Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
Jaunumu arhīvs
2014
 Janvāris (70)
 Februāris (42)
 Marts (58)
 Aprīlis (84)
 Maijs (71)
 Jūnijs (88)
 Jūlijs (92)
 Augusts (63)
 Septembris (75)
 Oktobris (12)
2013
 Janvāris (60)
 Februāris (55)
 Marts (73)
 Aprīlis (73)
 Maijs (60)
Jaunā Viļņa kauss: pēc pirmās dienas vadībā Igaunija


Foto - Latvijas pludmales futbola izlase 2011.gadā
starptautiskajā turnīrā Baltkrievijā

Ceturtdien, 28.jūlijā Dzintaru pludmalē Jūrmalā sākās „Jaunā viļņa” kausa izcīņa pludmales (smilšu) futbolā – starptautisks turnīrs ar četru valstsvienību piedalīšanos. Pēc pirmās spēļu dienas, kurā katra komanda aizvadīja pa divām spēlēm, vadībā izvirzījusies Igaunijas valstsvienība, kura kā vienīgā izcīnījusi sešus punktus no sešiem iespējamajiem.

Notikusī turnīra izloze lēma, ka gods atklāt turnīru ticis Igaunijas un Baltkrievijas komandām. Pirmais mačs izvērtās patiešām spraigs – mūsu ziemeļu kaimiņi trīs reizes 11., 18. un 29.minūtē) izvirzījās vadībā, divas reizes (18., 25.) baltkrieviem izdevās rezultātu izlīdzināt, bet trešajai reizei pietrūka laika. Mača gala rezultāts – 3:2 par labu Igaunijas izlasei. Vārtus igauņu labā guva Aleksandrs Saharovs, Rando Rands un Indreks Siska, savukārt Baltkrievijas komandā ar precīziem sitieniem atzīmējās Vitālijs Krupica un Jevgeņijs Gaiduks.

Otrajā mačā laukumā devās Latvijas un Kaļiņingradas komandas. Mūsu vienībai izdevās patiešām veiksmīgs spēles sākums – jau trešajā minūtē rezultātu atklāja Maksims Seņs. Pagāja sešas minūtes, un Ruslans Marčenkovs, pēc teicamas Romāna Solomeviča piespēles panāca 2:0. Diemžēl jau minūti vēlāk pretiniekiem izdevās vienus vārtus atgūt, panākums Aziza Mamedova rēķinā. Tiesa, jau pirmajā uzbrukumā pēc centra bumbas izspēles divu vārtu pārsvaru atkal panāca Vadims Brižaņš. Rezultāts pēc pirmās trešdaļas – 3:1.

Otrajā spēles daļā tika gūti tikai vieni vārti, otro reizi mačā pretinieku vārtsargu Maksimu Osipovu sarūgtināja viņa vārda brālis Latvijas izlasē – M.Seņs. Savukārt R.Solomevičs nerealizēja uz Baltkrievijas izlases vārtiem nozīmēto „pendeli”, tādējādi neizmantojot lielisku iespēju palielināt rezultāta starpību. Tiesa, tas netraucēja mūsu valstsvienībai izcīnīt uzvaru – pretinieki gan sešas minūtes līdz mača beigām guva otros vārtus, precīzs bija Aleksandrs Muzika, bet tas arī bija viss. Lieliska iespēja Kaļiņingradas komandai radās pirmspēdējā minūtē, taču Maksims Nazarovs nerealizēja soda sitienu no aptuveni 11 metriem tieši iepretim vārtiem. Mača gala rezultāts – 4:2.

Turnīra trešajā spēlē tikās Kaļiņingradas un Igaunijas vienības. Mača pirmajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti, 10.minūtē precīzs bija Igaunijas valstsvienības spēlētājs Andreas Aniko.

Otrajā trešdaļā Igaunijas izlasei izdevās vēl četri precīzi sitieni (15., 18., un divi 24.minūtē), uz ko pretinieki spēja atbildēt ar tikai diviem (13., 15.) panākumiem. Pēc tam, kad trešā perioda astotajā minūtē Aleksandrs Galkins paaugstināja rezultāta starpību līdz 6:2, mača iznākums praktiski bija izšķirts. Spēles pēdējā minūtē Krievijas komandas spēlējošajam trenerim Andrejam Iļjuhinam gan padevās divi patiešām skaisti vārtu guvumi, taču panākt kaut neizšķirtu nepietika laika.

Vārtus Kaļiņingradas komandas labā guva Anatolijs Ameļčenko, Kirils Vasiļjevs un divus A.Iļjuhins, savukārt Igaunijas izlases rindās precīzi bija A.Aniko (2), Kevins Kalms, R.Rands un A.Galkins, kā arī vienu bumbu kaļiņingradieši raidīja savos vārtos.

Visbeidzot, pirmās dienas pēdējā mačā tikās Baltkrievijas un Latvijas izlases. Diemžēl spēle iesākās mūsu vienībai neveiksmīgi – jau otrajā minūtē rezultātu atklāja pretinieku komandas spēlētājs J.Gaiduks. Ilgu laiku rezultāts nemainījās, kaut arī iespējas bija abām komandām, līdz trešdaļas pēdējā sekundē(!) izlīdzinājumu panāca M.Seņs.

Otrais periods iesākās līdzīgi kā pirmais – tā trešajā minūtē tas pats J.Gaiduks atkal vadībā izvirzīja Baltkrievijas izlasi. Atšķirībā no pirmās trešdaļas, šoreiz mūsu komandai panākt izlīdzinājumu perioda izskaņā neizdevās. Arī trešajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti, un arī tos, diemžēl, guva viesi – 2.minūtē, realizējot septiņu metrus soda sitienu, precīzs bija Ivans Miranovičs.

Līdz ar to pēc pirmās spēļu dienas turnīra vadībā izvirzījusies Igaunijas izlase, kuras rēķinā seši punkti, pa trim punktiem izcīnījušas Baltkrievijas un Latvijas valstsvienības, bet Kaļiņingradas komandas kontā pagaidām apaļa nullīte.

Piektdien, 29.jūlijā, pulksten 10:00 tiksies Igaunijas un Latvijas izlases, bet 11:15 spēlēs Balkrievijas un Kaļiņingradas komandas. Savukārt pulksten 12:30 sāksies zvaigžņu spēle, kurā tiksies „Jaunā viļņa” konkursantu un žūrijas vienības.

Turnīra reglaments, komandu sastāvi, spēļu kalendārs, rezultāti, statistika un vēl vairāk – viss atrodams turnīra oficiālajā mājas lapā http://www.fta.lv/newwave.


Informāciju sagatavoja:
Kaspars Lakševics, FTA

LFF Notikumu kalendārs
 27.11.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds