Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā

01.05.2008
Šodien LFF telpās tika izlozēti Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfināla pāri. Visas spēles risināsies trešdien, 7.maijā plkst 18:00. Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā iekļūs tikai šo spēļu uzvarētāji.

FOTO / Latvijas Kauss: JFK Olimps/ASK - FC Daugava
01.05.2008
Piedāvājam fotogaleriju no Latvijas Kaisa izcīņas astotdaļfinālspēles, kurā tikās JFK Olimps/ASK - FC Daugava. Ar rezultātu 1:0 (0:0) šajā spēlē uzvaru svinēja "Daugavas" futbolisti, kas tādējādi turpinās cīņu par Latvijas Kausu ceturtdaļfinālā.

Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla spēļu rezultāti (+Foto)
30.04.2008
Trešdien, 30.aprīlī tika izspēlētas Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla spēles. Turnīra nākamajā stadijā ceturtdaļfinālā iekļuva klubi, kuri pārstāv LMT Virslīgu: FK Rīga, Skonto FC, FC Daugava, SK Blāzma, FK Vindava, SK Liepājas Metalurgs, FK Ventspils un FK Jūrmala. Latvijas Kausa 1/4 fināla izloze notiks LFF telpās ceturtdien, 1.maijā plkst 11:00 un paredzams, ka on-line režīmā tai būs iespējams sekot līdzi arī mājaslapā.

Šodien cīņā par Latvijas Kausu iesaistās LMT Virslīgas klubi
30.04.2008
Šodien, 30.aprīlī Rīgā, Jūrmalā, Rēzeknē, Ventspilī tiek izspēlētas 71.Latvijas Kausa izcīņas astotdaļspēles, kur cīņā par titulu iesaistās arī LMT Virslīgas klubi. Šodienas spēļu uzvarētāji iekļūs 1/4 finālā.

LFF DK 28.aprīļa lēmumi
30.04.2008

Izraksts no LFF DK Sēdes protokola Nr.10 no 28.04.2008.
30.04.2008

A/s «Tukuma piens» atbalstīs Tukuma sieviešu futbola komandu
29.04.2008
Šodien, 29. aprīlī līgumu par Tukuma sieviešu un meiteņu futbola komandas sponsorēšanu parakstīja A/S «TUKUMA PIENS» valdes loceklis Edmunds Jansons, Tukuma pilsētas domes priekšsēdētājs Juris Šulcs un futbola kluba TUKUMS 2000 prezidents Ainars Vahtelis. Tādējādi no šīs dienas Tukuma sieviešu futbola komandas nosaukums ir FK TUKUMS 2000 / BALTAIS.

Sporta žurnālistu komanda draudzības spēlē pārspēj Sieviešu izlasi (+Foto)
29.04.2008
Šodien, 29.aprīlī Rīgā, Daugavas stadiona mākslīgā seguma laukumā tika aizvadīta draudzības spēle starp Latvijas Nacionālo sieviešu futbola izlasi un sporta žurnālistu izlasi. Ar rezultātu 6:0 (2:0) šajā spēlē pārāki tomēr izrādījās žurnālisti, kuru rindās ar trīs gūtajiem vārtiem jeb tā saucamo futbola "hat-trick" izcēlās laikraksta "Diena" žurnālists Ilvars Koscinkevičs.

„Volvo Truck Latvia Cup” vecākajā grupā uzvara liepājniekiem
29.04.2008
Ozolniekos noslēgusies „Volvo Truck Latvia Cup” izcīņa vecākajā U – 15 (1993. gadā dzimušajiem zēniem) grupā. Sporta kluba „Liepājas metalurgs” Leona Valinska Jaunatnes centra” komanda (treneris Aleksandrs Daņilovs) tajā izrādījās pārāki par pārējiem konkurentiem.

Vizītē Rīgā ieradies bijušais Krievijas futbola savienības prezidents Vjačeslavs Koloskovs
29.04.2008
Pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta Gunta Indriksona ielūguma neoficiālā vizītē Rīgā ieradies bijušais Krievijas Futbola savienības prezidents un pašlaik FIFA un UEFA izpildkomitejas loceklis Vjačeslavs Koloskovs.

Rīgas atklātajā čempionātā liepājnieces ceturtās
28.04.2008
Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Rīgas atklātais čempionāts futbolā sievietēm. Tajā startēja arī sporta kluba „Liepājas metalurgs” komanda (treneri Vladimirs Lučiņins un Rūdolfs Jurjāns), kura sacenšoties ar 12 sāncenšu vienībām ierindojās 4. vietā.

Telpu futbola čempionāts: LFF Disciplinārie sodi (5.kārtas spēles)
28.04.2008

SK "Liepājas Metalurgs-2" ar uzvaru debitē Pirmās līgas čempionātā
28.04.2008
Savu pirmo spēli Latvijas futbola 1.līgas meistarsacīkstēs aizvadījuši sporta kluba „Liepājas metalurgs 2” komanda, kuru pretinieki pirmajā spēlē bija Smiltenes FK „Abuls”. Liepājnieki saviem skatītājiem vilties nelika un svinēja pārliecinošu uzvaru – 3:0 (0:0).

Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla izlozes rezultāti
28.04.2008
Šodien, 28.aprīlī LFF izlozē tika noskaidroti Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla spēļu pāru. II kārtas seši uzvarētāji (kuriem pievienojas JFK "Olimps/ASK" un SK "Blāzma" (Rēzekne)) tika izlikti kā 1/8 fināla spēļu saimnieki un kuri savā laukumā 30.aprīlī uzņems pārējos astoņus LMT Virslīgas klubus. Tikai šo spēļu uzvarētāji iekļūs Latvijas Kausa izcīņas 1/4 finālā.

Noskaidroti Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfinālisti
27.04.2008
Noskaidotas tās komandas, kas iekļuvušas Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfinālā un kuras cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā 30.aprīlī savā laukumā uzņems LMT Virslīgas komandas. Tās ir - FS "Metta/LU" (Rīga), Jēkabpils SC, "Spartaks" (Jūrmala), FK "Jelgava", FK "Viesulis" (Rīga) un "Nikars" (Rīga).

Latvijas Pirmās līgas čempionāta atklāšanas spēlē uzvar "Liepājas Metalurgs-2"
27.04.2008
Svētdien, 27.aprīlī Latvijas Pirmās līgas čempionāta atklāšanas spēlē "Liepājas Metalurgs-2" komanda, gūstot trīs vārtus otrajā puslaikā, ar rezultātu 3:0 (0:0) pārspēja Smiltenes "Abuls". Pārējās 1.kārtas spēles tiks aizvadītas ceturtdien, 1.maijā.

Nikars pārspēj FK Kauguri un sper platu soli pretī čempionu titulam (+Foto)
27.04.2008
Šodien, 27.aprīlī Rīgas Olimpiskā sporta centra hallē tika izspēlētas Latvijas telpu futbola čempionāta 5.kārtas spēles. Dienas centrālajā spēlē "Nikars" ar rezultātu 2:1 (2:0) pārspēja pagājušās sezonas Latvijas čempionus FK "Kauguri", sperot platu soli pretī šīs sezonas čempionu titulam.

Telpu futbola finālturnīrs: čempions tiekas ar līderi
27.04.2008
Šodien, 27.aprīlī Rīgas Olimpiskā sporta centra hallē tiks izspēlētas Latvijas telpu futbola čempionāta 5.kārtas spēles. Dienas centrālajā spēlē tiksies pagājušās sezonas Latvijas čempioni FK "Kauguri" pret pašreizējo turnīra līderi "Nikars".

FOTO / LMT Virslīga 2008: FK Rīga - FK Ventspils