Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
30.11.2009
Nepagāja ne divi mēneši, kad Latvijas telpu futbola čempionātā fiksēta pirmā lielā sensācija – pašreizējie čempioni „Nikars” ar 2:4 (0:2) piekāpās tobrīd pirmspēdējā vietā esošajai ISMA vienībai. Savukārt nedēļu iepriekš vienā no t.s. „medaļu” spēlēm FC „Jūrmala” ar 2:1 (0:1) pārspēja „Raba”, tādējādi izvirzoties turnīra tabulas galvgalī.

Latvijas futbolisti aizvada kārtējās spēles Azerbaidžānā
30.11.2009
Aizvadītajā nedēļas nogalē kārtējās spēles Azerbaidzānas futbola čempionātā aizvadīja Latvijas futbolistu pārstāvētie klubi.

Deniss Romanovs palīdz 'Slavia' izcīnīt uzvaru
30.11.2009
Latvijas nacionālās izlases kandidāts vārtsargs Deniss Romanovs svētdien palīdzēja savam pārstāvētajam klubam Prāgas "Slavia" izcīnīt uzvaru Čehijas futbola čempionāta spēlē, savā laukumā ar 3:1 pārspējot "Brno" futbolistus. Romanovs šajā spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes, vienīgos vārtus ielaižot spēles piektajā minūtē.

Rudņevs gūst vārtus pret 'Debrecen' (video), Kazura debitē Ungārijā
30.11.2009
Latvijas U21 jauniešu futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs svētdien Ungārijas futbola čempionāta spēlē guva vārtus, tomēr viņa pārstāvētā "ZTE FC" piedzīvoja zaudējumu pret šīs sezonas UEFA Čempionu līgas dalībniekiem "Debrecen" komandu ar rezultātu 3:5 (3:5).

Atjaunota informācijas sadaļa "Treneriem"
30.11.2009
Turpmāk visus aktuālākos jaunumus Treneru un apmācības jautājumos iespējams aplūkot Latvijas Futbola federācijas mājaslapas atjaunotajā sadaļā.

LETA: 'QPR' cīnās neizšķirti, Gorkšs paliek rezervē
29.11.2009
Grieķijas augstākās līgas futbola čempionāta spēlē sestdien brīdinājumu saņēma Latvijas izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis, bet viņa pārstāvētā "Ergotelis" vienība izbraukumā ar rezultātu 2:0 pieveica Saloniku vienību "Iraklis". Verpakovskis šo maču uzsāka savas komandas pamatsastāvā un tika nomainīts spēles 75.minūtē.

LETA: 'Ergotelis' uzvar izbraukumā, Verpakovskim brīdinājums
29.11.2009

LFF DK lēmums par TSI prezidenta neētisku uzvedību
26.11.2009

UEFA izplata paziņojumu par piecu klubu saistību nelikumīgā spēļu ietekmēšanā
25.11.2009
Trešdien UEFA galvenajā mītnē Šveices pilsētā Nionā notika tikšanās, kurā piedalījās Eiropas vadošās futbola organizācijas vadība un pārstāvji no deviņām Eiropas valstu futbola federācijām. Pēc šīs tikšanās tika izplatīts paziņojums, kurā UEFA apliecina savas izmeklēšanas uzsākšanu par iespējamām nelikumībām septiņās Eiropas klubu turnīra "UEFA Eiropas līgas" spēlēs. Šajās spēlēs ir iejaukti pieci klubi, starp kuriem tiek minēts arī Latvijas klubs Daugavpils "FK Dinaburg".

LFF sveic Daini Gudermani dzimšanas dienā
25.11.2009
Latvijas Futbola federācijas kolektīvs sveic LFF Attīstības daļas vadītāju un Latvijas Jaunatnes Futbola līgas Valdes priekšsēdētāju Daini Gudermani, kuram šodien, 25.novembrī ir dzimšanas diena.

Zemgales reģiona futbola sabiedrība sveic Daini Gudermani
25.11.2009
Šodien, 25.novembrī dzimšanas dienu svin Latvijas Futbola federācijas Attīstības daļas vadītājs un Latvijas Jaunatnes Futbola līgas Valdes priekšsēdētājs Dainis Gudermanis. Plašajam sveicēju pulkam pievienojas arī Zemgales reģionālā futbola federācijas kolektīvs, novēlot D.Gudermanim visu to labāko - laimi, prieku, veselību un arī turpmāk palikt par tikpat labu Latvijas Jaunatnes futbola vadītāju.

Noteikti LMT Virslīgas 2009.gada sezonas 22 labākie futbolisti
25.11.2009
Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome ir noteikusi 2009.gada LMT Virslīgas labākos futbolistus. Kopā nosaukti 22 futbolisti – pa diviem katrā no pozīcijām. Vērtējuma noteikšanā tika ņemtas vērā LFF Treneru padomes balsis, un kritērijs bija arī tas, lai futbolists būtu spēlējis vismaz 50% spēļu šī gada LMT Virslīgā.

Astafjevs, Verpakovskis un Gorkšs nominēti 'Latvijas Gada labākā sportista' balvai
24.11.2009
Portāls "DELFI" sadarbībā ar "Latvijas Gada balva sportā" organizētājiem arī šogad rīko līdzjutēju balsojumu par gada populārāko sportistu vai sportisti. "Latvijas Gada balvas sportā 2009" balsojums par 2009.gada populārāko sportistu/sportisti risināsies no 23.novembra līdz 21.decembrim portālā DELFI un www.olimpiade.lv.

LTV7 "Sporta studijā" šovakar Aleksandrs Starkovs
24.11.2009
Otrdien 24.novembrī LTV7 "Sporta studijā" pulksten 22:10 ciemosies Latvijas futbola izlases un nu jau arī "Skonto FC" galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

Jānis Mežeckis būs UEFA delegāts "AZ Alkmaar" - "Olympiacos" spēlē
23.11.2009
Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis otrdien, 24.novembrī būs delegāts UEFA Čempionu līgas grupu turnīŗa spēlē starp Nīderlandes "AZ Alkmaar" un Grieķijas "Olympiacos". Spēle notiks plkst 21:45 Alkmāras pilsētas "AZ" stadionā. Maču apkalpos tiesnešu brigāde no Spānijas.

LETA: Genādijs Soloņicins gūst vārtus 'Simurg' uzvarā
22.11.2009
Dienvidāfrikas futbola čempionāta spēlē sestdien zaudējumu piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Denisa Ivanova pārstāvētais klubs Keiptaunas "Ajax", kas izbraukumā ar rezultātu 0:3 (0:1) piekāpās "Orlando Pirates" vienībai. Deniss Ivanovs šo maču uzsāka "Ajax" komandas pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

LETA: Keiptaunas 'Ajax' zaudē, Denisam Ivanovam 90 minūtes
22.11.2009

UEFA Futsal Cup: Nikars futzālistiem trešais zaudējums
22.11.2009
Latvijas spēcīgākais telpu futbola klubs "Nikars" svētdien Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku UEFA telpu futbola kausa izcīņas Elites raunda trešajā spēlē piedzīvoja zaudējumu Grieķijas klubam "Athina 90" ar rezultātu 0:3. Atgādinām, ka iepriekš grupas turnīra nikarieši piekāpās arī Azerbaidžanas "Araz" (1:7) un Kazahstānas "Kairat" (2:3), tādējādi savā pirmajā startā Elites raunda sacensībās ieņemot ceturto vietu.

VIDEO - Rudņevs gūst trīs vārtus Ungārijas futbola čempionāta spēlē
22.11.2009
Ungārijas futbola čempionāta spēlē sestdien trīs vārtus guva Latvijas U-21 izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, palīdzot savai komandai "Zalaegerszeg" (ZTE) ar rezultātu 4:0 izbraukumā pieveikt "Nyiregyhaza" vienību. Rudņevs šajā mačā laukumā pavadīja visas 90 minūtes, ar precīziem sitieniem izceļoties spēles 39., 54. un 80.minūtē.

UEFA Futsal Cup: Nikars zaudē Kairat Almati (+FOTO)
21.11.2009
Latvijas spēcīgākais telpu futbola klubs "Nikars" ceturtdien Azerbaidžanas galvaspilsēta Baku piedzīvoja zaudējumu UEFA telpu futbola kausa izcīņas Elites raunda turnīra pirmajā spēlē. Latvijas čempionvienība ar rezultātu 1:7 (1:5) zaudēja Azerbaidžānas komandai Nahčivanas "Araz". Vienīgos vārtus "Nikars" kluba labā guva Iļja Afanasjevs.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-76 Kopā: 76