2013.gads
 DK Lēmumi
 Reglaments
 Turnīra statistika
 Komandas un spēlētāji
 2013. gada turnīra tabula un rezultāti
VIDZEME
 Vispārējā informācija
 Aktuālā informācija
 OTRĀ LĪGA
 TREŠĀ LĪGA
 Veterānu futbols
 Vidzemes finālturnīrs futbolā 7 pret 7
 Telpu futbols
 Vasaras Jaunatnes čempionāti
 Ziemas Jaunatnes čempionāti
 Skolu Futbols
 Reģionālās izlases
 Treneri
 Kontakti
DK Lēmumi

LFF 2. līgas Vidzemes zonas čempionāts

DK LĒMUMI.

2.10.2013

Saņemot š.g. 29.septembra spēles FK Smiltene/BJSS - FK Carnikava spēles protokolu un vadoties pēc disciplinārā reglamenta, nolēmu:
1) piešķirt 30,- LVL sodu par pieciem brīdinājumiem vienā spēlē (Disciplinārā reglamenta 15.punkts)
2) piešķirt 30,- LVL sodu FK Carnikava spēlētājam Luiz Fernando Doretto par agresīvu uzvedību pret spēles tiesnesi (Disciplinārā reglamenta 26.punkts)

26.09.2013

Saņemot š.g. 21.septembra spēles FK Carnikava - FK Ādaži protokolu, konstatēju, kad ir minēts nepieteikts spēlētājs Emīls Blūms!!!
Ņemot vērā to, ka minētais spēlētājs nav pieteikts sacensībām, FK Carnikava nolēmu piešķirt tehnisko zaudējumu 0:3!

24.09.2013
Veicot Vidzemes 2.līgas čempionāta spēļu protokolu analīzi, secinām, ka ir pārkāpts disciplinārā reglamenta 10.punkts! Līdz ar to piemērotas sekojošas disciplinārās sankcijas:

FK Valka/Valmiera - sakarā ar nepieteikta spēlētāja (Dāvis Gaigals) piedalīšanos š.g. 01.septembra spēlē FK Upesciems - FK Valka/Valmiera, FK Valka/Valmiera tiek piešķirts tehniskais zaudējums 0:3
 
FC Aizkraukle - sakarā ar nepieteikta spēlētāja (Aigars Dārznieks) piedalīšanos š.g. sekojošās spēlēs:
26.05. FC Aizkraukle - FK Valka/Valmiera
09.06. FK Carnikava - FC Aizkraukle
14.07. FC Aizkraukle - FK Ādaži
28.07. FC Aizkraukle - FK Smiltene/BJSS
04.08. FC Aizkraukle - FK Alberts
18.08. FK Marienburg - FC Aizkraukle
08.09. FC Aizkraukle - FK Upesciems

FC Aizkraukle tiek piešķirti tehniskie zaudējumi 0:3
25.08. spēlē FC Aizkraukle - FK Carnikava disciplinārā reglamenta 10.punkts tika pārkāpts gan no FC Aizkraukle, gan arī no FK Carnikava puses, tāpēc šīs spēles rezultāts netiek ņemts vērā sacensību kopvērtējumā

23.09.2013
Futbola klubu treneri/oficiālās personas!
Vidzemes 2.līgas čempionāta spēlēs ir fiksēti vairāki pārkāpumi no dažu futbola klubu puses! Šobrīd, veicot šo pārkāpumu analīzi, piemērotas sekojošas disciplinārās sankcijas:
1) FK Alberts - sakarā ar diskvalificēta spēlētāja (Jānis Drazdovskis) piedalīšanos š.g. 15.septembra spēlē FK Smiltenes/BJSS - FK Alberts, FK Alberts tiek piešķirts tehniskais zaudējums 0:3 (Disciplinārā reglamenta 27.punkts)
2) FK Valka/Valmiera - sakarā ar diskvalificēta spēlētāja (Vadims Tatarčuks) piedalīšanos š.g. 19.septembra pēlē FK Vallka/Valmiera - FK Smiltenes BJSS, FK Valka/Valmiera tiek piešķirts tehniskais zaudējums 0:3 (Disciplinārā reglamenta 27.punkts)
3) FK Carnikava - sakarā ar nepieteiktu spēlētāju (Adrian Castro Gonzales un Emīls Blūms) piedalīšanos š.g. spēlēs:
18.08. FK Carnikava - FK Valka/Valmiera
25.08. FC Aizkraukle - FK Carnikava
31.08. FK Marienburg - FK Carnikava
07.09. FK Carnikava - FK Riga United
10.09. FK Upesciems - FK Carnikava

FK Carnikava tiek piešķirti tehniskie zaudējumi 0:3 (Disciplinārā reglamenta 27.punkts)
Vēlos jums atgādināt, ka klubs ir atbildīgs par disciplināro sankciju uzskaiti un to ievērošanu, tāpat arī sekot līdzi komandu pieteikumam!


17.09.2013

FK Valka/Valmiera spēlētājs Vadims Tatarčuks š.g. 15.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 19.septembrī pret FK Smiltene/BJSS komandu.

FK Alberts spēlētāji Jānis Drazdovskis un Kristians Girvičs š.g. 15.septembra spēlē saņēma dzeltenās kartiņas! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 20.septembrī pret FK Marienburg komandu.

FK Upesciems spēlētājs Oskars Odiņš š.g.10.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 19.septembrī pret FK Riga United komandu! Disciplinārā reglamenta 15.punkts paredz 30,- LVL sodu par 5 brīdinājumiem vienā spēlē!

FK Carnikava spēlētājs Edgars Dauga š.g.10.septembra spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 21.septembrī pret FK Ādaži komandu.
FK Carnikava spēlētājs Luiz Fernando Doretto šajā spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 21.septembrī pret FK Ādaži komandu.
Disciplinārā reglamenta 15.punkts paredz 30,- LVL sodu par 5 brīdinājumiem vienā spēlē!

11.09.2013

FK Valka/Valmiera spēlētājs Jānis Apsītis š. g. 7.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 15.septembrī pret FK Staiceles Bebri komandu.

FK Ādaži spēlētājs Justs Gūtmanis š.g. 7.septembra spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 15.septembrī pret FC Aizkraukle komandu.
Disciplinārā reglamenta 15.punkts paredz 30,- LVL sodu par 5 brīdinājumiem vienā spēlē!

FK Smiltene/BJSS spēlētājs Edgars Jansons š.g. 08.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 15.septembrī pret FK Alberts komandu.

FK Marienburg spēlētāji Nikita Pavļins un Matīss Bieziņš š.g. 08.septembra spēlē saņēma sarkanās kartiņas! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 14.septembrī pret FK Riga United komandu.
FK Marienburg spēlētājs Aleksandrs Zotimovs šajā spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 14.septembrī pret FK Riga United komandu.
Disciplinārā reglamenta 15.punkts paredz 30,- LVL sodu par 5 brīdinājumiem vienā spēlē!

 FK Riga United spēlētājs Sofian Berrahal š.g. 7.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 14.septembrī pret FK Marienburg komandu.

FK Alberts spēlētājs Mārtiņš Pomahs š.g. 8.septembra spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 15.septembrī pret Smiltene/BJSS komandu.
Sakarā ar bumbu padevēju nenodrošināšanu Vidzemes 2.līgas čempionāta spēles FK Alberts- FK Staiceles Bebri laikā, nolēmu uzlikt 10,- LVL naudas sodu FK Alberts komandai (Disciplinārais reglaments punkts Nr.13).

4.09.2013

FK Carnikava spēlētājs Edgars Matulis š.g. 31.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplināra reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 07.septembrī pret FK Riga United komandu.
Tā pat, izskatot spēles protokolu un saņemot spēles tiesneša paskaidrojumu, nolēmu piemērot 3 spēļu diskvalifikāciju (07.,12.,21.09.) un naudas sodu 50,- LVL apmērā FK Carnikava spēlētājam Oskaram Baranovskim (Disciplinārā reglamenta 12.punkts)!
Oskars Baranovskis, kā arī Rodrigo Pereira tika diskvalificēti uz spēli FK Marienburg - FK Carnikava (31.08.) un nedrīkstēja piedalīties kā arī atrasties komandas tehniskajā zonā!!!

31.augusta spēlē FK Marienburg saņēma 4 (četras) dzeltenās kartiņas un vienu sarkano kartiņu Disciplināra reglamenta 15.punkts paredz, ka FK Marienburg komandai ir jāsamaksā naudas sods 30,- LVL
FK Marieburg spēlētājs Jānis Roškošs š.g. 31.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu par agresīvu uzvedību! Disciplināra reglamenta 19.punkts paredz, ka minētais spēlētājs tiek diskvalificēts uz nākamām divām kalendārām spēlēm (8.,14.09.), kā arī tiek uzlikts naudas sods 30,- LVL apmērā!
FK Marienburg spēlētāji Vegabs Kasumovs un Ervīns Pērkons š.g. 31.augusta spēlē saņēma dzeltenās kartiņas! Disciplināra reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 08.septembrī pret FK Smiltene/BJSS komandu.

FK Valka/Valmiera spēlētāji Didzis Bisenieks un Dāvis Gaigalis š.g. 01.septembra spēlē saņēma sarkanās kartiņas! Disciplināra reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 07.septembrī pret FK Ādaži komandu.

28.08.2013

FK Ādaži spēlētāji Jānis Špons un Edgars Ozols š.g. 25.augusta spēlē saņēma sarkanās kartiņas! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 31.augustā pret FK Alberts komandu.
FK Ādaži spēlētājs Kaspars Veisbergs šajā pat spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle pret FK Alberts komandu.

 FK Alberts spēlētājs Jānis Drazdovskis š.g. 22.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 31.augustā pret FK Ādaži komandu.
FK Alberts spēlētājs Mārtiņš Sīpols šajā pat spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle pret FK Ādaži komandu.

 FC Aizkraukle spēlētājs Didzis Bērziņš š.g. 25.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 31.augustā pret FK Riga United komandu.

FK Carnikava spēlētāji Oskars Baranovskis un Rodrigo Pereira da Silva š.g. 25.augusta spēlē saņēma dzeltenās kartiņas, kas uz šo brīdi ir trešās! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 31.augustā pret FK Marienburg komandu.

FK Staiceles Bebri spēlētāji Verners Apiņš un Toms Smiļģis š.g. 25.augusta spēlē saņēma dzeltenās kartiņas! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 01.septembrī pret FK Smiltene/BJSS komandu

20.08.2013

FK Carnikava spēlētājs Rihards Korfs š.g. 18.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinarā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 25.augustā pret FC Aizkraukle komandu. Tā pat, sakarā ar bumbu padevēju nenodrošināšanu Vidzemes 2.līgas čempionāta spēles FK Carnikava - FK Valka/Valmiera laikā, nolēmu uzlikt 10,- LVL naudas sodu (Disciplinarais reglaments punkts Nr.13)

FK Staiceles Bebri spēlētājs Oskars Sijāts š.g. 18.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinarā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 25.augustā pret FK Marienburg komandu.

 FK Alberts spēlētāji Ritvars Zēmelis un Armands Indriksons š.g. 15.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinarā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 22.augustā pret FK Upesciems komandu.

 FK Upesciems spēlētājs Igors Teremko š.g. 16.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 12.augustā pret FK Alberts komandu.

 Izskatot Vidzemes 2.līgas čempionāta spēles FK Upesciems - FK Smiltene/BJSS protokolu, kā arī uzklausot spēles tiesneša paskaidrojumus, saskaņā ar disciplinārā reglamenta 21.punktu, nolēmu piemērot sekojošu disciplināro sodu:

- nākamo 3 kalendāro spēļu (28.08. pret FK Alberts, 01.09. pret FK Valka/Valmiera, 08.09. pret FC Aizkraukle) diskvalifikācija un 20,- LVL naudas sods - Ivars Lukaševičs.

12.08.2013
 
FK Upesciems spēlētājs Ivars Lukaševičs š.g. 09.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 16.augustā pret FK Smiltene/BJSS komandu.

FK Riga United spēlētājs Jeffrey Young š.g. 10.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 15.augustā pret FK Alberts komandu.

FK Smiltene/BJSS spēlētājs Jānis Priede š.g. 10.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 16.augustā pret FK Upesciems komandu.

FK Ādaži spēlētājs Māris Pilsētnieks š.g. 10.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 18.augustā pret FK Staiceles Bebri komandu.

6.08.2013

FK Riga United spēlētājs Sascha Gussen š.g. 03.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 10.augustā pret FK Smiltene/BJSS komandu.

FK Smiltene/BJSS spēlētājs Mārtiņš Veģeris š.g. 04.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 10.augustā pret FK Riga United komandu.

 FK Ādaži spēlētājs Ivo Lasis š.g. 02.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 10.augustā pret FK Marienburg komandu.

 FK Marienburg spēlētājs Nikita Pavļiks š.g. 03.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 10.augustā pret FK Ādaži komandu.

 2.08.2013

FK Staiceles Bebri spēlētājs Toms Smiļģis š. g. 28.jūlija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 03.augustā pret FK Riga United komandu.

29.07.2013 FK Alberts spēlētāji Elvis Meļķis un Jānis Dambergs š.g. 28.jūlija spēlē saņēma dzeltenās kartiņas! Disciplinarā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 04.augustā pret FC Aizkraukle komandu.

FK Valka/Valmiera spēlētāji Ralfs Apsītis un Mārtiņs Dubro š.g. 28.jūlija spēlē saņēma dzeltenās kartiņas! Disciplinarā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 03.augustā pret FK Marienburg komandu.

 19.07.2013

FK Valka/Valmiera spēlētājs Didzis Bisenieks š. g. 18.jūlija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 28.jūlijā pret FK Alberts komandu.

FK Riga United spēlētājs Uldis Aliks š. g. 18.jūlija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas būs 27.jūlijā pret FK Ādaži komandu.

2.07.2013

FK Upesciems spēlētājs Alvis Šerenda š.g. 19.jūnija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas bija 29.jūnijā pret FC Aizkraukle komandu. Ņemot vērā to, ka minētā spēle tika pārcelta, Alvis Šerenda drīkst piedalīties š.g. 02.jūlija spēlē, taču spēlētājs nedrīkst piedalīties pārceltajā spēlē pret FC Aizkraukle komandu!

 FK Smiltene/BJSS spēlētājs Elvis Teremko š.g. 29.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 12.jūlijā pret FK Alberts komandu.

 FK Marienburg spēlētāji Ņikita Pavļins un Edgars Prauliņš š.g. 29.jūnija spēlē saņēma sarkanās kartiņas! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 11.jūlijā pret FK Riga United komandu.
Tā pat vēlos jūs informēt, ka minētajā spēlē FK Marienburg saņēma 5(piecas) dzeltenās kartiņas un 2 (divas) sarkanās kartiņas. Disciplinārā reglamenta 15.punkts paredz, ka FK Marienburg komandai ir jāsamaksā 30,- LVL naudas sods!

 FK Riga United spēlētājs Sascha Gussen š.g. 27.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 11.jūlijā pret FK Marienburg komandu.

 FK Staiceles Bebri spēlētājs Oskars Sijāts š.g. 29.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 12.jūlijā pret FK Valka/Valmiera komandu.

 FK Alberts spēlētājs Jānis Drazdovskis š.g. 29.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 12.jūlijā pret FK Smiltene/BJSS komandu.

26.06.2013
 
FK Carnikava spēlētājs Kristaps Brizga š.g. 19.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 27.jūnijā pret FK Riga United komandu.

 FK Valka/Valmiera spēlētājs Mārtiņš Dubro š.g. 19.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 29.jūnijā pret FK Ādaži komandu.

 FK Staiceles Bebri spēlētājs Artūrs Petrivs š.g. 19.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 29.jūnijā pret FK Alberts komandu.

 FK Alberts spēlētāji Elvis Meļķis un Mārtiņš Sīpols š.g. 21.jūnija spēlē saņēma dzeltenās kartiņas, kas uz šo brīdi ir trešās! Disciplinārā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 29.jūnijā pret FK Staiceles Bebri komandu.

4.06.2013

02.jūnija spēlē FK Valka/Valmiera - FK Carnikava komanda FK Carnikava saņēma 5 (piecas) dzeltenās kartiņas! Disciplinarā reglamenta 15.punkts paredz, ka FK Carnikava komandai ir jāsamaksā naudas sods 30,- LVL

FC Aizkraukle spēlētājs Arturs Zelmenis š.g. 02.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz so brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 09.jūnijā pret FK Carnikava komandu.

27.05.2013

1. JFC Aizkraukle spēlētājs Toms Elsts š.g. 26.maija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 02.jūnijā pret FK Marienburg komandu.

2. Izskatot Vidzemes 2.līgas čempionāta spēles FK Staiceles Bebri - FK Upesciems protokolu, piemēroti sekojoši disciplinārie sodi:
1) naudas sods 30,- LVL (Disciplinārā reglamenta punkts Nr.15);
2) nākamās kalendārās spēles (02.jūnijs pret FK Ādaži) diskvalifikācija (Verners Apiņš - Disciplinārā reglamenta punkts Nr.3);
3) nākamo 3 kalendāro spēļu (02.jūnijs pret FK Ādaži, 09.jūnijs pret FK Marienburg, 16.jūnijs pret FK Carnikava) diskvalifikācija un 25,- LVL naudas sods - Dinārs Brensons (Disciplinārā reglamenta punkts Nr.22)

3. Izskatot Vidzemes 2.līgas čempionāta spēles FK Staiceles Bebri - FK Upesciems protokolu, piemēroti sekojoši disciplinārie sodi:
1) naudas sods 30,- LVL (Disciplinārā reglamenta punkts Nr.15);
2) nākamo 3 kalendāro spēļu (31.05. pret FK Smiltene, 11.06. pret FK Alberts, 19.06. pret FK Valka/Valmiera) diskvalifikācija un 25,- LVL naudas sods - Kaspars Laizāns (Disciplinārā reglamenta punkts Nr.22)

20.05.2013

FC Aizkraukle spēlētājs Andris Gutāns 2. kārtas spēlē FK Alberts - FC Aizkraukle saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 26.maijā pret FK Valka/Valmiera komandu.

 FK Alberts spēlētājs Raitis Celmiņš 2. kārtas spēlē FK Alberts - FC Aizkraukle saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 31.maijā pret FK Riga United komandu.

14.05.2013

 FC Aizkraukle spēlētājs Edmunds Sniķeris š.g. 12.maija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 19.maijā pret FK Alberts komandu.

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss


Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds