgā notikušajā „Brīvostas kausa” izcīņā.

Latvijas U-20 izlase pamatlaikā nospēlē neizšķirti ar Itāliju
13.02.2007
Latvijas U-20 izlase šodien turnīrā Itālijā pirmajā spēlē pret turnīra saimniekiem pamatlaiku nospēlēja neizšķirti 1:1, taču saskaņā ar turnīra noteikumiem pēc pamatlaika bija jāsit 11 metru soda sitieni, kuros Latvija zaudēja ar 3:4.

Latvijas U-21 izlasei sīva grupa Eiropas čempionātā
13.02.2007
Eiropas U-21 izlašu čempionāta kvalifikācijas spēles Latvijai būs jāspēlē pret Serbiju, Ungāriju, Baltkrieviju un Sanmarīno jauniešu izlasēm. Tādi ir šodien Stokholmā, Zviedrijā notikušās UEFA izlozes rezultāti.

Telpu futbola čempionāta disciplinārais reglaments
12.02.2007
Latvijas Telpu futbola čempionāta dalībnieki tiek aicināti iepazīties ar šo disciplināro reglamentu.

1-20 | 21-36 Kopā: 36