Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
Jūlijs, 2011
  Noskaidroti visi Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālisti (+VIDEO)
31.07.2011
Sestdien un svētdien, 30. un 31.jūlijā Latvijas Kausa izcīņas ietvaros tika izspēlētas astotdaļfināla spēles, tādejādi noskaidrojot tās komandas, kuras turpinās cīņu sacensību nākamājā kārtā - ceturtdaļfināla stadijā. Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēļu pārus noteiks papildus izlozē, kuras laiku un datumu LFF Sacenību daļa paziņos papildus. Latvijas Kausa izcīņas fināls paredzēts 2012.gada maijā.

Aleksandrs Starkovs: cīņa par iekļūšanu Pasaules čempionātā būs intriģējoša
31.07.2011
Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs intervijā LFF Preses daļai pēc sestdien notikušās 2014.gada FIFA Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra apakšgrupu izlozes atzina, ka ielozētā grupa komandu ziņā ir līdzīga un katrs pretinieks var spēlēt ar katru, tādēļ līdzjutējus sagaida ļoti aizraujoša un intriģējoša cīņa par uzvaru apakšgrupā un ceļazīmi uz Pasaules Kausu Brazīlijā.

Latvijas futbola izlase uzzina pretiniekus 2014.gada FIFA Pasaules čempionāta kvalifikācijā
30.07.2011
Sestdien, 30.jūlijā Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro notikušajā 2014.gada FIFA Pasaules čempionāta Eiropas zonas kvalifikācijas turnīra apakšgrupu izlozē Latvijas nacionālā futbola izlase tika ielozēta G apakšgrupā kopā ar Grieķiju, Slovākiju, Bosniju un Hercegovinu, Lietuvu un Lihtenšteinu. Kvalifikācijas turnīrs sāksies 2012.gada rudenī.

LETA: Rudņevs gūst trīs vārtus Polijas čempionāta 1.kārtas spēlē (+VIDEO)
30.07.2011
Trīs vārtus Polijas čempionāta jaunās sezonas pirmās kārtas spēlē piektdien guva Latvijas uzbrucējs Artjoms Rudņevs, palīdzot Poznaņas "Lech" komandai ar rezultātu 5:0 (3:0) sagraut līgas jaunpienācējus Lodzas LKS. Rudņevs spēles 21. minūtē atklāja rezultātu, bet 74. un 78. minūtē guva arī pēdējos divus vārtus mačā.

Latvijas Kausa astotdaļfināls: RFS - Skonto FC 0:2
30.07.2011
Latvijas Kausa izcīņas futbolā astotdaļfināla spēlē sestdien, 30.jūlijā NSB "Arkādija" stadionā, Rīgā uzvaru ar rezultātu 2:0 pār "Rīgas Futbola Skolu" izcīnīja "Skonto FC" futbolisti. Skontiešu labā ar precīziem sitieniem otrajā puslaikā izcēlās Alans Sineļnikovs un Natans Žuniors Karvaljo, kurš precīzi realizēja 11 metru soda sitienu.

Latvijas Kausa astotdaļfināls: FS METTA/LU - FC Jūrmala 0:3 (+VIDEO)
30.07.2011
Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā sestdien, 30.jūlijā iekļuva Virslīgas pārstāvji "FC Jūrmala" futbolisti, kas "Daugavas" stadionā, Rīgā ar rezultātu 3:0 (0:0) pārspēja Pirmās līgas līderus "FS METTA/LU". Vārtus šajā mačā jūrmalnieku labā guva Vits Rimkus, Dmitrijs Paplavskis un Intars Kirhners.

Mainīts Latvijas Kausa izcīņas spēles FS METTA/LU - FC Jūrmala stadions
29.07.2011
Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla spēle starp pašreizējiem Pirmās līgas līderiem "FS METTA/LU" un Virslīgas čempionāta klubu "FC Jūrmala" notiks "Daugavas" stadionā, Rīgā. Spēles sākums plkst 18:00.

Aleksandrs Starkovs izsauc 18 kandidātus draudzības spēlei pret Somiju
29.07.2011
Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs nosauca valstsvienības kandidātus 10.augustā Rīgā paredzētajai draudzības spēlei pret Somiju. Kopumā tika izsaukti 18 futbolisti, tomēr pirms gaidamās spēles vēl var tikt izsaukti daži spēlētāji. ijas nacionālā izlase uz trīs dienu treņinnometni kopā satiksies pirmdien, 8.augustā plkst 14:00 Ķeizarmeža sporta bāzē, kur arī gatavosies spēlei pret Somiju. Otrdien, 9.augustā Latvijas izlase Ķeizarmeža bāzē trenēsies plkst 18:00, savukārt draudzības spēle pret Somijas valstsvienību notiks trešdien, 10.augustā Skonto stadionā, Rīgā – sākums plkst 19:35.

Jaunā Viļņa kausu izcīna Igaunijas izlase, latviešiem - trešā vieta
29.07.2011
Šodien noslēdzās „Jaunā viļņa” kausa izcīņa – starptautisks turnīrs ar četru izlašu piedalīšanos. Izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs, par galvenās balvas ieguvējiem kļuva mūsu ziemeļu kaimiņi – Igaunijas valstsvienība. Otro vietu izcīnīja Baltkrievijas izlase, bet trešo Latvijas vienība.

Jaunā Viļņa kauss: pēc pirmās dienas vadībā Igaunija
28.07.2011
Ceturtdien, 28.jūlijā Dzintaru pludmalē Jūrmalā sākās „Jaunā viļņa” kausa izcīņa pludmales (smilšu) futbolā – starptautisks turnīrs ar četru valstsvienību piedalīšanos. Pēc pirmās spēļu dienas, kurā katra komanda aizvadīja pa divām spēlēm, vadībā izvirzījusies Igaunijas valstsvienība, kura kā vienīgā izcīnījusi sešus punktus no sešiem iespējamajiem.

JDFS „Alberts” jaunie futbolisti triumfē „Lukoil Cup 2011”
28.07.2011
No 20.-22.jūlijam Rojas pilsētas stadionā norisinājās vērienīgs starptautisks bērnu futbola turnīrs „Lukoil Cup 2011”, ko rīkoja bērnu futbola klubs „Super Nova” sadarbībā ar Baltijas Bērnu futbola līgu un Krievijas bērnu futbola līgu (Детская футбольная лига). Starptautiskā bērnu čempionu līga „Lukoil” 2011 norisinās U-12 vecuma grupā trijos posmos.

Latvijas U-19 futbolisti aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Moldovu
27.07.2011
Laika periodā no 1.līdz 4.augustam LFF mācību un treniņcentrā Staicelē treniņnometni un divas pārbaudes spēles ar Moldovas vienaudžiem aizvadīs galvenā trenera Viktora Vicehovska vadītā Latvijas U-19 jauniešu futbola izlase (1993.gadā dzimušie futbolisti). Pirmo maču ar Moldovas jauno futbola maiņu Latvijas komanda aizvadīs 2.augustā plkst.18:00, savukārt atbildes cīņa risināsies 4.augustā plkst.12:00.

Šonedēļ Liepājā notiek Futbola Talantu nometne
27.07.2011
No 25. līdz 29.jūlijam Liepājā notiek Futbola talantu nometne 1999. un 2000.gadā dzimušajiem sportistiem, kurā piedalās vairāk kā trīsdesmit jauno futbolistu no Paņevežas, Kauņas, Šauļiem, Rīgas, Ventspils un Liepājas. Nometnes laikā jaunie futbolisti nostiprina prasmes futbola aktivitātēs, izmanto Liepājas jūrmalas piedāvātās priekšrocības, kā arī aizvada spēles ar Ventspils un Klaipēdas komandām.

Nedēļas nogalē Staicelē notiks otrais Meiteņu Futbola festivāls
27.07.2011
Latvijas Futbola federācija (LFF) ielūdz visas mūsu meitenes bez vecuma ierobežojumiem uz nu jau otro Meiteņu Futbola festivālu, kas notiks šī gada 30.-31.jūlijā LFF mācību un treniņcentrā, Staicelē. Ieklausoties dalībnieku velmēs, šogad par pamatu Futbola festivalā tiks ņemtas futbola sacensības, paralēli kurām notiks dažādi konkursi, atrakcijas un neiztiks arī bez svētku koncerta, par kuru parūpējsies Staiceles mūzikas skola.

LFF aicina medijus pieteikties akreditācijām uz LATVIJA - SOMIJA spēli 10.augustā
27.07.2011

Notiks „Jaunā viļņa” kausa izcīņa pludmales futbolā
27.07.2011
No 27. līdz 29.jūlijam Jūrmalā, Dzintaros, notiks starptautisks pludmales futbola turnīrs – „Jaunā viļņa” kausa izcīņa. Sacensībās piedalīsies Latvijas, Baltkrievijas un Igaunijas valstsvienības, kā arī Kaļiņingradas izlase.

LFF sveic Aleksandru Starkovu dzimšanas dienā
26.07.2011

precizēts - Skonto FC pārbaudes spēlē tiksies ar Kaļiņingradas „Baltika”
26.07.2011
Latvijas futbola čempioni „Skonto FC” ceturtdien, 28.jūlijā Rīgā aizvadīs pārbaudes spēli pret Krievijas 1.līgas klubu Kaļiņingradas „Baltika”. Spēle notiks „Skonto” stadionā un sāksies pulksten 19:00. Kā zināms, Kaļiņingradas „Baltika” rindās šajā sezonā spēlē arī Latvijas nacionālās futbola izlases spēlētāji - Aleksandrs Koliņko un Maksims Rafaļskis. Krievijas 1.līgas kopvērtējumā pēc pirmā apļa komanda ieņem 18.vietu 20 komandu konkurencē.

Latvijas U-18 futbola izlase aizvada treniņnometni Staicelē
26.07.2011
Laika periodā no 22.līdz 28.jūlijam treniņnometni Staicelē aizvada galvenā trenera Oļega Blagonadeždina vadītā Latvijas U-18 (1994.gadā dzimušie futbolisti) izlase. Uz šo treniņnometni O.Blagonadeždins kopumā izsaucis 26 futbolistus. Bez pašreiz notiekošās nometnes šajā kalendārajā gadā U-18 vecuma izlasei vēl paredzēta arī pārbaudes spēle, kas risināsies oktobrī.

Pludmales futbols: čempionu titulu izcīna „Skonto” FC (+FOTO)
26.07.2011
Aizvadītās nedēļas nogalē (23. un 24.jūlijā) noslēdzās Latvijas čempionāts pludmales futbolā. Titulu, tikai par diviem punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus un pērnā gada čempionus „Dinamo Lat”, ieguva „Skonto” FC futbolisti. Bronzas medaļas izcīnīja „Kreiss” vienība. Kopumā šī gada čempionātā piedalījās desmit komandas.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-119 Kopā: 119