Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
Jaunumu arhīvs
2014
 Janvāris (70)
 Februāris (42)
 Marts (58)
 Aprīlis (84)
 Maijs (71)
 Jūnijs (88)
 Jūlijs (92)
 Augusts (63)
 Septembris (75)
 Oktobris (12)
2013
 Janvāris (60)
 Februāris (55)
 Marts (73)
 Aprīlis (73)
 Maijs (60)
Tiesnešu nozīmējumi (27.-29. septembris)



Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā iepazīties ar spēles oficiālo personu nozīmējumiem 2014. gada sezonas SMScredit.lv Virslīgas, SYFORM 1.līgas un Virslīgas dublieru čempionāta spēlēm, kas notiks no 27.-29. septembrim.

27.septembrī plkst. 14:00 FC Jūrmala – FS METTA/LU
Tiesnesis: Aleksandrs Golubevs
Asistenti: Igors Tagijevs, Vasilijs Botošs
4. tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs
Inspektors: informācija tiks papildināta

27.septembrī plkst. 16:00 BFC Daugavpils – FK Spartaks
Tiesnesis: Jevģēnijs Vasjukovs
Asistenti: Ervīns Veļķeris, Aleksejs Popovičenko
4. tiesnesis: Ivars Caune
Inspektors: Kiazo Leladze

28.septembrī plkst. 12.00 FK Daugava Rīga – FC Daugava
Tiesnesis: Dmitrijs Nalivaiko
Asistenti: Ruslans Botošs, Aleksejs Spasjonnikovs
4. tiesnesis: Edgars Maļcevs
Inspektors: Sergejs Braga
Delegāts: Vladimirs Kloss 

28.septembrī plkst. 14:00 FK Liepāja – FK Ventspils
Tiesnesis: Ivars Caune
Asistenti: Valdis Koritko, Niklāvs Lācis
4. tiesnesis: Igors Tagijevs
Inspektors: Vitālijs Liholajs

29.septembrī plkst. 18:00 Skonto FC – FK Jelgava
Tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs
Asistenti: Aleksejs Griščenko, Arnis Lemkins
4. tiesnesis: Raimonds Tatriks
Inspektors: Ādolfs Supe
Papildus tiesneša asistenti: Aleksandrs Golubevs, Jevģēnijs Vasjukovs

27.septembrī plkst. 14.00 Valmiera Glass FK/ BSS - FK Auda
Tiesnesis: Raitis Zamurs
Asistenti: Raimonds Tatriks, Pauls Minkevičs
4. tiesnesis: Jānis Veide
Inspektors: Boriss Adjutovs

27.septembrī plkst. 14.00 FK Pļaviņas DM - SFK United
Tiesnesis: Dmitrijs Bogdanovs
Asistenti: Igors Lavrentiks, Leons Gumba
4. tiesnesis: Dainis Kaņepējs
Inspektors: Aleksejs Mileika

27.septembrī plkst. 15.00 FK Tukums 2000 - FK Jēkabpils/JSC
Tiesnesis: Andris Treimanis
Asistenti: Andrejs Kolosovs, Mārtiņš Svipsts
4. tiesnesis: Andis Vitolnieks
Inspektors: Vladimirs Osipovs

27.septembrī plkst.15.00 FK Ogre - FK 1625 Liepāja
Tiesnesis: Edgars Maļcevs
Asistenti: Artūrs Šakurovs, Eduards Fatkulins
4. tiesnesis: Mārtiņš Veģeris
Inspektors: Peteris Mileika

27.septembrī plkst. 16.00 Preiļu BJSS - JFK Saldus
Tiesnesis: Artis Ķeniņš
Asistenti: Viktors Bondars, Normunds Broks
4. tiesnesis: Ingus Puriņš
Inspektors: Fjodors Šaripovs

27.septembrī plkst. 16.00 FK Smiltene – Rīgas FS
Tiesnesis: Ģirts Sarma
Asistenti: Rihards Saulenbergs, Aleksejs Fjodorvs
4. tiesnesis: Gints Grislis
Inspektors: Jurijs Popovičenko

28.septembrī plkst. 20.00 FB Gulbene – Salaspils
Tiesnesis: Andris Utinans
Asistenti: Haralds Gudermanis, Ervīns Veļķeris
4. tiesnesis: Ratis Zamurs
Inspektors: Vladimirs Ivušins

28.septembrī plkst. 16.00 AFA Olaine - Rēzeknes BJSS
Tiesnesis: Mārtiņš Gross
Asistenti: Deniss Ševčenko, Vasilijs Botošs
4. tiesnesis: Artis Ķeniņš
Inspektors: Ivars Kazāks

28.septembrī plkst. 14:00 FS METTA 2 - FC Jūrmala 2
Tiesnesis: Jevģēnijs Vasjukovs
Asistenti: Deniss Grābējs, Artūrs Šakurovs
Inspektors: Ginta Pēce

28.septembrī plkst. 14:00 FK Spartaks 2 - BFC Daugavpils 2
Tiesnesis: Ingus Puriņš
Asistenti: Ralfs Dirnens, Aleksejs Fjodorovs
Inspektors: Aldis Bērziņš

29.septembrī plkst. 16:00 FK Ventspils 2- FK Liepāja 2
Tiesnesis: Andris Treimanis
Asistenti: Andis Vitolnieks, Emīls Hrštičs
Inspektors: Sergejs Braga

29.septembrī plkst. 14:00 FC Daugava 2 - FK Daugava Rīga 2
Tiesnesis: Aleksejs Jermolajevs
Asistenti: Andrejs Makarovs, Jeļena Kolomiceva
Inspektors: Vjačeslavs Kohans


Latvijas Futbola federācija

LFF Notikumu kalendārs
 27.11.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds