Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
31.01.2007
Latvijas izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis ir guvis pirmos vārtus Spānijas augstākās līgas kluba "Getafe" labā. Spānijas kausa izcīņas 1/4 fināla pirmajā spēlē "Getafe" ar rezultātu 3:0 savā laukumā pārspēja "Osasuna" komandu. Māris nāca laukumā uz maiņu 62. minūtē, gūdams trešos vārtus savai komandai jau pēc nepilnas minūtes.

Paziņojums LFF biedriem
31.01.2007
Atbilstoši statūtiem Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde izziņo ikgadējo LFF kopsapulci (konferenci) 2007.gada 30.martā pl.12.00 Rīgā, viesnīcā "Maritim Park Hotel”, Slokas ielā 1.

LFF valde reorganizē Pirmo līgu
30.01.2007
Šodien, Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde nolēma uzdot LFF Sacensību daļai izstrādāt prasības, kas būs jāizpilda tiem klubiem, kas vēlēsies piedalīties 2007.gada Pirmajā līgā. Pirmā līga šogad tiek reorganizēta, jo notiks arī dublieru čempionāts.

Turnīram Kiprā Andrejevs gatavo 18 futbolistus
29.01.2007
Latvijas Nacionālās futbola izlases galvenais treneris Jurijs Andrejevs šodien nosaucis tos 18 futbolistus, kurus viņš izsauc uz izlasi turnīram Kiprā. Sastāvā iekļauts viens debitants no 2006.gada LMT Virslīgas čempionvienības FK Ventspils – pussargs Jevgēņijs Kosmačovs, kā arī sarakstā atgriezies bīstamais FK Ventspils uzbrucējs Vits Rimkus.

Telpu futbols: Izmaiņas Rīgas A grupas spēļu kalendārā
29.01.2007
Ir notikušas izmaiņas Latvijas telpu futbola 2006./2007. gada Rīgas A Grupas čempionāta spēļu kalendārā.

FK "Ventspils" Sadraudzības kausa izcīņā 2. vietā (precizēts)
28.01.2007
"LMT Virslīgas" čempionvienība FK "Ventspils" šodien aizvadīja Sadraudzības kausa izcīņas finālspēli ar Uzbekistānas klubu "Pahtakor". Mača pamatlaikā un pagarinājumā vārti netika gūti, savukārt 11 metru sitienu sērijā ar rezultātu 9:8 pārāki bija "Pahtakor" futbolisti.

Telpu futbols: Rīgas A grupas 11. kārtas spēles
27.01.2007
Latvijas telpu futbola 2006./2007. gada Rīgas A Grupas čempionātā šodien notika trīs 11. kārtas spēles.

UEFA spriedīs par valstu skaita palielināšanu EURO 2012
26.01.2007
Eiropas futbola federāciju asociācijas UEFA 31.kongresā piektdien, 26.janvārī nolemts izpētīt iespējas palielināt vietu skaitu Eiropas čempionātā no pašreizējām 16 komandām līdz 24 komandām. Ierosinājumu izteica Skotijas Futbola asociācija, kam atbalstu uzreiz izteica Īrijas, Zviedrijas un arī Latvijas federācijas.

Melnkalni ievēl par 53. UEFA dalībvalsti
26.01.2007
Eiropas futbola federāciju asociācijas UEFA 52 dalībvalstīm šodien, pēc UEFA 31.kongresa balsojuma, kā pilntiesīga UEFA locekle pievienojas Melnkalnes futbola asociācija.

FK "Ventspils" spēlēs Sadraudzības kausa izcīņas finālā
26.01.2007
"LMT Virslīgas" čempionvienība FK "Ventspils" ir iekļuvusi Sadraudzības kausa izcīņas finālā. Pusfināla spēlē Latvijas komanda ar rezultātu 1:0 pārspēja Krievijas čempionvienības Maskavas "CSKA" dublieru komandu. Vienīgos vārtus FK "Ventspils" labā mača 80. minūtē guva Vits Rimkus.

2007. gada sezonas "LMT Virslīgas" spēļu kalendārs
26.01.2007
LFF mājaslapā piedāvājam iepazīties ar 2007. gada sezonas "LMT Virslīgas" spēļu kalendāru.

Platinī ievēlēts par UEFA prezidentu
26.01.2007
Šodien 31.UEFA kongresā Duseldorfā, Vācijā visu 52 Eiropas futbola federāciju delegāti vēlēja jauno UEFA prezidentu, par kuru ar četru balsu pārsvaru kļuva 51 gadus vecais francūzis, bijušais Francijas izlases futbolists Mišels Platinī.

FC „Jūrmala” pilsētas domē prezentē futbola foto izstādi
25.01.2007
„LMT Virslīgas” klubs „FC Jūrmala” sadarbībā ar Jūrmalas domi Latvijas futbolam un tā simtgadei dāvina futbola fotogrāfiju izstādi, kas apskatāma pašvaldības ēkā Jomas ielā 1/5, Jūrmalā.

LFF sveic Latvijas Mobilo Telefonu 15 gadu jubilejā
25.01.2007
Latvijas Futbola federācija (LFF) sirsnīgi sveic sava sadarbības partnera "Latvijas Mobilā Telefona" (LMT) kolektīvu 15 gadu jubilejā.

Latvijas futbola speciālisti kārto eksāmenus
25.01.2007
2007. gada 19. janvārī futbola treneru grupā, kurā mācījās 14 treneri pēc A-UEFA līmeņa programmas, tika nokārtots teorētiskais eksāmens.

FK "Skonto" veterāni spēlēs Brīvostas kausa izcīņas ietvaros
25.01.2007
26. janvārī plkst. 15.00 pirms turnīra “Rīgas brīvostas kauss 2007” trīs labāko komandu apbalvošanas notiks turnīra dalībnieku izlases un FK “Skonto” veterānu draudzības spēle (spēle ilgst. 2x15 min.). FK “Skonto” veterānu komandas treneris Aleksandrs Starkovs draudzības spēlē ar jauniešiem uzaicinājis piedalīties Andreju Štolceru, Raimondu Laizānu, Igoru Stepānovu, Mihailu Zemļinski, Alekseju Šarando, Vladimiru Babičevu, Aleksandru Jeļisejevu, Artūru Šketovu, Oļegu Blagonadeždinu, Igoru Troicki, Valentīnu Lobaņovu, Aleksandru Čaladzi u.c.

LFF valdes sēdē skatīs Baltijas līgas jautājumus
24.01.2007
Nākam otrdien, 30.janvārī plkst.11 notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēde, kurā tiks izskatīti dažādi jautājumi, tostarp par šogad notiekošo Baltijas līgu, kuru lielā mērā plānots finansēt no Baltijas valstu futbola federāciju līdzekļiem.

FK "Ventspils" iekļūst pusfinālā (precizēts)
24.01.2007
Sadraudzības kausa izcīņas pusfinālā ir iekļuvuši "LMT Virslīgas" čempioni FK "Ventspils", kas šodien 1/4 fināla spēlē pārspēja Lietuvas čempionus "Kaunas". 51. minūtē pēc Dubenska piespēles Latvijas klubu vadībā izvirzīja Rimkus, bet 63. minūtē lietuvieši rezultātu izlīdzināja. Spēles pamatlaiks un pagarinājums tā arī noslēdzās neizšķirti 1:1, savukārt 11 metru sitienu sērijā ar 3:2 pārāki bija "Ventspils" futbolisti. Precīzi raidījumi sērijā padevās Rimkum, Dubenskim un Kačanovam. FK "Ventspils" pretinieki 1/2 finālā tiks noskaidroti šodien vakarā, kad savā starpā tiksies Krievijas "CSKA" un Azerbaidžānas "Baku".

FK "Ventspils" ceturtdaļfinālā tiksies ar Lietuvas čempioniem
23.01.2007
"LMT Virslīgas" čempionvienība FK "Ventspils" Sadraudzības kausa izcīņā šodien aizvadīja noslēguma spēli apakšgrupā. Mačs ar Armēnijas klubu "Banants" noslēdzās neizšķirti 2:2. 4. minūtē rezultātu atklāja Soleičuks, bet 16. minūtē Ndeki palielināja Latvijas kluba pārsvaru līdz 2:0. "Banants" futbolistiem vārtus izdevās gūt otrajā puslaikā - 57. un 63. minūtē.

Juris Laizāns paraksta līgumu ar Krasnodaras "Kubaņ"
23.01.2007
Latvijas Nacionālās futbola izlases pussargs Juris Laizāns parakstījis līgumu uz diviem gadiem ar Krasnodaras klubu "Kubaņ" Krievijā, kas šosezon spēlēs Krievijas premjerlīgā.

1-20 | 21-40 | 41-60 Kopā: 60