2.līga Latgale
 Reglaments
 Statistika
 Kalendārs un rezultāti
 Turnīra tabula
 Komandas
 DK Lēmumi
 Vēsture
LATGALE
 Vispārīgā informācija
 2.līga Latgale
 Veterānu futbols
 Pludmales futbols
 Latgales finālturnīrs 7 pret 7
 Telpu futbols
 Vasaras Jaunatnes čempionāti
 Skolu futbols
 Reģionālās izlases
 Interneta adreses
Kalendārs un rezultāti

17.05

14:00

Balvu SC

5-3

Viesites SS

Balvi

Vārtu guvēji: E.Plutovs 3', R.Ščogols 15', K.Usāns 43', O.Gabranovs 70' 83' (visi Balvi) - M.Kamiševs 33', E.Čibulis 66' 77' (abi Viesīte)
Brīdinājumi: I.Zaharāns 28', E.Plutovs 37', Ņ.Raspopovs 71'(visi Balvi) - M.Jasis 46', I.Silakrankers 85' (abi Viesīte)
Skatītāji: 30
Tiesneši: J.Kolosovs , K.Supe, A.Semjonovs (visi Balvi)

24.05

16:00

Kvarcs/Madona

4-2

SK Latgols/Ludza

Madona

Vārtu guvēji: K.Sveķis 45' , R.Sitiks 58' , N.Driksna 67' , S.Pētersīlis (visi Madona) – A.Karlāns 36' , A.Barkāns +1 80' (abi Ludza)
Brīdinājumi: G.Cimers 45' , I.Radziņš 86' (abi Madona) – D.Berjoza (Ludza)
Skatītāji: 70
Tiesneši: J.Kolosovs (Balvi), A.Martusevičs, K.Eniks (abi Gulbene)

24.05

15:00

Rēzeknes NBJSS

7-0

FB Gulbene-2

Malta

Vārtu guvēji: A.Klapins 9' , 12' , 52' , 55' , 65' , O.Rihters 61' , V.Kopilovs 75' (visi Rēzekne)
Brīdinājumi: D.Orlovs 3' , E.Borovskis 87' (abi Rēzekne) – R.Slusarenko 28' , S.Putniņš 63' , S.Kauliņš 68' (visi Gulbene)
Skatītāji: 50
Tiesneši: M.Firsovs, A.Bastrikins, S.Samuļičs (visi Rēzekne)

25.05

14:00

FK Krāslava

1-5

FK Kalupe

Krāslava

Vārtu guvēji: V.Atamaņukovs (FK Krāslava), P.Maļinovskis, J.Narovskis, V.Burlakovs, S.Iļjahovs (2) (visi FK Kalupe)
Brīdinājumi: A.Zils, Ž.Timofejevs (abi FK Krāslava), A.Kirijenko (FK Kalupe)
Skatītāji: 200
Tiesneši: I.Caune, A.Vlasovs, N.Kaļiņins (visi Daugavpils)

29.05

18:30

Viesites SS

1-4

Rēzeknes NBJSS

Pļaviņas

Vārtu guvēji: J.Zans (no 11 m.s.s.)(Viesites SS), O.Rihters(2), A.Smirnovs, A.Klapins (no 11 m.s.s.) (Rēzeknes NBJSS)
Brīdinājumi: V.Sovans (Rēzeknes NBJSS)
Skatītāji: 10
Tiesneši: A.Jermolajevs, A.Makarovs(abi Daugavpils),A.Krastiņš(Jēkabpils)

30.05

19:00

SK Latgols/Ludza

9-0

FB Gulbene-2

Ludza

Vārtu guvēji: D.Tihovskis 5’, S.Plenkovs 30’, 38’, S.Bokta 10’, 43’, E.Jegorovs 6’, 45’, 76’, Ē.Krušanovs 42’ (visi Ludza)
Brīdinājumi: D.Tihovskis 34’, S.Bokta 48’ (abi Ludza) – Z.Milaknis 75’ (Gulbene)
Skatītāji: 100
Tiesneši:G.Grīslis, J.Kolosovs (abi Balvi), E.Seņkāns (Ludza)

31.05

16:00

Balvu SC

5-3

Kvarcs/Madona

Balvi

Vārtu guvēji: O.Gabranovs 20’, 47’, 68’, E.Plutovs 14’, R.Ščogols 36’ (visi Balvi) – K.Sveķis 26’, 57’, O.Saliņš +1 39’ (abi Madona)
Brīdinājumi: G.Korlašs 16’ (Balvi)
Noraidījumi: R.Ščogols 92’ (Balvi)
Skatītāji: 50
Tiesneši: I.Kazāks, L.Kazāks (abi Rīga), E.Gailītis (Gulbene)

31.05

16:00

SK Latgols/Ludza

2-4

FK Krāslava

Ludza

Vārtu guvēji: D.Tihovskis 45’, S.Bokta +1 79’ (abi Ludza) – A.Abdulajevs 65’, 88’, O.Pilats +1 9’, E.Jurčenoks 75’ (visi Krāslava)
Brīdinājumi: D.Kašs 9’, D.Berjoza 86’ (abi Ludza) – J.Timofejevs 30’, V.Andrijevskis 44’, J.Maksimčuks 60’ (visi Krāslava)
Skatītāji: 30
Tiesneši: A.Bačuks (Balvi), J.Popovičenko (Gulbene), E.Oļipova (Ludza)

1.06

15:00

Rēzeknes NBJSS

2-3

FK Kalupe

Malta

Vārtu guvēji: V.Jermolajevs 8’, S.Sidorovs 36’ (abi Rēzeknes NBJSS), V.Solovjovs 31’, A.Aleksejevs 32’, J.Narovskis 63’ (no 11.m.s.s.) (visi FK Kalupe)
Brīdinājumi: Otto Rihters (Rēzeknes NBJSS)
Skatītāji: 50

Tiesneši: D.Sarafanjuks (Daugavpils), A.Bastrikins, M.Kuzmins(abi Rēzekne)

1.06

16:00

FB Gulbene-2

4-0

Viesites SS

Gulbene

Vārtu guvēji: M.Kozlovskis 73’, 82’, 84’, D.Vašilišins 25’ (abi Gulbene)
Brīdinājumi: M.Kozlovskis 80’ (Gulbene)
Skatītāji: 70
Tiesneši: J.Kolosovs (Balvi), A.Martusevičs, K.Eniks (abi Gulbene)

7.06

16:00

Kvarcs/Madona

5-2

FK Krāslava

Madona

Vārtu guvēji: G.Cimers 5’, K.Sveķis +1 19’, 45’, I.Radziņš 41’, R.Sitiks 81’ (visi Madona) – E.Jurčenoks 46’, 27’(Krāslava)
Brīdinājumi: K.Sveķis 43’, G.Cimers 75’ (abi Madona) – A.Solins 5’, A.Stepiņš 23’, D.Kuzmins 90’ (visi Krāslava)
Skatītāji: 30
Tiesneši: A.Bačuks (Balvi), A.Martusevičs, K.Eniks (Gulbene)

8.06

15:00

Balvu SC

3-4

FK Kalupe

Balvi

Vārtu guvēji: J.Mačs s.v. 20’, O.Gabranovs 49’, E.Plutovs +50’, Ņ.Raspopovs 53’ (visi Balvi) – J.Narovskis 15’, V.Solovjovs 32’, V.Burlakovs 35’ (visi Kalupe)
Brīdinājumi: E.Kokorevičs 56’, E.Plutovs 67’ (abi Balvi)
Skatītāji: 50
Tiesneši: I.Krūmiņš (Alūksne), A.Martusevičs, K.Eniks (Gulbene)

15.06

14:00

FK Krāslava

6-1

SK Latgols/Ludza

Krāslava

Vārtu guvēji: A.Strelcovs 2(43;59);E.Jurčenoks 2(2;71);D.Kuzmins (30);J.Cauņa (84)(visi FK Krāslava) - L.Linužs(10)( SK Latgols/Ludza)
Brīdinājumi: V.Andrievskis, A.Streļcovs (abi FK Krāslava)
Skatītāji: 200
Tiesneši: A.Bondars;A.Bastrikins (abi Rēzekne); M.Kuzmins(Bērzgale)

15.06

13:00

FB Gulbene-2

1-4

Kvarcs/Madona

Gulbene

Vārtu guvēji: V.Sircovs +43’ (Gulbene) – J.Ikaunieks 5’, 8’, K.Sveķis 25’, 70’ (abi Madona)
Brīdinājumi: A.Aizsilnieks 29’, E.Līcītis 30’, V.Trusovs 38’, A.Jefimovs 42’ (visi Madona) – A.Kopeļevs 81’, S.Kauliņš 60’ (abi Gulbene)
Noraidījumi: S.Kauliņš 83’ (Gulbene)
Skatītāji: 60
Tiesneši: J.Kolosovs, A.Semjonovs (abi Balvi), K.Eniks (Gulbene)

20.06

18:30

Rēzeknes NBJSS

4-0

FK Krāslava

Malta

Vārtu guvēji: Aleksejs Klapins 26 min.,61min.;Otto Rihters 2min.;Mihails Pavlovs 45min.(Visi Rēzeknes NBJSS)
Brīdinājumi: Vasīlijs Prokofjevs;Denis Orlovs(abi Rēzeknes NBJSS)- Aleksejs Streļcovs ( FK Krāslava)
Skatītāji: 200
Tiesneši: A.Bondars;M.Firsovs (abi Rēzekne); M.Kuzmins(Bērzgale)

22.08

19:00

Balvu SC

4-2

SK Latgols/Ludza

Balvi

Vārtu guvēji: O.Gabranovs 7’, A.Deksnis 31’, R.Ščogols 35’, 90’ (visi Balvi) – A.Oļipovs 40’, E.Budrevičs 49’ (abi Ludza)
Brīdinājumi: R.Ščogols 59’ (Balvi) – E.Budrevičs 90’ (Ludza)
Skatītāji: 30
Tiesneši: A.Bačuks, A.Semjonovs (Balvi), E.Gailītis (Gulbene)

21.06

17:00

Viesites SS

1-0

FK Kalupe

Viesite

Vārtu guvēji: Kristaps Čibulis
Brīdinājumi: Gatis Čevers (FK Kalupe), Dairis Jakubovskis, Inguss Silakraneks (abi Viesites SS)
Skatītāji: 46
Tiesneši: J.Maksimčuks, Ē.Stankevičs, An.Jermolajevs (visi Daugavpils)

28.06

15:00

FB Gulbene-2

0-8

FK Kalupe

Gulbene

Vārtu guvēji: A.Vasiļjevs 22’, 25’, 40’, S.Iļjahovs 28’, 52’, A.Aleksejevs 27’, E.Kolosovskis 60’, 86’ (visi Kalupe)
Brīdinājumi: M.Kozlovskis 43’ (Gulbene)
Skatītāji: 40
Tiesneši: A.Bondars (Rēzekne), D.Ramans, E.Gailītis (Gulbene)

28.06

14:00

Kvarcs/Madona

6-1

Viesites SS

Madona

Vārtu guvēji: K.Sveķis 42’, 68’, R.Sitiks 27’, S.Pētersīlis 81’, M.Kaulačs 90’ (visi Madona), J.Širokovs s.v. 61’ (Viesīte) – E.Čibulis 9’ (Viesīte)
Brīdinājumi: J.Ikaunieks 15’, K.Sveķis 80’ (abi Madona) – I.Silakrankers (Viesīte)
Skatītāji: 50
Tiesneši: A.Bačuks (Balvi), K.Eniks, A.Martusevičs (Gulbene)

28.06

17:00

Rēzeknes NBJSS

6-1

SK Latgols/Ludza

Malta

Vārtu guvēji: Aleksejs Klapins 34 min.,52 min.; 57 min.;Otto Rihters 27 min.;Rihards Aleksandrovičs 14 min.;Oļegs Kurmeļovs 85 min.(Visi Rēzeknes NBJSS); Maksims Golubevs 87 min.(SK Latgols/Ludza)
Skatītāji: 70
Tiesneši: V.Bondars, M.Firsovs (abi Rēzekne), M.Kuzmins(Bērzgale)

5.07

17:00

SK Latgols/Ludza

1-5

FK Kalupe

Ludza

Vārtu guvēji: Ē.Krušanovs57’ (Ludza) – A.Volkovs 6’, S.Iļjahovs 39’, 60’, S.Samohins 68’, V.Solovjovs 80’ (visi Kalupe)
Brīdinājumi: A.Barkāns 15’, R.Gutāns 29’ +82’, Ē.Krušanovs 62’ (visi Ludza)
Noraidījumi: R.Gutāns 82’ (otrā dzeltenā)
Skatītāji: 75
Tiesneši: A.Bačuks, A.Semjonovs, E.Seņkāns (Balvi)

5.07

14:00

FK Krāslava

7-0

FB Gulbene-2

Krāslava

Vārtu guvēji: A.Maksimovs 7'; E.Jarčenoks 33',90+1'; V.Atamaņukovs 43'; O.Pilats 51',66'; J.Cauņa 71'
Brīdinājumi: D. Tašiņš - Gulbene, D.Kuzmins - Krāslava
Skatītāji: 220
Tiesneši: I.Caune, A.Makarovs, A.Jermolajevs(visi Daugavpils)

6.07

14:00

Balvu SC

0-3

Rēzeknes NBJSS

Balvi

Vārtu guvēji: V.Jermalajevs 26’, O.Rihters 51’, S.Sidorovs 62’ (visi Rēzekne)
Brīdinājumi: A.Sņegovs 19’, G.Korlašs 57’ (abi Balvi) – A.Smirnovs 54’ (Rēzekne)
Skatītāji: 20
Tiesneši: G.Grīslis, A.Bačuks, A.Semjonovs (Balvi)

12.07

16:00

FK Kalupe

3-3

Kvarcs/Madona

Viški

Vārtu guvēji: A.Udalovs, E.Berziņš, P.Malinovskis (visi Kalupe), J.Ikaunieks, O.Salins, A.Aizvilnieks(visi Madona)
Brīdinājumi: R.Millers (Kalupe)
Skatītāji:
Tiesneši: D.Bogdanovs, A.Jermolajevs, N. Kaļinins (visi Daugavpils)

13.07

14:00

FB Gulbene-2

1-5

Balvu SC

Gulbene

Vārtu guvēji: A.Maks 45’ (Gulbene) – O.Gabranovs 18’, T.Cinglers 25’, R.Ščogols 5’, 68’, J.Začevs 90’ (visi Balvi)
Brīdinājumi: M.Kozlovskis 24’ (Gulbene)
Skatītāji: 80
Tiesneši: J.Kolosovs, G.Grīslis (Balvi), K.Eniks (Gulbene)

13.07

14:00

Viesites SS

3-4

FK Krāslava

Viesite

Vārtu guvēji: L.Salmiņš 55 min.E.Zvaigzne 56 min,E.Čibulis 84.min.(visi Viesītes SS) - E.Ungurs 19 min.;E.Jurčenkovs60.min; E.Ungurs 83.min.V.Atamaņukovs 90+1 min.(visi FK Krāslava)
Brīdinājumi: A.Stepiņš; V.Andrievskis( abi FK Krāslava)
Skatītāji: 30
Tiesneši: A.Bondars;V.Bondars (abi Rēzekne); M.Kuzmins(Bērzgale)

19.07

17:00

FK Kalupe

5-0

FK Krāslava

Viški

Vārtu guvēji: P.Maļinovskis 38', V.Vansovičs 44',90', V.Burlakovs 47',70'(visi FK Kalupe)
Brīdinājumi: V.Pitrans, E.Ungurs(abi Krāslava), A.Kirijenko (FK Kalupe)
Noraidījumi: A.Solims (Krāslava)
Skatītāji:
Tiesneši: I.Caune, A.Jermolajevs, Ē.Stankevičs (visi Daugavpils)

19.07

14:00

Viesites SS

1-0

Balvu SC

Viesite

Vārtu guvēji: D.Zakubovskis 6 (Viesites SS)
Brīdinājumi: I.Silakravcevs, M.Jasis(abi Viesites SS).
Skatītāji: 50
Tiesneši: A.Krastiņš (Jēkabpils), D.Kanepejs (Pļaviņas), J.Burkevičs(Pļaviņas)

30.08

SK Latgols/Ludza

5-0

Kvarcs/Madona

Ludza

26.07

15:00

FB Gulbene-2

0-5

Rēzeknes NBJSS

Gulbene

31.07

18:30

Rēzeknes NBJSS

4-0

Viesites SS

Malta

Vārtu guvēji: Rihters (3),Jegorovs
Brīdinājumi: Sidorovs (Rēzeknes NBJSS), Marks, Zan (Viesites SS)
Skatītāji: 100
Tiesneši: M.Firsovs, A.Bastrikins,M.Kuzmins (visi Rēzekne)

2.08

14:00

FK Kalupe

10-1

Balvu SC

Viški

Vārtu guvēji: P.Malinovskis 4',28', V.Burlakovs 34', 55', 74', 76', R.Koroļovs 45', J.Narovskis 69', A.Aleksejevs 79', V.Vancovičs 82' (visi FK Kalupe), K.Usāns 90'(Balvu SC)
Brīdinājumi: A.Udalovs (FK Kalupe), E.Plutovs, E.Kokorevičs, J.Vileiņš, A.Kļimovičs, K.Usāns (visi Balvu SC)
Skatītāji:
Tiesneši: A.Makarovs, J.Maksimčuks, Ē.Stankevičs (visi Daugavpils)

3.08

15:00

FB Gulbene-2

0-5

SK Latgols/Ludza

Gulbene

3.08

14:00

FK Krāslava

5-3

Kvarcs/Madona

Krāslava

Vārtu guvēji: J.Maksimčuks, E.Ungurs, V.Atamaņukovs, E.Jurčenkovs, K.Svekis, N.Driksna, I.Radzins(s.v.)
Brīdinājumi: M.Murans(FK Krāslava)
Skatītāji:
Tiesneši: I.Caune, An.Jermolajevs, J.Kolomiceva (visi Daugavpils)

8.08

19:00

SK Latgols/Ludza

9-1

Viesites SS

Ludza

Vārtu guvēji: E.Budrevičs 10’, Vjačeslavs Puļčs 33’, Arvils Barkāns 56’, E.Savickis 58’, 86’, D.Berjoza 66’, E.Jegorovs 73’, R.Silickis 76’, D.Tihovskis 81’ (visi Ludza) – D.Jakubovskis 15’ (Viesīte)
Skatītāji: 70
Tiesneši: G.Grīslis, A.Semjonovs, A.Bačuks (Balvi)

9.08

14:00

Kvarcs/Madona

4-0

Rēzeknes NBJSS

Madona

Vārtu guvēji: K.Sveķis 55’, 56’, G.Cimers 37’, M.Kaulačs 71’ (visi Madona)
Brīdinājumi: D.Orlovs 25’, V.Prokofjevs 83’ (abi Rēzekne) – K.Sveķis (Madona)
Noraidījumi: D.Orlovs 75’ (Rēzekne) – G.Cimers 75’ (Madona)
Skatītāji: 90
Tiesneši: A.Bačuks (Balvi), K.Eniks, J.Popovičenko (Gulbene)

21.09

13:00

FK Krāslava

2-1

Balvu SC

Krāslava

Vārtu guvēji: A.Makarovs 6', 28'(abi FK Krāslava), A.Snegovs 50'(Balvu SC)
Brīdinājumi: V.Andrijevskis, A.Maksimovs, A.Strelcovs (FK Krāslava), J.Vilcins, A.Deksnis, K.Ušans(Balvu SC)
Noraidījumi: K.Ušans (2. dz.) - Balvu SC
Skatītāji:
Tiesneši: I.Caune, An.Jermolajevs, A.Vlasovs (visi Daugavpils)

16.08

14:00

Viesites SS

5-0

FB Gulbene-2

Viesite

17.08

13:00

Kvarcs/Madona

1-3

Balvu SC

Madona

Vārtu guvēji: R.Sitiks 53’ (Madona) – M.Zābelis 34’, O.Gabranovs 59’, 94’ (abi Balvi)
Brīdinājumi: M.Kaulačs 76’, R.Sitiks 84’, J.Rieba 87’ (visi Madona)
Noraidījumi: A.Aizsilnieks 90’ (Madona)
Skatītāji: 100
Tiesneši: G.Grīslis (Balvi), K.Eniks, D.Ramans (Gulbene)

17.08

14:00

FK Kalupe

4-1

Rēzeknes NBJSS

Viški

Vārtu guvēji: S.Iljahovs, P.Malinovskis, R.Korolovs, E.Kolosovskis (visi FK Kalupe)
A.Klapins (Rēzeknes NBJSS)
Brīdinājumi: O.Rihters (Rēz.NBJSS)
Skatītāji:
Tiesneši: D.Bogdanovs, Al.Jermolajevs,D.Sarafaņuks (visi Daugavpils)

24.08

16:00

Viesites SS

3-1

SK Latgols/Ludza

Viesite

Vārtu guvēji: L.Sinijs (Ludza), A. Kaivans, E. Cibuns, E. Macats (Viesites SS)
Brīdinājumi: R. Gurbans (Ludza), R. Gatus, I. Sicanpankers (Viesite)
Skatītāji:
Tiesneši: J.Kolomiceva, A.Makarovs(abi Daugavpils), A.Krastiņš (Jēkabpils)

24.08

13:00

Rēzeknes NBJSS

4-0

Kvarcs/Madona

Malta

Vārtu guvēji: Vjačeslavs Višņakovs 28 min. Vasīlijs Prokofjevs 67.min.Aleksejs Klapins 80.min. Vjačeslavs Jemolajevs 87min.(Visi Rēzeknes NBJSS);
Brīdinājumi:Aleksejs Klapins;Aigars Smirnovs(abi Rēzeknes NBJSS) - Ainārs Jefimovs;Jānis Purviņš(abi FK Kvarcs/Madona)
Skatītāji:35
Tiesneši: A.Bondars;A.Bastrikins (abi Rēzekne); M.Kuzmins(Bērzgale)

30.08

16:00

Balvu SC

3-1

FK Krāslava

Balvi

Vārtu guvēji: K.Usāns 8’, Ņ.Raspopovs 48’, R.Ščogols 74’ (visi Balvi) – J.Maksimčuks 17’ (Krāslava)
Brīdinājumi: V.Atamaņukovs 65’, V.Andrijevskis 78’ (abi Krāslava) – Jānis Mačšs 67’, K.Usāns 80’, M.Zābelis 92’ (visi Balvi)
Skatītāji: 30
Tiesneši: G.Grīslis, A.Bačuks (Balvi), K.Eniks (Gulbene)

31.08

13:00

FK Kalupe

5-0

FB Gulbene-2

Viški

6.09

15:00

FK Krāslava

2-0

Rēzeknes NBJSS

Krāslava

Vārtu guvēji: E.Ungurs, A.Stepinš - FK Krāslava
Brīdinājumi: I.Murans - FK Krāslava, S.Bokta, D.Orlovs - Rēzeknes NBJSS
Skatītāji:
Tiesneši: D.Bogdanovs, Anat.Jermolajevs, N.Kaļinins(visi Daugavpils)

6.09

14:00

Kvarcs/Madona

5-0

FB Gulbene-2

Madona

6.09

14:00

FK Kalupe

8-0

Viesites SS

Viški

Vārtu guvēji: V.Vansovičs 4' 76', A.Rasčevskis 51', R.Koroļovs 60', S.Iļjahovs 67' 71' 80', P.Malinovskis 83' (visi FK Kalupe)
Brīdinājumi: V.Vansovičs (FK Kalupe)
Skatītāji:
Tiesneši: A.Bondars, S.Samuļičs (abi Rēzekne), M.Kuzmins (Bērzgale)

7.09

12:00

SK Latgols/Ludza

0-8

Balvu SC

Ludza

Vārtu guvēji: O.Gabranovs 21’, 37’,47’,68’, A.Deksnis 71’,86’,90’, G.Korlašs 65’ (visi Balvi)
Skatītāji: 30
Tiesneši: V.Bondars, S.Samuļičs (Rēzekne), M.Kuzmins (Bērzgale)

13.09

16:00

FK Kalupe

13-3

SK Latgols/Ludza

Viški

Vārtu guvēji: A.Aleksejevs(3), Iljahovs(6), Koroļovs, Udalovs, Malinovskis, Pascevskis, Barkans(2), Kartans
Brīdinājumi: Korženevskis (FK Kalupe)
Skatītāji:
Tiesneši: A.Murdasovs, J.Maksimčuks, N.Kaļinins (visi Daugavpils)

13.09

14:00

Viesites SS

1-1

Kvarcs/Madona

Viesite

Vārtu guvēji: E.Čibulis (Viesites SS), Romans Sitiks(Kvarcs)
Skatītāji:35
Tiesneši: A.Krastiņš(Jēkabpils), V.Jermolaevs, V.Prokofjevs(abi Malta)

14.09

13:00

Rēzeknes NBJSS

1-3

Balvu SC

Preiļi

Vārtu guvēji: D.Orlovs (Rēz.), A.Deksnis, O.Gabranovs (2) (Balvu SC)
Skatītāji:
Tiesneši: D.Bogdanovs, A.Makarovs, A.Jermolajevs (visi Daugavpils)

21.09

15:00

FB Gulbene-2

0-5

FK Krāslava

Gulbene

21.09

17:00

SK Latgols/Ludza

0-2

Rēzeknes NBJSS

Ludza

Vārtu guvēji: I.Jegorovs 43’, O.Riherts 45’ (abi Rēzekne)
Brīdinājumi: O.Riherts (Rēzekne)
Skatītāji: 50
Tiesneši: A.Bačuks, G.Grīslis (Balvi), E.Oļipova (Ludza)

27.09

12:00

Balvu SC

5-0

FB Gulbene-2

Balvi

27.09

14:00

Kvarcs/Madona

5-1

FK Kalupe

Madona

Vārtu guvēji: K.Sveķis 9’, M.Kaulačs 13’, 31’, E.Aņisimovs 3’, A.Aizsilnieks 66’ (visi Madona) – S.Iļjahovs 52’ (Kalupe)
Brīdinājumi: L.Belorags 33’ (Madona) – G.Čevers 79’ (Kalupe)
Skatītāji: 70
Tiesneši: J.Kolosovs, A.Bačuks (Balvi) – E.Gailitis (Gulbene)

28.09

14:00

FK Krāslava

1-0

Viesites SS

Krāslava

Vārtu guvēji: A.Stiepiņš
Skatītāji: 220
Tiesneši: D.Bogdanovs, An.Jermolajevs(abi Daugavpils), A.Krastiņš(Jēkabpils)

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds