Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
Jaunumu arhīvs
2014
 Janvāris (70)
 Februāris (42)
 Marts (58)
 Aprīlis (84)
 Maijs (71)
 Jūnijs (88)
 Jūlijs (92)
 Augusts (63)
 Septembris (75)
 Oktobris (12)
2013
 Janvāris (60)
 Februāris (55)
 Marts (73)
 Aprīlis (73)
 Maijs (60)
Rīgā noslēdzies Jura Docenko piemiņas turnīrs jauniešiem

 

Laika posmā no 5. līdz 6.janvārim Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā jau sesto reizi norisinājās Jura Docenko futbola skolas "Alberts" rīkotais Jura Docenko piemiņas turnīrs futbolā, kurā četrās vecuma grupās no astoņiem līdz vienpadsmit gadiem spēlēja Latvijas jaunie futbolisti. Turnīrā piedalījās vairāk kā trīsdesmit bērnu no visiem Latvijas reģioniem, kā arī no Lietuvas, LFF.lv informē sacensību organizatori.

Šogad uz turnīru bija atbraukuši gan liepājnieki, gan valmierieši, gan daugavpilieši, gan tukumnieki, gan lietuvieši no Panevēžas un Šauļiem, bet visplašākā pārstāvniecība bija rīdziniekiem. Abas dienas tribīnes bija skatītāju pilnas un emocijas plūda aumaļām. Divas dienas uz diviem laukumiem no deviņiem rītā līdz astoņiem vakarā aizritēja aizraujošas spēles, starp kurām bija arī viena īpaša draudzības spēle starp pieredzējušajiem Jura Docenko audzēkņiem un padsmitgadniekiem, kurus treneris sāka trenēt, bet, diemžēl, nepabeidza. 

Otrās dienas izskaņā, kad emocijas un jauno futbolistu sāncensība sasniedza kulmināciju, uz veiksmīgāko komandu un spēletāju apbalvošanu ieradās arī abi Jura Docenko audzēkņi – Eiropas čempionāta dalībnieki Vits Rimkus un Andrejs Rubins, kuri pasniedza bērniem gan kausus, gan medaļas. Turnīra rezultāti pieejami JDFS "Alberts" mājaslapā internetā.

"JDFS "Alberts" vārdā vēlos izteikt pateicību par atbalstu turnīra rīkošanā Latvijas Futbola Federācijai un Rīgas Domei, bez kuru atbalsta tik vērienīgu turnīru sarīkot būtu faktiski neiespējami. Paldies LFF ģenerālsekretāram Jānim Mežeckim, kurš pats personīgi ieradās uz turnīra atklāšanu un iedvesmoja jaunos futbolistus nodemonstrēt labāko no tā, ko viņi prot. Savu novēlējumu, gan neklātienē, jo sezona Anglijas premjerlīgā rit pilnā sparā, izteica arī valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs," izsakās JDFS "Alberts" galvenais treneris Artūrs Zakreševskis, piebilstot, ka turnīra atklāšanu ar savu klātbūtni pagodināja arī Jura Docenko atraitne Sandra un meita Sabīne.

"Jācer, ka nākotnē šajā turnīrā būs pārstāvētas arī citas Latvijas pilsētas, un būs viesi ne tikai no divām Lietuvas pilsētām. Tas, ar kādu cīņassparu jaunie puiši cīnījās un priecājās par uzvarām, parādīja, ka šādam turnīram ir jābūt, un mēs centīsimies nākamajā gadā to sarīkot vēl labāku. Esam pārliecināti, ka pieminot tādus cilvēkus kā Juris Docenko, kuri tik daudz ir devuši Latvijas futbolam un iepazīstinot jaunos puišus ar viņa audzēkņiem – Latvijas futbola zvaigznēm, jauno zēnu prātos paliks stipri noturīga doma kļūt par vēl labākiem," piebilst Artūrs Zakreševskis.

Šogad janvārī apritēs pieci gadi kopš priekšlaicīgi no mums aizgāja Latvijas futbola sabiedrībā labi zināmais jauno futbolistu treneris-pedagogs Juris Docenko. Pie viņa futbola pamatus apguvuši daudzi plašākai futbola auditorijai pazīstami futbolisti. Juris vairāk kā trīsdesmit gadu strādāja par bērnu treneri, un praktiski visi viņa audzēkņi viņu piemin kā fantastisku pedagogu, kurš katram spēja atrast savu individuālo pieeju. 

Pazīstamākie futbolisti, kas pie viņa apguvuši futbola prasmes ir Latvijas nacionālās futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, EURO 2004 finālturnīra dalībnieki - Vits Rimkus un Andrejs Rubins, tagadējais Latvijas U19 futbola izlases galvenais treneris un bijušais Latvijas valstvienības spēlētājs Vladimirs Babičevs. Zīmīgi, ka notikušā turnīra laikā Latvijas U-19 futbola izlase starptautiskā V.Granatkina piemiņas turnīrā Sanktpēterburgā Vladimira Babičeva vadībā spēlē pret Krieviju vienīgos vārtus Latvijas izlases rindās guva Dāvis Indrāns, kurš arī savas gaitas futbolā uzsāka pie Jura Docenko.


Informāciju sagatavoja:
JDFS "Alberts"

LFF Notikumu kalendārs
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds