Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
Jaunumu arhīvs
2014
 Janvāris (70)
 Februāris (42)
 Marts (58)
 Aprīlis (84)
 Maijs (71)
 Jūnijs (88)
 Jūlijs (92)
 Augusts (63)
 Septembris (75)
 Oktobris (12)
2013
 Janvāris (60)
 Februāris (55)
 Marts (73)
 Aprīlis (73)
 Maijs (60)
Tiesnešu nozīmējimi 30.04-05.05.2014



Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā iepazīties ar spēles oficiālo personu nozīmējumiem 2014. gada sezonas SMScredit.lv Virslīgas, SYFORM 1.līgas, Virslīgas dublieru čempionāta un Sieviešu Futbola līgas spēlēm, kas notiks no 30. aprīlim līdz 05. maijam.



30.aprīlī plkst. 17:00 FC Daugava – FK Liepāja
Tiesnesis: A. Anufrijevs
Asistenti: H. Gudermanis, R. Tatriks
4. tiesnesis: I. Caune
Inspektors: A. Popovičenko
Papildus tiesneša asistenti: V. Direktorenko, J. Vasjukovs

01.maijā plkst. 14:00 FK Jelgava- FK Daugava Rīga
Tiesnesis: M. Ķere
Asistenti: A. Griščenko, V. Koritko
4. tiesnesis: R. Botošs
Inspektors: A. Sipailo

01.maijā plkst. 16:00 Skonto FC- FC Jūrmala
Tiesnesis: V.Spasjonnikovs
Asistenti: J. Morozovs, A. Lemkins
4. tiesnesis: J. Vasjukovs
Inspektors: V. Direktorenko

01.maijā plkst. 16:00 BFC Daugavpils- FK Ventspils
Tiesnesis: D. Nalivaiko
Asistenti: R. Platonovs, V.Botošs
4. tiesnesis: A. Ķeniņš
Inspektors: P.Mileika

01.maijā plkst. 18:00 Spartaks Jūrmala- FS METTA/Latvijas Univeristāte
Tiesnesis: I. Caune
Asistenti: I. Tagijevs, E. Borisevičs
4. tiesnesis: A. Treimanis
Inspektors: K. Leladze

01.maijā plkst. 14:00 SFK United- FK Jēkabpils/JSC
Tiesnesis: Ģ. Sarma
Asistenti: N.Lācis, M. Svipsts
4. tiesnesis: J.Kolomiceva
Inspektors: G. Pēce

01.maijā plkst. 14:00 FK Ogre- FK Tukums 2000
Tiesnesis: H. Gudermanis
Asistenti: D. Vanaga, A. Kolosovs
4. tiesnesis: I. Lavrentiks
Inspektors: V. Ivušins

01.maijā plkst. 14:00 FK Auda- Salaspils
Tiesnesis: A. Vitoliņš
Asistenti: V. Bondars, M. Firsovs
4. tiesnesis: J.Ikaunieks
Inspektors: Ā. Supe

01.maijā plkst. 15.00 Valmiera Glass- Preiļu BJSS
Tiesnesis: I. Puriņš
Asistenti: A. Popovičenko, E.Veļķeris
4. tiesnesis: J. Veide
Inspektors: J. Voitkovs

01.maijā plkst. 15.00 FK 1625 Liepāja- FK Pļaviņas DM
Tiesnesis: R.Tatriks
Asistenti: N. Broks, E. Fatkulins
4. tiesnesis: S. Spiciņš
Inspektors: V. Osipovs

01.maijā plkst. 16:00 AFA Olaine- FK Smiltene
Tiesnesis: D. Bogdanovs
Asistenti: A. Makarovs, A. Jermolajevs
4. tiesnesis: A. Vītolnieks
Inspektors: V. Kohans

01.maijā plkst. 16:00 Rīgas FS - Rēzeknes BJSS
Tiesnesis: M. Veģeris
Asistenti: A.Spasjonnikovs, A. Fjodorovs
4. tiesnesis: L. Gumba
Inspektors: S. Braga

01.maijā plkst. 19.00 FB Gulbene- JFK Saldus
Tiesnesis: E. Maļcevs
Asistenti: D. Ševčenko, F. Karkliņš
4. tiesnesis: P. Minkevičs
Inspektors: V. Liholajs

04. maijā plkst. 16:00 FK Jelgava 2- FC Daugava 2
Tiesnesis: A. Ķēniņš
Asistenti: R. Botošs, V. Botošs
Inspektors: P. Babickis

02.maijā plkst. 17:00 FS METTA/LU 2- FK Ventspils 2
Tiesnesis: J. Vasjukovs
Asistenti: J. Kolomiceva, D.Grābējs
Inspektors: J. Pukijans

04. maijā plkst. 17:00 BFC Daugavpils 2- FK Liepāja 2
Tiesnesis: I. Caune
Asistenti: A. Makarovs, A. Jermolajevs
Inspektors: A. Jermolajevs

02.maijā plkst. 17:00 Skonto FC 2 - Spartaks Jūrmala 2
Tiesnesis: A. Treimanis
Asistenti: N. Lācis, I. Lavrentiks
Inspektors: B. Adjutovs

04. maijā plkst. 17:00 FC Jūrmala 2- FK Daugava Rīga 2
Tiesnesis: V. Direktorenko
Asistenti: A. Popovičenko, P. Minkevičs
Inspektors: V. Liholajs

03. maijs plkst. 13:00 FK Olaine /Cerība 46. vsk - Pļaviņas DM-VSS
Tiesnesis. Laura Treimane
Asistenti : Diāna Vanaga, Līga Didriķe

03. maijs plkst. 14:00 VRS - Optimists- R - Rīgas FS
Tiesnenis: Viktors Bondars
Asistenti: Marks Firsovs , Mareks Kuzmins

03. maijs plkst. 16:00 SK Imanta - FK Liepāja / LSSS
Tiesnesis: Jānis Ikaunieks
Asistenti: Igors Lavrentiks, Lūcija Ciekure


Latvijas Futbola federācija

LFF Notikumu kalendārs
 27.11.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds