Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
30.06.2011
No 1. līdz 3.jūlijam Jūrmalā risināsies Jūrmalā Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kurā labākie jaunie sportisti sacentīsies pašvaldību komandu sastāvos olimpiskajos sporta veidos, izcīnot ceļazīmi uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi. Olimpiādes sacensības futbolā jauniešiem risināsies jaunajā Kauguru vidusskolas stadionā, savukārt meitenes sacentīsies Slokas stadionā.

LFF DK 28.jūnija lēmumi (papildināts)
30.06.2011

Vladimirs Beļajevs: „Somi mūs bargi sodīja par pieļautajām kļūdām”
30.06.2011
Latvijas U-19 (1993.gadā dzimušie futbolisti) izlases galvenais treneris Viktors Vicehovskis aizvadīto spēli ar Somiju vērtēja ar divējādām emocijām – no vienas puses priecēja progress valstsvienības sniegumā salīdzinājumā ar maču pret Igauniju, bet no otras – tika piedzīvots vēl viens zaudējums sacensību ietvaros.

Viktors Vicehovskis: „Izdevās uzlabot spēles kvalitāti”
30.06.2011

Piektdien tiks atklāts pirmais UEFA Hattrick-2 programmas futbola laukums Latvijā
30.06.2011
Piektdien, 1.jūlijā plkst 12:45 Latvijas Futbola federācija (LFF) kopā ar Jūrmalas pašvaldību atklās mākslīgā seguma futbola laukumu Kauguru vidusskolas stadionā Raiņa ielā 118, Jūrmalā. Šo laukumu LFF piešķīrusi kā dāvinājumu Jūrmalas pilsētai un tas ir pirmais lielā izmēra futbola laukums, kas Latvijā ticis uzklāts, pateicoties UEFA Hattrick-2 finansējumam.

Virslīga: FB Gulbene un FC Jūrmala spēlē neizšķirti
29.06.2011

Daugavpils 'Daugava' 30.jūnijā uzsāks UEFA Eiropas līgas jauno sezonu
29.06.2011
Daugavpils "FC Daugava" kluba futbolisti kā pirmie no četriem Latvijas Virslīgas futbola klubiem jau šo ceturtdien, 30.jūnijā uzsāks jauno Eiropas kausu sezonu, UEFA Eiropas līgas turnīra pirmās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē savā laukumā tiekotiesa ar Norvēģijas vienību "Tromsø IL". Spēle notiks "Daugava" stadionā (Daugavas 38, Daugavpilī) ceturtdien plkst 19:00.

Baltijas Kauss: Latvijas U-19 izlase piekāpjas Somijai
28.06.2011
Latvijas U-19 jauniešu futbola izlase Igaunijā notiekošajā Baltijas Kausa izcīņas otrajā spēlē otrdien, 28.jūnijā ar rezultātu 1:2 piekāpās Somijas vienaudžiem. Latvijas izlases labā vienīgos vārtus spēles 79.minūtē guva Roberts Savaļnieks.

Baltijas Kauss: Latvijas U-17 izlase atzīst Somijas pārākumu
28.06.2011
Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase Igaunijā notiekošajā Baltijas Kausa izcīņā šodien ar rezultātu 1:5 (1:3) piekāpās Somijas vienaudžiem, piedzīvojot pirmo zaudējumu šajā turnīrā. Latvijas izlases labā vienīgos vārtus mača 25.minūtē guva Raivis Vītolnieks.

Latvijas zēnu futbola festivāls A grupā šonedēļ Salacgrīvā
28.06.2011
Laika posmā no 28.-30.jūnijam Salagrīvas stadionā notiek pirmais no kopumā trīs paredzētajiem Latvijas zēnu futbola festivāliem. Pirmajā festivālā tiekas A grupas sešu klubu komandas - SK Liepājas metalurgs, BFC Daugava (Daugavpils), JFC Skonto (Rīga), FK Ventspils OC, Šitika Futbola skola un FK Tukums-1000.

Vladimirs Beļajevs: „Komanda ir uz pareizā ceļa”
28.06.2011
Latvijas U-17 (1995.gadā dzimušo futbolistu) izlases galvenais treneris Vladimirs Beļajevs pēc pirmdien aizvadītās spēles ar Igaunijas vienaudžiem atzina, ka redz izaugsmi komandas sniegumā un ir pārliecināts, ka valstsvienība iet pareizo ceļu progresa sasniegšanai.

Viktors Vicehovskis: „Ļoti slikti aizvadījām spēles pirmās 20 minūtes”
28.06.2011
Latvijas U-19 (1993.gadā dzimušo spēlētāju) futbola izlases galvenais treneris Viktors Vicehovskis pēc pirmdien aizvadītās spēles ar Igaunijas vienaudžiem uzsvēra valstsvienības futbolistu parādīto vājo sniegumu cīņas pirmā puslaika sākumā.

Baltijas Kauss: Latvijas U-19 izlase piekāpjas Igaunijai
27.06.2011
Latvijas U-19 jauniešu futbola izlase pirmdien, 27.jūnijā Igaunijā notiekošajā Baltijas Kausa izcīņas pirmajā spēlē ar rezultātu 1:2 piekāpās Igaunijas vienaudžiem. Spēles rezultātu jau mača 2.minūtē mājinieku labā atklāja Hannes Anier, tomēr 25.minūtē Latvijas izlase spēja panākt izlīdzinājumu, kad pretinieku vārtsargu pārspēja Elvis Stuglis.

PR: Izsludināta pieteikšanās uz “Coca-Cola Svētdienas Līga” sacensībām
27.06.2011
Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijā tiks organizētas futbola sacensības jauniešiem – „Coca-Cola Svētdienas Līga”. Coca-Cola aicina jauniešus piedalīties šajās bezmaksas futbola sacensībās, kas norisināsies divas svētdienas – 3. un 10. jūlijā – Rīgā, stadionā „Arkādija” (Uzvaras bulvārī 10). Sociālā projekta mērķis ir motivēt jauniešus nodarboties ar sportu un fiziskajām aktivitātēm, uzsverot to nepieciešamību un nozīmi.

Aleksandrs Cauņa noslēdzis līgumu ar Maskavas CSKA
27.06.2011
Latvijas čempioni „Skonto FC” panākuši vienošanos ar Maskavas "CSKA" par Aleksandra Cauņas pāreju uz šo titulēto Krievijas klubu. „Skonto” un CSKA februārī noslēgtā vienošanās paredzēja, ka futbolists tiek īrēts Maskavas klubam līdz šī gada jūlijam, LFF Preses daļu šodien informēja "Skonto" preses sekretārs Uldis Strautmanis.

Latvijas tiesnešu brigāde UEFA Eiropas līgas spēlē Azerbaidžānā
27.06.2011
Latvijas futbola tiesnešu brigāde - galvenais tiesnesis Andris Treimanis (FIFA, Kuldīga), asistenti - Haralds Gudermanis (FIFA, Carnikava) un Aleksejs Spasjonņikovs (FIFA, Rīga), kā arī ceturtais tiesnesis - Vadims Direktorenko (FIFA, Rīga) apkalpos UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmās kvalifikācijas kārtas spēli starp Azerbaidžānas klubu "Olimpik-Şüvälan" un Baltkrievijas klubu "FC Minsk". Spēle notiks ceturtdien, 30.jūnijā plkst 18:00 (pēc Latvijas laika) "Azal" stadionā, Azerbaidžānā.

Baltijas Kauss: Latvijas U-17 izlase spēlē neizšķirti ar Igauniju
27.06.2011
Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase Baltijas Kausa izcīņas pirmajā spēlē Igaunijas pilsētā Otepē cīnījās neizšķirti 1:1 ar Igaunijas vienaudžiem. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, savukārt otrā puslaika 46.minūtē mača rezultātu atklāja Latvijas izlases pussargs Raivis Vītolnieks.

PR: SK Liepājas metalurgs aicina bērnus uz futbola nometni Liepājā
27.06.2011
SK "Liepājas metalurgs" aicina pieteikties uz futbola nomenti, kas notiks laika posmā no 1.-4.augustam Liepājā. Futbola nometne domāta jaunajiem futbolistiem sekojošās vecuma grupās: 2000., 2001. un 2002.gads.

papildināta - UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā Skonto FC ielozē Krakovas „Wisla”
27.06.2011
Pirmdien UEFA mītnē notika UEFA Čempionu līgas izloze. Latvijas čempioniem „Skonto” kvalifikācijas otrajā kārtā būs jātiekas ar Polijas spēcīgāko klubu Krakovas „Wisla”. Šobrīd paredzēts, ka 13.jūlijā pirmā spēle notiks Rīgā, bet 20.jūlijā atbildes spēle Krakovā.

Virslīga: SK Liepājas metalurgs uzvar Kurzemes derbijā (+VIDEO)
26.06.2011
Latvijas Virslīgas futbola čempionāta 16.kārtas spēlē Ventspils Olimpiskā centra stadionā svētdien, 26.jūnijā tikās Kurzemes spēcīgākās komandas: FK "Ventspils" pret SK "Liepājas metalurgs". Vienīgos un kā vēlāk izrādījās uzvaras vārtus liepājnieku labā guva lietuviešu spēlētājs Nerijus Valskis.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-102 Kopā: 102