Daugavpils čemp.
 Nolikums
 Komandu pieteikumi
 Tabula / Rezultāti
Tabula / Rezultāti
 2006.gads
 2008.gads
 2009.gads
 2010.gads
 2011.gads
 2012.gads
 2013.gads
TOP vārtu guvēji

R.Raščevskis /LDZ Cargo/ - 17 vārti

A.Kaniņš /Ilūkste/ - 17 vārti

A.Aleksejevs /RSS LRC/ - 13 vārti

2013.gada Daugavpils reģiona čempionāts futbolā (2.līga)

Kopvērtējuma tabula (pēc 14.kārtas spēlēm)

Komandas

Sp.

Uzv.

Neiz.

Zaud.

V.Att.

Punkti

Dauer

12

12

0

0

65:10

36

LDZ CARGO

12

9

0

3

57:16

27

Ilūkste

12

7

0

5

32:44

21

RSS LRC

12

5

1

6

26:32

16

Norteks/Egals

12

4

1

7

17:36

13

BFC Daugava

12

4

0

8

29:40

12

LDZ Termināls

12

0

0

12

9:58

0

Spēļu kalendārs un rezultāti

 1.kārta

4.jūnijā 19.00 Ilūkste - BFC Daugava 3-1
Tiesneši: D.Sarafaņuks,Ē.Stankevičs,An.Jermolajevs.
Vārti: A.Kaniņš-2 /abi 11.m.s.s./,S.Prokopkins-Ilūkste, V.Zalaks-BFC Daugava.
Brīdinājumi: E.Romanovskis-Ilūkste.

4.jūnijā 20.20 RSS LRC – LDZ Cargo 1-3
Tiesneši: D.Bogdanovs,A.Murdasovs,J.Maksimčuks.
Vārti: A.Aleksejevs/11.m.s.s./-RSS LRC, S.Iljahovs,R.Raščevskis,S.Samohins-RSS LRC/sav.vārt./-LDZ Cargo.
Brīdinājumi: P.Aksjonovs,D.Suvorovs-LDZ Cargo.

5.jūnijā 19.00 LDZ Termināls - DAUER 0-8
Tiesneši: Al.Jermolajevs,A.Murdasovs,An.Jermolajevs.
Vārti: Ž.Zubovs-2/1-11.m.s.s./,J.Maksimčuks-2,V.Fedorovs-2,G.Okujama, A.Zakrževskis-Dauer.
Brīdinājumi: K.Lavrentjevs,O.Pilats-LDZ Termināls,V.Atamanjukovs-Dauer.

...

 2.kārta

11.jūnijā 19.00 Norteks/Egals - Ilūkste 1-2
Tiesneši: Al.Jermolajevs,An.Jermolajevs,A.Murdasovs.
Vārti: A.Šumilovs/11.m.s.s.-/Norteks/Egals/, A.Lavickis,E.Kucens-Ilūkste.
Brīdinājumi: A.Aleksejevs,V.Barkovskis,A.Šumilovs-Norteks/Egals,A.Lavickis-Ilūkste.

11.jūnijā 20.20 BFC Daugava - RSS LRC 1-2
Tiesneši: I.Caune,D.Sarafaņuks,Ē.Stankevičs.
Vārti: R.Grauze-BFC Daugava, V.Laskovs,A.Aleksejevs-RSS LRC.
Brīdinājumi: R.Korženevskis-RSS LRC.

12.jūnijā 19.30 LDZ Cargo - LDZ Termināls 6-0
Tiesneši: V.Kohans,D.Sarafanuks,A.Murdasovs.
Vārti: R.Raščevskis-3,S.Iljahovs,V.Vansovičs,P.Riževskis-LDZ Cargo

...

 3.kārta

25.jūnijā 19.00 Ilūkste - RSS LRC 4-2
Tiesneši: D.Bogdanovs,J.Maksimčuks,A.Murdasovs.
Vārti: A.Kaniņš-2,E.Kucens,A.Polovinkins-Ilūkste, Al.Aleksejevs,A.Teplušonoks-RSS LRC.
Brīdinājumi: J.Narovskis,S.Samohins-RSS LRC.

25.jūnijā 20.20 BFC Daugava - DAUER 1-6
Tiesneši: I.Caune,Al.Jermolajevs,An.Jermolajevs.
Vārti: R.Grauze-BFC Daugava,A.Murdasovs-3,J.Maksimčuks,J.Halimons,S.Vasiljevs-Dauer.
Brīdinājumi: A.Murdasovs-Dauer.

27.jūnijā 19.00 Norteks/Egals - LDZ Termināls 3-0
Vārti: D.Truhanovs,A.Jegorovs,D.Kurilko-Norteks/Egals.
Brīdinājumi: V.Svoks-Norteks/Egals,M.Ivanovs-LDZ Termināls.

...

 4.kārta

2.jūlijā 19.00 RSS LRC - NORTEKS/EGALS 1-1
Tiesneši: I.Caune,A.Murdasovs,D.Sarafaņuks.
Vārti: A.Aleksejevs-RSS LRC, S.Ivanovs-Norteks/Egals.
Brīdinājumi: A.Jasinskis-RSS LRC.

4.jūlijā 19.00 LDZ TERMINĀLS - BFC Daugava 1-3
Tiesneši: D.Sarafaņuks,J.Maksimčuks,An.Jermolajevs.
Vārti: V.Burlakovs-LDZ Termināls,Rič.Grauze-2,E.Bovins-BFC Daugava. .
Brīdinājumi: M.Ivanovs-LDZ Termināls..

4.jūlijā 20.20 DAUER - LDZ CARGO 3-2
Vārti: V.Logins,R.Nakano,S.Vasiljevs-Dauer, R.Raščevskis,V.Vansovičs-LDZ Cargo.
Brīdinājumi: -

...

 5.kārta

9.jūlijā 19.00 BFC DAUGAVA - NORTEKS/EGALS 1-3
Tiesneši: Al.Jermolajevs,D.Bogdanovs,D.Sarafaņuks.
Vārti: E.Bovins-BFC Daugava, V.Pučko,A.Jegorovs, S.Ivanovs -Norteks/Egals..
Brīdinājumi: J.Osipovs-Norteks/Egals.

10.jūlijā 19.00 LDZ CARGO - ILŪKSTE 7-2
Tiesneši: I.Caune,A.Murdasovs,E.Stankevičs.
Vārti: R.Raščevskis-3,P.Riževskis-2,P.Koļcovs,V.Vansovičs,-LDZ Cargo. E.Kucens,L.Linards-Ilūkste.
Brīdinājumi: D.Suvorovs-LDZ Cargo,M.Bogdanovs-Ilūkste.

10.jūlijā 20.20 DAUER - RSS LRC 6-0
Tiesneši: D.Sarafaņuks,E.Stankevičs,An.Jermolajevs.
Vārti: V.Logins-2,P.Tarasovs,R.Nakano,V.Atamaņukovs,Ž.Zubovs-Dauer.
Brīdinājumi: S.Samohins-RSS LRC.

...

 6.kārta

16.jūlijā 19.00 NORTEKS/EGALS - LDZ CARGO 0-4
Tiesneši: I.Caune,D.Sarafaņuks,An.Jermolajevs.
Vārti: R.Raščevskis-2,D.Borisovs,P.Riževskis-LDZ Cargo.
Brīdinājumi: A.Jegorovs-Norteks/Egals.

16.jūlijā 20.20 RSS LRC - LDZ TERMINĀLS 1-0
Tiesneši: Al.Jermolajevs,A.Murdasovs,E.Stankevičs.
Vārti: A.Aleksejevs /11.m.s.s.-RSS LRC
Brīdinājumi: V.Sinicins-RSS LRC, V.Kovaljovs-LDZ Termināls.

18.jūlijā 19.00 ILŪKSTE - DAUER 1-3
Tiesneši: D.Bogdanovs,D.Sarafaņuks,An.Jermolajevs.
Vārti: E.Kucens-Ilūkste,R.Nakano,Ž.Zubovs,P.Tarasovs-Dauer.
Brīdinājumi: T.Timšans,E.Kucens,A.Polovinkins-Ilūkste,A.Macuks,A.Makarovs,V.Logins-Dauer.

...

 7.kārta

24.jūlijā 19.00 DAUER - NORTEKS/EGALS 3-0
Tiesneši: I.Caune,Ē.Stankevičs,An.Jermolajevs.
Vārti: R.Nakano-2,A.Isakovs-Dauer.
Brīdinājumi: -

25.jūlijā 19.00 LDZ TERMINĀLS - ILŪKSTE 0-6
Tiesneši: Al.Jermolajevs,A.Murdasovs,D.Sarafaņuks.
Vārti: A.Kaniņš-5,S.Prokopkins-Ilūkste.
Brīdinājumi: S.Momots,K.Lavretjevs,S.Katovičs-2-LDZ Termināls ,J.Boruns-Ilūkste.
Noraidījumi: S.Katovičs /diskv.uz 1.spēli-1.08.13/-LDZ Termināls.

25.jūlijā 20.20 LDZ CARGO - BFC DAUGAVA 7-0
Tiesneši: D.Bogdanovs,N.Kalinins,A.Makarovs.
Vārti: D.Borisovs-3,P.Riževskis-2,D.Suvorovs,E.Sokolovskis/BFC Daugava sav.vārt./-LDZ Cargo.
Brīdinājumi: M.Gurins-BFC Daugava.
Noraidījumi: P.Aksjonovs /diskv.uz 1.spēli-30.07.13/-LDZ Cargo.

...

 8.kārta

30.jūlijā 18.30 BFC DAUGAVA - ILŪKSTE 8-1
Tiesneši: D.Bogdanovs,N.Kalinins,A.Murdasovs.
Vārti: Rojs Grauze-2,A.Guzlajevs,D.Jakovlevs,V.Zalaks,N.Cvetkovs,A.Zimins,J.Bleiders-s.vārt.-BFC Daugava, E.Kucens-Ilūkste.
Brīdinājumi: J.Levickis-Ilūkste.

30.jūlijā 19.50 LDZ CARGO - RSS LRC 7-0
Tiesneši: I.Caune,A.Makarovs,D.Sarafaņuks.
Vārti: D.Borisovs-2,D.Suvorovs-2,R.Raščevskis,V.Solovjovs,V.Vansovičs-LDZ Cargo.
Brīdinājumi: -

1.augustā 19.00 DAUER - LDZ TERMINĀLS 8-1
Tiesneši: Al.Jermolajevs,An.Jermolajevs,Ē.Stankevičs.
Vārti: S.Vasiljevs-3,A.Isakovs-2,A.Ziļs,A.Macuks,J.Koroļs-DAUER, V.Burlakovs-LDZ Termināls.
Brīdinājumi: V.Kovaļovs,M.Ivanovs /diskv.uz 1.spēli-8.08.13./-LDZ Termināls

...

 9.kārta

6.augustā 18.30 NORTEKS/EGALS - RSS LRC 1-0
Tiesneši: D.Sarafaņuks,J.Maksimčuks,A.Murdasovs.
Vārti: M.Semjonovs-Norteks/Egals.
Brīdinājumi: V.Barkovskis /Norteks/Egals/, P.Malinovskis-RSS LRC.

6.augustā 19.50 LDZ CARGO - DAUER 0-3
Tiesneši: D.Bogdanovs,Al.Jermolajevs,Ē.Stankevičs.
Vārti: P.Tarasovs-2,N.Kalinins-Dauer.
Brīdinājumi: A.Vasiljevs /LDZ Cargo/, J.Bragins /Dauer/.

8.augustā 19.00 BFC DAUGAVA - LDZ TERMINĀLS 6-2
Tiesneši: Al.Jermolajevs,A.Makarovs,N.Kalinins.
Vārti: N.Cvetkovs-2,Rič.Grauze-2,A.Guzlajevs,Al.Zimins-BFC Daugava V.Burlakovs,A.Kuvšinovs-LDZ Termināls.

 10.kārta

13.augustā 18.30 LDZ TERMINĀLS - NORTEKS/EGALS 1-2
Tiesneši: D.Bogdanovs,A.Makarovs,A.Murdasovs.
Vārti: V.Pivarovičs/Norteks/Egals/-sav.vārt.-LDZ Termināls, E.Baumanis,I.Vaņkovs-Norteks/Egals..
Brīdinājumi: K.Lavrentjevs/LDZ Termināls/-diskv.uz 1.spēli -21.08.13/.

13.augustā 19.50 DAUER - BFC DAUGAVA 5-1
Tiesneši: Al.Jermolajevs,Ē.Stankevičs,An.Jermolajevs
Vārti: P.Trunins-2,P.Tarasovs,S.Vasiljevs,J.Koroļs-Dauer, Rič.Grauze-BFC Daugava.
Brīdinājumi: P.Trunins /Dauer/,D.Jakovlevs/BFC Daugava/.

14.augustā 19.00 RSS LRC - ILŪKSTE 8-1
Tiesneši: D.Sarafaņuks,J.Maksimčuks,N.Kalinins.
Vārti: R.Koroļovs-3,Al,Aleksejevs-2,P.Malinovskis,A.Bedrovs,E.Ungurs-RSS LRC, A.Kaniņš-Ilūkste.
Brīdinājumi: S.Polovinkins-Ilūkste.

...

 11.kārta

20.augustā 18.30 ILŪKSTE - NORTEKS/EGALS 4-2
Tiesneši: D.Bogdanovs,D.Sarafaņuks,N.Kalinins.
Vārti: A.Kaniņš-3,I.Sputajs-Ilūkste, S.Ivanovs,J.Sprogis -Norteks/Egals..
Brīdinājumi: E.Romanovskis,A.Kaniņš-Ilūkste, D.Kurilko,A.Jegorovs,M.Šeršnevs,V.Pivarovičs,A.Pozņaks-Norteks/Egals.

20.augustā 19.50 RSS LRC - BFC DAUGAVA 5-3
Tiesneši: Al.Jermolajevs,Ē.Stankevičs,A.Makarovs.
Vārti: A.Aleksejevs-4,R.Koroļevs-RSS LRC, Rič.Grauze,N.Cvetkovs,A.Ugarenko-BFC Daugava.
Brīdinājumi: E.Sokolovskis-BFC Daugava.

21.augustā 19.00 LDZ TERMINĀLS - LDZ CARGO 1-5
Tiesneši: A.Murdasovs,D.Sarafaņuks,An.Jermolajevs.
Vārti: V.Burlakovs-LDZ Termināls, R.Raščevskis-2,P.Riževskis,A.Vasiljevs,V.Vansovičs-LDZ Cargo.
Brīdinājumi: A.Kuvšinovs-LDZ Termināls.

...

 12.kārta

27.augustā 19.30 Norteks/ Egals - BFC Daugava 0-3
Tiesneši: D.Sarafaņuks, An.Jermolajevs, E.Stankevičs.
Vārti: D.Ivanovs, Rojs Grauze, P.Liholetovs -BFC Daugava.
Brīdinājumi: P.Liholetovs-BFC Daugava.

28.augustā 18.00 Ilūkste - LDZ Cargo 4-3
Tiesneši: I.Caune, A.Makarovs, A.Murdasovs.
Vārti: A.Bezhanov-2, I.Sputajs, A.Kaniņš-Ilūkste, A.Vasiljevs, P.Koļcovs, P.Riževskis-LDZ Cargo.

28.augustā 19.20 RSS LRC - DAUER 1-4
Tiesnēši: Al.Jermolajevs, D.Sarafaņuks, E.Stankevičs.
Vārti: P.Tarasovs, J.Halimons, L.Anušonoks, A.Zakrževskis-Dauer, A.Aleksejevs-RSS LRC.

...

 13.kārta

3.septembris 18.00 LDZ Cargo - Norteks/Egals 8-1
Tiesneši: D.Bogdanovs, A.Murdasovs, J.Maksimčuks
Vārti: R.Raščevskis-3, D.Borisovs-3, P.Riževskis, V.Vansovičs-LDZ Cargo, S.Ivanovs-Norteks/Egals

3.septembris 19.20 LDZ Terminals - RSS LRC 1-5
Tiesneši: Al.Jermolajevs, D.Sarafaņuks, A.Makarovs
Vārti: A.Teplušonoks-2, A.Aleksejevs, R.Koroļovs, G.Čevers-RSS LRC, A.Kuvšinovs - LDZ Termināls.
Brīdinājumi: A.Perunovs - LDZ Termināls.

4.septembris 19.00 DAUER - Ilūkste 7-0
Tiesneši: I.Caune, J.Kolomijceva, An..Jermolajevs.
Vārti: P.Tarasovs, A.Murdasovs, P.Ostrovskis, P.Trunins-2, Nao, M.Bogdanovs /Ilūkste-savos vārtos/-Dauer.
Brīdinājumi: A.Murdasovs-Dauer.

...

 14.kārta

10.septembris 19.00 Norteks/Egals - DAUER 3-9
Tiesneši: Al.Jermolajevs,.Stankevičs,An.Jermolajevs.
Vārti: S.Ivanovs-2,A.Davidovs-Norteks/Egals J.Halimons-4,P.Tarasovs-2,A.Zakrževskis-2,L.Anušonoks-Dauer.

12.septembris 18.00 BFC Daugava - LDZ Cargo 1-5
Tiesneši: D.Sarafaņuks,J.Kolomijceva,J.Maksimčuks.
Vārti: A.Zimins-BFC Daugava, V.Solovjovs,P.Koļcovs,P.Riževskis,D.Borisovs,R.Raščevskis-LDZ Cargo.
Brīdinājumi:N.Cvetkovs-BFC Daugava, N.Ljublins-LDZ Cargo.

12.septembris 19.20 Ilūkste - LDZ Terminals 4-2
Tiesneši: D.Bogdanovs,A.Murdasovs,N.Kalinins.
Vārti: A.Bezhonov,A.Kaniņš 3 - Ilūkste, S.Labeckis,V.Burlakovs -LDZ Terminals
Bridinājumi: E.Romanovskis,G.Permanickis - Ilūkste, V.Burlakovs - LDZ Terminals
Noraidījums: G.Permanickis - Ilūkste

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds