Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
30.06.2010
Trešdien, 30.jūnijā pārbaudes spēli Ozolnieku stadionā aizvadīja LMT Virslīgas klubs un Latvijas Kausa ieguvēji "FK Jelgava", kas tikās ar Krievijas Premjerlīgas čempionu Kazaņās "Rubin" dublieriem. Savukārt "FK Jelgava" uzbrucējam Oļegam Malašenokam mača pārtraukumā LFF pasniedza LMT Virslīgas čempionāta MAIJA labākā spēlētāja balvu.

LMT Virslīga: FK Jūrmala-VV sagādā pirmo zaudējumu Liepājas metalurgam (+Video)
30.06.2010
Šovakar LMT Virslīgas ietvaros tika izspēlētas trīs 11.kārtas spēles. Pirmo zaudējumu sezonā piedzīvoja Latvijas čempioni "SK Liepājas metalurgs" futbolisti, kas savā laukumā ar rezultātu 1:2 bija spiesti atzīt "FK Jūrmala-VV" pārākumu. Citās LMT Virslīgas spēlēs trešdien pārliecinošas uzvaras izcīnīja FK Ventspils, kas izbraukumā ar 3:0 pieveica JFK Olimps/RFS, savukārt Daugavpilī vietējā "FC Daugava" ar 2:0 pārspēja atjaunināto "FC Tranzit".

Latvijas meiteņu izlases uzsāk gatavošanos Baltijas Kausa izcīņai
30.06.2010
Latvijas U17 un U19 meiteņu futbola izlases šodien Staiceles treniņbāzē uzsāk gatavošanos nedēļas nogalē Igaunijā paredzētajām Baltijas Kausa izcīņas turnīra spēlēm. Kā ierasts, cīņā par Baltijas spēcīgākās komandas nosaukumu savā starpā tiksies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunās futbolistes.

FK Jelgava šovakar pret Kazaņas Rubin dublieriem
30.06.2010
Šovakar, 30.jūnijā pulksten 18:00 Ozolnieku stadionā LMT Virslīgas klubs FK "Jelgava" pārbaudes spēlē tiksies ar Krievijas kluba Kazaņas «Rubin» dublieru komandu, kura Latvijā aizvada treniņnometni. Kā jau ierasts, arī pirms šīs spēles līdzjutējiem tiks piedāvāts muzikāls priekšnesums. Šoreiz ar ļoti interesantu akustisko koncertu uzstāsies Baltijas jauno mūziķu skolas rokmūziķi.

PR: Eiropa pārbauda metalurgu jaunos futbolistus
30.06.2010
No starptautiska turnīra “Euro J 2010” Francijas pilsētā San–Etjēnā atgriezusies SK “Liepājas metalurgs” 1998. gada jauno futbolistu komanda treneru Aleksandra Daņilova un Aleksandra Stradiņa vadībā. 48 titulētu komandu vidū liepājnieki ir izcīnījuši 8. Sacensībās tika pārstāvētas 28 valstis. Turnīrs ar Eiropas Savienības atbalstu tiek rīkots pirmo reizi, ar mērķi kopā pulcēt Eiropas labāko futbola klubu 1998. gadā dzimušos jauniešus.

LMT Virslīgā šovakar karstas cīņas Rīgā, Daugavpilī un Liepājā
30.06.2010
Šovakar LMT Virslīgas čempionātā tiks izspēlētas trīs 11.kārtas spēles. Daugavpilī vietējā "FC Daugava" uzņems Ventspils "FC Tranzit", Rīgā "JFK Olimps/RFS" futbolisti tiksies ar "FK Ventspils", bet Liepājā "SK Liepājas metalurgs" spēlēs pret "FK Jūrmala-VV". Kā ierasts, visu spēļu tiešraidēm on-line teksta režīmā sadarbībā ar portālu sportacentrs.com futbola līdzjutējiem būs iespējams vērot arī LFF mājaslapā.

Latvijas futbola tiesneši starptautiskajā arēnā
29.06.2010
Piedāvājam Latvijas futbola tiesnešu sarakstu, kas šajā laikā apkalpos starptautiskās spēles.

No 1.jūnija spēkā jaunās FIFA futbola noteikumu izmaiņas
29.06.2010
Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka no 1.jūnija stājās spēkā jaunās FIFA futbola noteikumu izmaiņas. Sīkāka informācija pieejama LFF Tiesnešu komitejā.

FOTO - LFF jauno tiesnešu seminārs Valmierā
29.06.2010
Pirmdien, 28.jūnijā Valmierā notika LFF jauno tiesnesu apmācības seminārs, kurā piedalījās 20 jaunie tiesneši. Semināra ietvaros ar lekcijām uzstājās Miķelis Rubenis, Ādolfs Supe, Haralds Gudermanis. Vēlāk notika arī praktiskās nodarbības un jauniesu futbola čempionāta spēles tiesnešu darba analīze. Piedāvājam aplūkot arī fotogaleriju no tiesnešu semināra Valmierā.

PR: „Skonto” futbolisti dodas uz Ziemeļīriju
29.06.2010
„Skonto FC” futbola klubs otrdien no Rīgas izlidos uz Ziemeļīriju, kur 1.jūlijā aizvadīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmo spēli pret „Portadown”. „Skonto” futbolisti no lidostas „Rīga” pulksten 11 izlidos uz Londonu, no kurienes tālāk lidos uz Belfāstu, kur paredzēts ierasties ap 19 pēc vietējā laika. 30.jūnija pievakarē „Skonto” futbolisti aizvadīs vienīgo treniņu „Portadown” mājas laukumā.

Iespēja satikties ar Latvijas izlases spēlētājiem Fanu teltī 2.jūlijā
29.06.2010
Latvijas Futbola federācija (LFF) un A/S "Aldaris" ielūdz futbola līdzjutējus piektdien, 2.jūlijā uz Fanu telti pie Kongresu nama, lai satiktos ar Latvijas Nacionālās izlases futbolistiem Aleksandru Cauņu un Kristapu Blanku pirms 2010.gada FIFA Pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēles starp Nīderlandi un Brazīliju, kuru futbola līdzjutēji varēs noskatīties uz lielajiem ekrāniem tiešraidē.

Latvijas treneriem - jauni treniņtērpi no farmācijas uzņēmuma
29.06.2010
Vācijas farmācijas uzņēmums “Worwag Pharma” Latvijas futbola treneriem, kuri ar savām komandām šovasar piedalīsies Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētajās jauno futbolistu sacensībās, dāvinās 100 treniņtērpus.

Izlozēti Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēļu pāri
28.06.2010
Otrdien, 29.jūnijā plkst 12:00 Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās notiks 2010./2012.gada Latvijas Kausa izcīņas 1.kārtas spēļu pāru izloze. Sacensību 1.kārtā (spēles tiks aizvadītjas jūlijā) piedalās visas Latvijas futbola komandas, izņemot Pirmās līgas un LMT Virslīgas klubus, kuri turnīrā iesaistīsies vēlāk. Par izlozes rezultātiem ziņosim LFF mājaslapā...

FOTO - Latvijas jauniešu izlases Baltijas Kausa izcīņā
28.06.2010
Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā fotogaleriju no 2010.gada Baltijas kausa izcīņas Lietuvas pilsētās Palangā un Kretingā. Atgādinām, ka Latvijas U17 izlase šajā turnīrā uzvarēja, savukārt U19 izlase ieguva 3.vietu savā vecuma grupā.

LFF DK 28.jūnija lēmumi
28.06.2010

Izsludināta pieteikšanās uz Coca-Cola Svētdienas Līgas sacensībām
28.06.2010
Jau piekto gadu pēc kārtas Latvijā tiek organizētas futbola sacensības jauniešiem – „Coca-Cola Svētdienas Līga”. Aktīva dzīvesveida piekritējus aicinām piedalīties šajās bezmaksas futbola sacensībās, kas šogad norisināsies divas svētdienas - 4. un 11.jūlijā Rīgā, stadionā „Arkādija” (Uzvaras bulvārī 10). Sociālā projekta mērķis ir motivēt jauniešus nodarboties ar sportu un fiziskajām aktivitātēm, uzsverot to nepieciešamību un nozīmi.

Pludmales futbols: RTU nostiprinās līderpozīcijās
27.06.2010
Aizvadītajā sestdienā, 26.jūnijā, Ventspilī, Zilā karoga pludmalē, tika aizvadītas Latvijas pludmales futbola čempionāta otrā posma cīņas. Izcīnot divas uzvaras divās spēlēs, līderpozīcijās nostiprinājās RTU vienība, tuvākos sekotājus – „Dinamo-LAT” – apsteidzot par trim punktiem.

papildināta - Latvijas U19 izlase piekāpjas Lietuvai un ieņem 3.vietu
27.06.2010
Šodien, 27.jūnijā Baltijas Kausa izcīņas ietvaros Latvijas U19 jauniešu futbola izlase (1992.gadā dzimušie futbolisti) diemžēl piekāpās mājiniekiem Lietuvas vienaudžiem ar rezultātu 2:3, lai arī pēc pirmā puslaika mūsu komanda atradās vadībā ar rezultātu 2:1. Latvijas izlases labā pirmajā puslaikā ar precīziem sitieniem izcēlās Artjoms Lonščakovs un Edgars Jermolajevs.

papildināta - Latvijas U17 futbola izlase iegūst Baltijas Kausu
27.06.2010
Par Baltijas Kausa izcīņas uzvarētājiem šodien Lietuvas pilsētā Palangā kļuva Latvijas U17 jauniešu futbola izlase (1994.gadā dzimušie jaunieši), kas turnīra pēdējā spēlē ar rezultātu 2:0 (2:0) pārspēja mājiniekus lietuviešus. Abus vārtus pirmajā puslaikā mūsu komandas labā guva uzbrucējs Valērijs Šabala. Ziņa papildināta ar protokolu un trenera komentāru.

"Skonto" pārbaudes spēlē pieveic Kazaņas "Rubin" dublierus
26.06.2010
Gatavojoties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijai, „Skonto FC” futbola komanda 26.jūnijā aizvadīja pārbaudes spēli pret Krievijas čempionu Kazaņas „Rubin” dublieriem. "Skonto" izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 3:0. 1.puslaikā 5.minūtē vārtus guva Florians Leitners. 2.puslaikā 55.minūtē otros vārtus "Skonto" labā guva Nātans Žuniors, realizējot 11 metru soda sitienu. 67.minūtē trešos vārtus "Skonto" labā guva Artūrs Karašausks.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-127 Kopā: 127