Pēdējie jaunumi
 06.10.2014 10:20
LFF akreditēto futbola akadēmiju sporta direktori tiekas divu dienu seminārā Liepājā
 05.10.2014 09:00
Turcijas izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 05.10.2014 08:45
Islandes izlase paziņojusi kandidātu sarakstu „EURO 2016” kvalifikācijas spēlēm oktobrī
 04.10.2014 17:00
Uzsākta mediju akreditāciju pieteikumu iesniegšana "EURO 2016" kvalifikācijas spēlēm pret Islandi un Turciju
 03.10.2014 14:37
Paziņots Latvijas U-21 futbola izlases kandidātu saraksts dalībai Baltijas kausa izcīņā Liepājā
Jaunumu arhīvs
2014
 Janvāris (70)
 Februāris (42)
 Marts (58)
 Aprīlis (84)
 Maijs (71)
 Jūnijs (88)
 Jūlijs (92)
 Augusts (63)
 Septembris (75)
 Oktobris (12)
2013
 Janvāris (60)
 Februāris (55)
 Marts (73)
 Aprīlis (73)
 Maijs (60)
UEFA / FIFA treneru konference Sanktpēterburgā


FOTO – rfs.ru

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars un LFF Sporta direktors Dainis Kazakevičs 16. un 17.septembrī Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā apmeklēja FIFA / UEFA rīkoto konferenci nacionālo izlašu galvenajiem treneriem un federāciju tehniskajiem direktoriem. Konferenci apmeklēja ari LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, kurš pilda vienlaikus arī UEFA Attīstības un tehniskās palīdzības komitejas otrā vicepriekšsēdētāja funkcijas (UEFA Development and Technical assistance commitee Second Vice Chairman). 

Šajā konferencē piedalījās UEFA dalībvalstu (kopā 54) futbola asociāciju un nacionālo izlašu pārstāvji, kā arī pieaicinātie FIFA un UEFA eksperti, kuriem tādējādi šī bija iespēja vienkopus satikties, diskutēt un apmainīties ar viedokļiem par jaunākajām tendencēm mūsdienu futbolā.

Konferences laikā ar tehnisko analīzi pēc šovasar Brazīlijā notikušās 2014.gada FIFA Pasaules kausa izcīņas uzstājās FIFA Tehniskās komandas direktors Žans – Pols Brigers (Jean - Paul Brigger, FIFA Technical team director – angļu val.) un UEFA Futbola attīstības direktors I.Pupesku (Ioan Pupescu, UEFA Chief Development Officer – angļu val.).

Ar prezentāciju par 2014.gada FIFA Pasaules kausa tendencēm spēles taktikā un komandu treniņu procesā uzstājās FIFA Pasaules kausa tehniskās izpētes grupas vadītājs Ž.Uljē (Gerard Houllier, FIFA Technical Study group), Somijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris M.Pātelainens (Mixu Paatelainen – angļu val.) un Spānijas nacionālās futbola treneru skolas direktors Ž.Melendežs (Gines Melendez – angļu val.). Ar savu pieredzi un gutajām atziņām pēc izcīnītā FIFA Pasaules kausa ar saviem Eiropas kolēģiem konferencē dalījās pašreizējais Vācijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris J.Lēvs (Joachim Löw – vācu val.).

FIFA Tiesnešu daļas vadītājs M.Buzaka (Massimo Bussaca, FIFA Head of refereeing – angļu val.) uzstājās ar prezentāciju par 2014.gada FIFA Pasaules kausa tiesāšanas aspektiem. Tikmēr UEFA Tiesnešu direktors P.Kolina (Pierluigi Collina, UEFA Chief refereeing officer – angļu val.) informēja klātesošos par “EURO 2016” kvalifikācijas turnīra tiesāšanas jautājumiem. FIFA medicīnas nodaļas vadītājs J.Dvoraks (Jiri Josef Dvorak, FIFA Chief Medical officer – angļu val.) iepazīstināja klātesošos ar būtiskākajiem medicīnas jautājumiem mūsdienu futbolā.

Ar plašāku fotogaleriju par notikušo konferenci iespējams iepazīties Krievijas Futbola federācijas mājaslapā (rfs.ru): konferences pirmā diena un konferences otrā diena.

"Viennozīmīgi bija ļoti patīkami un lietderīgi doties uz šādu konferenci. Iespēja klātienē satikties un pārrunāt aktuālos jautājumus ar saviem kolēģiem - Eiropas futbola izlašu galvenajiem treneriem un sporta direktoriem – ir nepieciešama un nozīmīga. Konferences laikā tika pārrunātas mūsdienu futbola attīstības globālās tendences. Eiropas vadošo komandu treneri dalījās ar savu pieredzi darbā ar savām komandām un to spēlētājiem.

Konferences laikā pārliecinājos, ka arī Latvijā mēs šobrīd atrodamies uz pareizā ceļa. Tās tendences,pie kurām pieturamies mēs, tiek izmantotas arī pasaules top izlasēs. Kopumā no visu konferencē pārstāvēto treneru puses izskanēja spēcīgs vēstījums, ka nevajadzētu pieļaut uzreiz lielas revolūcijas musdienu futbolā, savukārt jaunievedumus jāievieš pakāpeniski un ļoti uzmanīgi, izvērtējot to nepieciešamību un ietekmi uz spēlei.

Šodien pasaules futbolā jau ir izveidota spēcīga zināšanu bāze. Kopumā visas valstsvienības spēlēm gatavojas salīdzinoši vienādi, taču uzvarētāja noteikšanā izšķirošie faktori ir dažādās detaļās gan treniņu un sagatavošanās procesā, gan arī taktiskajās niansēs. Tas savukāŗt vēlreiz pierāda, ka mūsdienu futbolā nav mazsvarīgu sīkumu! Tas treneris un tā komanda, kura sekmīgāk ar to visu tiek galā, tā arī izcīna uzvaras Eiropas čempionātos un Pasaules kausā,” ar konferencē gūtajām atziņām LFF.lv dalās Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars.


Latvijas Futbola federācija

LFF Notikumu kalendārs
 27.11.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 18.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA Coca-Cola pasaules izlašu ranga paziņošana
 19.12.2014 10:00  fifa.com
FIFA sieviešu futbola izlašu ranga paziņošana
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds