Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā

FOTO – FK Olaine/46.vidusskola komanda

Ar divām spēlēm aizvadītajā nedēļas nogalē startēja Latvijas virslīgas čempionāts sievietēm, kurā šogad startē piecas komandas, aizvadot triju apļu turnīru laika posmā no 26.apīļa līdz 13.oktobrim Latvijas Futbola federācijas apstiprinātos laukumos. Sacensību mērķis ir noskaidrot 2013.gada sieviešu čempionāta uzvarētāju, popularizēt sieviešu futbolu Latvijas teritorijā, kā arī noskaidrot Latvijas pārstāvi 2014/15.gada UEFA sieviešu čempionu līgas izcīņā.

Piektdien, 26.aprīlī, NSB „Arkādija” mākslīgā laukuma stadionā pirmo uzvaru sezonā izcīnīja Rīgas Futbola skola, kas ar rezultātu 4:1 (2:1) pārspēja SK Imanta komandu. Spēles sākums abām komandām izdevās nervozs, apstiprinot turnīra pirmās spēles nozīmi. Pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā, kurā izvirzīties vadībā varēja kā viena, tā otra komanda. Pirmos vārtus šajā spēlē guva SK Imanta futbolistes, sekmīgi realizējot 11 metra soda sitienu. Tomēr spēles turpinājumā Rīgas Futbola skolas komanda atguva zaudētos vārtus un spēja izvirzīties vadībā, bet otrajā puslaikā nodrosināja uzvaru visā spēlē.

Čempionata otrajā spēlē FK Olaine/46.vidusskola savā laukumā ar rezultātu 7:1 (1:1) pieveica Pļaviņas DM/VSS futbolistes. Arī šajā spēlē sākums abām komandām bija nervozs, kaut arī ar mājinieču pārsvaru. FK Olaine/46.vidusskola komanda kontrolēja spēles gaitu, savukārt Pļaviņas DM/VSS atbildēja ar pretuzbrukumiem. Pēc pirmā puslaika rezultāta (1:1) līdzjutēji varēja cerēt uz sīvu cīņu arī spēles turpinājumā, tomēr otrajā puslaikā FK Olaine/46.vidusskola parādīja savu meistarību, guva sešus bezatbildes vārtus, izcīnot pirmo uzvaru jaunajā sezonā.

Nākamās Latvijas sieviešu čempionāta spēles notiks 1.maijā.  un viena no tām paredzēta Liepājā, Daugavas stadiona centrālajā laukumā plkst.14:00, kur pašreizējās Latvijas čempiones SK „Liepājas metalurgs” tiksies pret Rīgas Futbola skolas komandu. Savukārt plkst. 14:00 RTU stadionā, Rīgā SK Imanta uzņems Pļaviņas DM/VSS komandu.

Plašāka informācija par Sieviešu futbola virslīgas čempionātu šeit.