Daugavpils čemp.
 Nolikums
 Komandu pieteikumi
 Tabula / Rezultāti
Tabula / Rezultāti
 2006.gads
 2008.gads
 2009.gads
 2010.gads
 2011.gads
 2012.gads
 2013.gads
TOP vārtu guvēji

P.Riževskis /LDZ Cargo/- 9 vārti

V.Baiks /Norteks-Latgales ceļdaris/ - 7 vārti

T.Timšans /RSS-LRC/ - 6 vārti

2012.gada Daugavpils reģiona čempionāts futbolā (2.līga)


foto - "LDZ Cargo" futbolisti

Daugavpils čempionāts: "LDZ-Cargo" kļūst par regulārā turnīra uzvarētājiem

Ceturtdien, 9.augustā noslēdzās Daugavpils pilsētas čempionāta regulārais turnīrs. Par sacensību čempioniem kļuva "LDZ Cargo" futbolisti, kas tikai par diviem punktiem kopvērtējuma tabulā apsteidza savus tuvākos sekotājus "Ditton-Daugava" komandu. Tikmēr bronzas medaļas šajā sezonā ieguva "RSS-LRS" futbolisti. Par čempionāta rezultatīvāko futbolistu kļuva Pāvels Riževskis.

2012.gada Daugavpils pilsētas futbola čempionāta nominācijas

5.vieta - EGALS (labākais spēlētājs – DMITRIJS IVANOVS), komanda kļuva arī par FAIR PLAY balvas ieguvējiem (pieci brīdinājumi sezonas laikā)
4.vieta - NORTEKS-LATGALES CEĻDARIS (labākais spēlētājs - DMITRIJS TRUHANOVS)
3.vieta - RSS-LRC (labākais spēlētājs - TOMS TIMŠANS)
2.vieta - DITTON-DAUGAVA (labākais spēlētājs - DENISS KOMAROVS)
1. vieta (Daugavpils čempions) – LDZ CARGO (labākais spēlētājs - ANDREJS KIRIJENKO)

Turnīra labākais žurnālists - ALEKSANDRS VNUKOVS (Nasha.lv)
Turnīra labākais vārtsargs - GEORGIJS ČIŽOVS (DITTON-DAUGAVA)
Turnīra labākais aizsargs - EDGARS KUCENS (RSS-LRC)
Turnīra labākais pussargs - ĒMILS BERZIŅŠ (LDZ CARGO)
Turnīra labākais uzbrucējs - VLADISLAVS BAIKS (NORTEKS-LATGALES CEĻDARIS)
Turnīra labākais vārtu guvējs - PAVELS RIŽEVSKIS (LDZ CARGO) – 9 vārti

Kopvērtējuma tabula

2012.gada Daugavpils pilsētas čempionāts futbolā
Turnīra kopvērtējuma tabula

Komandas

Sp.

Uzv.

Neiz.

Zaud.

V.Att.

Punkti

Vieta

LDZ Cargo

10

8

1

1

26:7

25

1.

Ditton-Daugava

10

7

2

1

24:9

23

2.

RSS-LRS

10

5

1

4

15:18

16

3.

Norteks-Latgales ceļdaris

10

4

2

4

18:17

14

4.

Egals

10

2

2

6

18:10

8

5.

Vikingi

10

0

0

10

9:33

0

6.

Spēļu kalendārs un rezultāti

PIRMAIS RIŅĶIS

 1.kārta

5.jūnijā 19:30 Egals – RSS-LRS 1:2
Vārti: A.Kormadonovs /Egals/, T.Timšans-2 /RSS-LRC/
Brīdinājumi: O.Stols /Egals/
Noraidījumi: -
Tiesneši: I.Caune, D.Bogdanovs, D.Sarafanjuks.

6.jūnijā 19:30 Ditton-Daugava – LDZ Cargo 0:0
Vārti: -
Brīdinājumi: J.Bovins /Ditton-Daugava/, A.Žuromskis, A.Dmitrijevs /LDZ Cargo/.
Noraidījumi: -
Tiesneši: V.Kohans, An.Jermolajevs, Al.Jermolajevs.

7.jūnijā 19:30 Vikingi - Norteks-Latgales ceļdaris 1:4
Vārti: S.Labeckis /Vikingi/, V.Baiks-2, D.Truhanovs, A.Teplušonoks /Norteks-Latgales ceļdaris/.
Brīdinājumi: J.Morozs, J.Maksimuks, V.VansoviČs, J.Adamjonoks-2 /Vikingi/.
Noraidījumi: J.Adamjonoks /Vikingi/-diskv. uz 1.spēli /13.06.12/
Tiesneši: V.Vinokurovs, Ē.Stankevis, Al.Jermolajevs.


 2.kārta

12.jūnijā 19:30 LDZ Cargo - Egals 5:0
Vārti: P.Riževskis-2, I.Tolkačs, P.Koļcovs, F.Brokāns /LDZ Cargo/
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Tiesneši: D.Bogdanovs, D.Sarafanjuks, A.Murdasovs.

13.jūnijā 19:30 RSS-LRC - Vikingi 3:2
Vārti: T.Timšans, R.Bobiško, A.Bedrovs /RSS-LRC/, K.Lavrentjevs, P.Tarasovs /Vikingi/.
Brīdinājumi: D.RadČenko, E.Kolosovskis /RSS-LRC/, J.Morozs /Vikingi/.
Noraidījumi: -
Tiesneši: Ē.Stankevis, An.Jermolajevs, D.Sarafanjuks.

14.jūnijā 19:30 Norteks-Latgales ceļdaris - Ditton-Daugava 1:1
Vārti: V.Baiks /Norteks-Latgales ceļdaris/, A.Grigjans /Ditton-Daugava/.
Brīdinājumi: A.Teplušonoks /Norteks-Latgales ceļdaris/.
Noraidījumi: -
Tiesneši: I.Caune, An.Jermolajevs, Al.Jermolajevs.


 3.kārta

19.jūnijā 19:30 Ditton-Daugava – RSS-LRS 1:2
Vārti: A.Murdasovs /Ditton-Daugava/, T.Timšans, J.Narovskis /RSS-LRC/.
Brīdinājumi: G.Čevers /RSS-LRC/.
Noraidījumi: N.Dobratulins /Ditton-Daugava/-dikv.uz 1.spēli /27.06.12/
Tiesneši: I.Caune, An.Jermolajevs, Al.Jermolajevs

20.jūnijā 19:30 Norteks-Latgales ceļdaris – LDZ Cargo 0:3
Vārti: P.Riževskis, E.Berziņš, P.Koļcovs-LDZ Cargo.
Brīdinājumi: D.Truhanovs /Norteks-Latgales ceļdaris/, P.Koļcovs /LDZ Cargo/.
Noraidījumi: -
Tiesneši: V.Kohans, Al.Jermolajevs, A.Murdasovs

21.jūnijā 19:30 Vikingi – Egals 1:3
Vārti: K.Lavrentjevs /Vikingi/, V.Pucko-2, S.Ivanovs /Egals/.
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Tiesneši: V.Vinokurovs, D.Sarafaņuks, An.Jermolajevs


 4.kārta 

26.jūnijā 19:30 RSS-LRC - Norteks-Latgales ceļdaris 1:0
Vārti: A.Bedrovs /RSS-LRC/.
Brīdinājumi: J.Narovskis /RSS-LRC/, A.Jackevics /Norteks-Latgales ceļdaris/.
Noraidījumi: -
Tiesneši: Al.Jermolajevs, A.Murdasovs,An.Jermolajevs.

27.jūnijā 19:30 Egals - Ditton-Daugava 0:2
Vārti: S.Komlevs/Egals/- s.v., A.Grigjans - Ditton-Daugava.
Brīdinājumi: A.Pozņaks, D.Lavrenovs-Egals.
Noraidījumi: -
Tiesneši: D.Sarafaņuks, Al.Jermolajevs, An.Jermolajevs.

28.jūnijā 19:30 LDZ Cargo – Vikingi 3:2
Vārti: P.Riževskis, E.Bērziņš, R.Jankovskis/Vikingi/-s.v. - LDZ Cargo, S.Iljahovs, V.Vansovics - Vikingi.
Brīdinājumi: A.Dmitrijevs, D.Suvorovs, V.Solovjovs-LDZ Cargo.
Noraidījumi: -
Tiesneši: I.Caune, Al.Jermolajevs, A.Murdasovs.


 5.kārta

3.jūlijā 19:30 Ditton-Daugava - Vikingi 3:0
Vārti: A.Murdasovs, M.Jasvins, V.Stols-Ditton-Daugava.
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Tiesneši: I.Caune, D.Bogdanovs, An.Jermolajevs

4.jūlijā 19:30 RSS-LRC - LDZ Cargo 0:2
Vārti: A.Boruns, D.Suvorovs- LDZ Cargo.
Brīdinājumi: S.Samohins –RSS-LRC, P.Riževskis- LDZ Cargo.
Noraidījumi: -
Tiesneši: D.Bogdanovs, Al.Jermolajevs, An.Jermolajevs.

5.jūlijā 19:30 Egals - Norteks-Latgales ceļdari 0:0
Vārti:
Brīdinājumi: D.Truhanovs - Norteks-Latgales-ceļdaris.
Noraidījumi: -
Tiesneši: V.Kohans, Al.Jermolajevs, J.Maksimčuks.


OTRAIS RIŅĶIS

 6.kārta

10.jūlijā 19:30 RSS-LRC - Egals 0:0
Vārti: -
Brīdinājumi: E.Kucens, E.Kolosovskis - RSS-LRC, S.Ivanovs, A.Ciršs - Egals.
Noraidījumi: -
Tiesneši: V.Kohans, A.Murdasovs, Al.Jermolajevs.

11.jūlijā 19:30 LDZ Cargo - Ditton-Daugava 1:2
Vārti: P.Riževskis - LDZ Cargo, A.Grigjans, D.Komarovs - Ditton-Daugava.
Brīdinājumi: E.Bērziņš - LDZ Cargo, J.Bovins, A.Murdasovs, Ž.Zubovs - Ditton-Daugava.
Noraidījumi: -
Tiesneši: I.Caune, Ē.Stankevics, An.Jermolajevs.

12.jūlijā 19:30 Norteks-Latgales ceļdaris – Vikingi 5:3
Vārti: Baiks-2, V.Žavoronkovs, E.Vaņkovs, A.Teplušonoks - Norteks-Latgales Ceļdaris, P.Tarasovs-2, J.Adamjonoks - Vikingi.
Brīdinājumi: I.Kalašnikovs, D.Truhanovs /diskv.uz 1.spēli- 19.07.12/ - Norteks-Latgales ceļdaris.
Noraidījumi: -
Tiesneši: D.Bogdanovs, Al.Jermolajevs, A.Murdasovs.


 7.kārta

17.jūlijs 19:30 Egals - LDZ Cargo 0:2
Vārti: I.Tolkačs, P.Koļcovs /LDZ Cargo/.
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Tiesneši: Al.Jermolajevs, A.Murdasovs, An.Jermolajevs.

18.jūlijs 19:30 Vikingi – RSS-LRC 0:3
Vārti: -
Brīdinājumi: -  
Noraidījumi: -
Tiesneši: -

19.jūlijs 19:30  Ditton-Daugava – Norteks-Latgales ceļdaris 4:1
Vārti: J.Bovins, A.Grigjans, A.Isakovs, N.Dobrotulins-Ditton-Daugava, A.Jackevics - Norteks-Latgales ceļdaris.
Brīdinājumi: V.Baranovskis, R.Millers – Norteks-Latgales ceļdaris.
Noraidījumi:
Tiesneši: I.Caune, Anatolijs Jermolajevs, D.Bogdanovs.


 8.kārta

24.jūlijs 19:30 Egals - Vikingi 3:0
Vārti:
Brīdinājumi:
Noraidījumi:
Tiesneši:

25.jūlijs 19:30 RSS-LRC – Ditton-Daugava 2:4
Vārti: D.Komarovs, S.Vasiljevs, A.Ziļs, A.Makarovs - Ditton-Daugava, T.Timšans - RSS-LRC
Brīdinājumi: R.Lupins, G.Čevers – RSS-LRC.
Noraidījumi: -
Tiesneši: V.Kohans, Al.Jermolajevs, D.Sarafaņuks.

26.jūlijs 19:30 LDZ Cargo - Norteks-Latgales ceļdari 3:1
Vārti: P.Riževskis-2, A.Aleksejevs - LDZ Cargo, V.Žavoronkovs - Norteks-Latgales ceļdaris.
Brīdinājumi: D.Truhanovs, V.Žavoronkovs - Norteks-Latgales-ceļdaris.
Noraidījumi: -
Tiesneši: I.Caune, Al.Jermolajevs, An.Jermolajevs


 9.kārta

31.jūlijs 19:30 Ditton-Daugava - Egals 4:2
Vārti: A.Isakovs, S.Vasiljevs, A.Catlakšs, A.Macuks - Ditton-Daugava, G.Badaljans, J.Osipovs-Egals.
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Tiesneši: D.Bogdanovs, Ē.Stankevics, D.Sarafanjuks

1.augusts 19:30 Vikingi - LDZ Cargo 0:3
Vārti: -
Brīdinājumi: -
Noraidījumi: -
Tiesneši: -

2.augusts 19:30 Norteks-Latgales ceļdaris - RSS-LRC 4:0
Vārti: A.Šumilovs-2, V.Žavoronkovs, A.Teplušonoks - Norteks-Latgales ceļdaris.
Brīdinājumi: R.Lupins /RSS-LRC/.
Noraidījumi:
Tiesneši: Ē.Stankevics, Anatolijs Jermolajevs, Al.Jermolajevs


 10.kārta

7.augusts 19:30 Norteks-Latgales ceļdaris - Egals 2:1
Vārti: V.Baiks-2 - Norteks-Latgales ceļdaris, V.Pucko - Egals
Brīdinājumi: R.Millers - Norteks-Latgalrs ceļdaris, V.Barkovskis – Egals.
Noraidījumi: -
Tiesneši: I.Caune, Ē.Stankevics, D.Bogdanovs

8.augusts 19:30 LDZ Cargo - RSS-LRC 4:2
Vārti: P.Riževskis-2, J.Boruns, I.Tolkacs - LDZ Cargo, A.Polovinkins, S.Prokopkins - RSS-LRC
Brīdinājumi: P.Koļcovs-2 /LDZ Cargo/, R.Samohins, E.Razumejevs, R.Lupins /RSS-LRC/
Noraidījumi: P.Koļcovs /LDZ Cargo/
Tiesneši: V.Kohans, An.Jermolajevs, Ē.Stankevics

9.augusts 19.30 Vikingi - Ditton-Daugava 0:3
Vārti: -
Brīdinājumi: -  
Noraidījumi: -
Tiesneši: -

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds