2013.gads
 DK Lēmumi
 Reglaments
 Turnīra statistika
 Komandas un spēlētāji
 2013. gada turnīra tabula un rezultāti
VIDZEME
 Vispārējā informācija
 Aktuālā informācija
 OTRĀ LĪGA
 TREŠĀ LĪGA
 Veterānu futbols
 Vidzemes finālturnīrs futbolā 7 pret 7
 Telpu futbols
 Vasaras Jaunatnes čempionāti
 Ziemas Jaunatnes čempionāti
 Skolu Futbols
 Reģionālās izlases
 Treneri
 Kontakti
Otrā līga (Vidzeme) | 2013. gada turnīra tabula

 

LFF 2. līgas Vidzemes zonas čempionāta tabula 

N. P.K

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Punkti

Vārti

Vieta

1.

FK Upesciems

 

 2:2
5:3

 6:3
3:1

 2:1
1:8

 1:3
6:1

2:3
3:0

 3:0
4:2

 1:2
1:1

2:1
3:0

 9:2
5:2

 38

59-35 

 4

2.

FK Staiceles Bebri

2:2
3:5

 

2:2
5:2

3:2
0:0

 6:0
7:0

 2:0
2:0

 6:0
5:0

1:1
4:3

2:1
5:2

6:0
9:1

 43

 70-21

 2

3.

FK Ādaži

 3:6
1:3

2:2
2:5

 

 1:3
0:4

 3:0
0:1

 2:3
5:0

 3:0
8:4

 1:3
1:3

 3:2
3:0

 4:1
4:0

 25

 46-40

 6

4.

FK Smiltene/BJSS

1:2
8:1

 2:3
0:0

 3:1
4:0

 

1:0
3:0
 

4:2
3:0

 4:1
3:0

 3:1
4:3

 3:1
5:1

 5:0
1:1

 44

 57-17

5.

FK Alberts

 3:1
1:6

0:6
0:7

 0:3
1:0

 0:1
0:3

 

 1:1
6:0

 3:2
3:0

 2:5
1:7

 1:0
0:3

 1:2
3:1

 22

 26-48

 7

6.

FK Valka/Valmiera

 3:2
0:3

 0:2
0:2

3:2
0:5

 2:4
0:3

 1:1
0:6

 

 3:0
3:0

 2:3
1:1

2:0
3:0 

 2:0
3:1

 26

 28-35

 5

7.

FC Aizkraukle

 0:3
2:4

 0:6
0:5

0:3
4:8

 1:4
0:3

 2:3
0:3

 0:3
0:3

 

0:3
0:W

 0:3
3:0

 2:2
1:3

 4

 15-59

 10

8.

FC Marienburg

 2:1
1:1

 1:1
3:4

3:1
3:1
 

1:3
3:4 

 5:2
7:1

3:2
1:1 

2:0
3:0

 

 5:1
3:0

2:1
2:1

 39

 49-25

 3

9.

FK Carnikava

1:2
0:3

 1:2
2:5

 2:3
0:3

 1:3
1:5

 0:1
3:0

0:2
0:3

 3:0
0:W

1:5
0:3

 

1:0
0:3

 9

 16-43

 9

10.

Riga United FC

 2:9
2:5

 0:6
1:9

 1:4
0:4

 0:5
1:1

 2:1
1:3

0:2
1:3

2:2
3:1

1:2
1:2

0:1
3:0

11

21-60

8

2013. gada sezonas labākie spēlētāji

Labākais vārtusargs - Elviss Arnavs / FK Staiceles Bebri
Labākais aizsargs - Kārlis Ozols /FK Smiltene
Labākais pussargs - Aleksandrs Zotimovs /FC Marienburg
Labākais uzbrucējs - Verners Apiņš /FK Staiceles Bebri
Labākais vārtu guvējs - Nauris Baranovskis / SK Upesciems

Komandu vērtīgākie spēlētāji:

FK Upesciems - Ivars Zvirbulis
FK Staiceles Bebri -Verners Apiņš
FK Ādaži - Ivo Lasis
FK Smiltene/BJSS - Gvido Ķikāns
FK Alberts - Kristiāns Girvičs
FK Valka/Valmiera - Agnis Kārkliņš
FC Aizkraukle - Didzis Bērziņš
FC Marienburg - Ervīns Pērkons
FK Carnikava - Rodrigo Pereira Marques da Silva
Riga United FC - Josu Samaniego del Campo

Vārtu guvēju Top 6 

 vārds, uzvārds

gūtie vārti

Komanda

Nauris Baranovskis

28

SK Upesciems

Verners Apiņš

25

FK Staiceles Bebri

Elvis Teremko

18

FK Smiltene/BJSS

Didzis Bērziņš

14

FC Aizkraukle

Zigmārs Dūmiņš

13

FK Smiltene/BJSS

Normunds Lasis

12

FK Ādaži

Komandu disciplinārais TOP 10

Komanda

Kartiņas

Soda nauda

FK Smiltene/BJSS

30/0

-

FC Aizkraukle

19/3

-

FK Staiceles Bebri

27/2

55

FK Riga United

29/2

-

FK Ādaži

29/3

30

SK Upesciems

29/3

105

FKValmiera/ Valka

32/2

10

FK Marienburg

36/5

120

FK Alberts

46/3

10

FK Carnikava

46/3

190

Nedisciplinētāko spēlētāju TOP 6

Jānis Drazdovskis

7/1

FK Alberts

Ņikita Pavļiks

4/2

FK Marienburg

Sascha Gussen

5/1

FK Riga United

Elvis Meļķis

7/0

FK Alberts

Ritvars Zēmelis

6/0

FK Alberts

Toms Smilģis

6/0

FK Staiceles Bebri


 

 

Spēļu kalendārs un rezultāti

LFF 2. līgas Vidzemes zonas spēļu kalendārs 

N.P.K.

DATUMS

LAIKS

SAIMNIEKS

VIESI

Galv. tiesnesis

Rezultāts

Vārtu guvēji

Kartiņas

1.

11. maijs 

 14.00

 Riga United FC

 FK Ādaži

E. Maļcevs 

 1:4

Riga United FC:
S. Young
FK Ādaži:
M. Akmentiņš
N. Lasis
E. Ozols
R. Kokarāvičs

Riga United FC:
J. Walley
S. Gussen
 FK Ādaži: 
I. Lasis

2.

11.maijs 

18.00 

 FC Marienburg

 SK Upesciems

 E. Fatkuļins

 2:1

FC Marienburg:
E. Snurjats
I. Urasovs
SK Upesciems: 
I. Lukaševics

FC Marienburg:
E. Snurjats
N. Pavļins
A. Zotimovs
SK Upesciems:
G. Zankovskis
M. Paeglītis

3.

 12. maijs

 16.00

 FK Smiltene/BJSS

 FC Aizkraukle

 J. Veide

 4:1

FK Smiltene/BJSS:
R. Dūmiņš,
K. Rakštelis,
E. Jansons,
E. Teremko
 FC Aizkraukle:
A. Gutāns

FK Smiltene/BJSS:
J. Rancāns,
E. Teremko
 FC Aizkraukle: 
A. Zelmenis,
E. Snikeris

4.

12. maijs 

 14.00

FK Valka/Valmiera 

FK Alberts 

 J. Dergačs

 1:1

FK Valka/Valmiera:
M. Cibuļskis 
FK Alberts:
K. Girvičs

FK Valka/Valmiera:
R. Apsītis,
V. Tatarčuks,
D. Bisenieks
FK Alberts:
J. Drazdovskis,
E. Meļķis,
R. Zēmelis

5.

 19. maijs

15.00 

FK Staiceles bebri 

 Riga United FC

M. Zariņš 

 6:0

FK Staiceles bebri:
V. Apiņš - 4 
D. Brensons
M. Kīns

Riga United FC: 
Graham Williams

6.

19. maijs 

14.00 

FK Alberts 

FC Aizkraukle 

L. Gumba

 3:2

FK Alberts:
M. Sīpols - 3 
FC Aizkraukle: 
A. Gutāns
D. Bērziņš

FK Alberts:
E. Meļķis
M. Sīpols
R. Zēmelis
J. Drazdovskis
E. Želvis
J. Dambergs
A. Jakabsons
R. Celmiņš
FC Aizkraukle:
A. Zelmenis
E. Klibus
D. Bērziņš
A. Gutāns

7.

19. maijs 

 16.00

 FK Valka/Valmiera

FC Marienburg 

M. Veģeris 

 2:3

FK Valka/Valmiera:
R. Graņics
M. Antons 
FC Marienburg:
I. Krasovs
A. Zotimovs
K. Zernis

FK Valka/Valmiera:
K. Krastiņš
M. Dubro
FC Marienburg: 
K. Zernis
D. Ivanovs
A. Bergs

8.

23. maijs 

 19.00

FK Staiceles bebri 

 SK Upesciems

 J. Veide

 2:2

FK Staiceles bebri:
V. Apiņš - 2
 SK Upesciems:
J. Avots
I. Zvirbulis

FK Staiceles bebri:
O.Sijāts
A. Petrivs
V. Apiņš
D. Brensons
 SK Upesciems: 
A. Pokšāns
J. Avots
A. Šerenda
I. Zvirbulis
K.Laizāns

9.

 23. maijs

 20.30

Riga United FC 

FK Smiltene/BJSS 

 E. Fatkuļins

 0:5

Riga United FC :
U. Aliks s.v
FK Smiltene/BJSS: 
K. Rakštelis
E. Teremko
E. Jansons
J. Priede

Riga United FC :
S. Berrahal
J. Young

10.

25. maijs 

 16.00

FC Marienburg 

FK Ādaži 

 M. Veģeris 

 3:1

FC Marienburg:
M. Bieziņš
A. Šapovalovs
I. Krasovs
FK Ādaži: 
N. Lasis

FC Marienburg: 
D. Ivanovs
FK Ādaži:  
R. Kokarēvičs
M. Pilsētnieks
U. Stukovs

11.

26. maijs 

15.00 

FC Aizkraukle 

FK Valka/Valmiera 

E. Maļcevs 

 0:3 t.u.

FC Aizkraukle:
E. Snuķeris
A. Dārznieks
I. Kalniņš
D. Bērziņš
FK Valka/Valmiera: 
J. Apsītis - 4
R. Apsītis - 2
M. Antons
B. Bērziņš

FC Aizkraukle:
A.Dārznieks
D. Luberts
T. Elsts 
FK Valka/Valmiera: 
D. Bisenieks
J. Apsītis

12.

31. maijs 

19.00 

FK Smiltene/BJSS 

SK Upesciems 

 A. Apsītis

 1:2

FK Smiltene/BJSS: 
E.Teremko
SK Upesciems: 
N. Baranovskis
I. Zvirbulis

FK Smiltene/BJSS: 
A. Bogdānovs
SK Upesciems:
O. Odiņš 
N. Baranovskis

13.

31. maijs 

19.00 

FK Alberts 

Riga United FC 

R. Saulenbergs 

 1:2

FK Alberts: 
K. Girvičs
Riga United FC: 
T. Eriksen
T. Vanzwamen

FK Alberts: 
M. Sīpols
K. Girvičs
Riga United FC: 
A. Kromanis 
J. Osis
M. Kelkit

14.

2. jūnijs 

 13.00

 FK Valka/Valmiera

FK Carnikava 

 M. Veģeris 

 2:0

FK Valka/Valmiera:
J. Apsītis
M. Antons

FK Valka/Valmiera:
M. Dubro
J. Apsītis
FK Carnikava:
S. Pučko
K. Stirāns
E. Dauga
D. Putilovs
J. Jeroha  

15.

 2. jūnijs

 18.00

FC Aizkraukle 

 FC Marienburg

 E. Fatkuļins

 0:2

 FC Marienburg: 
A. Logins
A. Šapovalovs

FC Aizkraukle:
A. Zelmenis
 FC Marienburg:
V. Kasumovs 
E. Prauliņš 

16.

 2. jūnijs

15.00 

FC Staiceles bebri 

 FK Ādaži

 J. Dergačs

 2:2

FC Staiceles bebri:
V. Jaunzems
M. Kīns
 FK Ādaži:
M. Pilsētnieks
E. Ozols

 FK Ādaži: 
R. Kokorēvičs
K. Veisbergs

17.

4. jūnijs 

 19.00

FK Carnikava 

FK Alberts 

 M. Veģeris

 0:1

FK Alberts: 
A. Damanis

FK Carnikava: 
O. Baranauskis
E. Matulis
K. Kokins
V. Jašiņins
FK Alberts:
K.Girvičs 
I. Garbovskis 

18.

7. jūnijs 

 19.00

FK Ādaži 

FK Smiltene/BJSS 

M. Zariņš 

1:3 

FK Ādaži:
M. Akmentiņš
FK Smiltene/BJSS:
I. Gailis
E. Teremko
D. Zariņš

FK Ādaži:
Ā. Zanders
M. Akmentiņš
M. Pilsētnieks
FK Smiltene/BJSS: 
M. Veģeris
E. Teremko
J. Priede
R. Dūmiņš

19.

 9. jūnijs

 14.00

Riga United FC 

FK Valka/Valmiera 

J. Morozovs

 0:2

FK Valka/Valmiera:
A. Kārkliņš
J. Apsītis

Riga United FC: 
A. Kromanis
U. Aliks
S. Gussen
FK Valka/Valmiera: 
K. Burovs

20.

9. jūnijs

17.00

FK Carnikava

FC Aizkraukle

M. Zariņš

3:0 t.u

FK Carnikava:
E. Matulis - 2
G. Laurentino
E. Matulis - s.v

FK Carnikava:
A. Škoļņikovs
K. Brizga
FC Aizkraukle:
A. Cibiņš
D. Bērziņš

21.

9. jūnijs 

 18.00

FC Marienburg 

FK Staiceles bebri 

 E. Fatkuļins

 1:1

FC Marienburg:
A. Zotimovs
FK Staiceles bebri:
R. Krūmiņš

FC Marienburg:
S. Golovins
FK Staiceles bebri: 
N.Ģermanis
T. Smiļģis

22.

 11. jūnijs

19.00 

FK Alberts 

SK Upesciems 

M. Zariņš 

 3:1

FK Alberts:
M. Sīpols - 2
J. Drazdovskis
SK Upesciems:
N. Baranovskis

FK Alberts:
R. Zēmelis
SK Upesciems: 
O. Odiņš

23.

16. jūnijs 

 14.00

FK Carnikava 

FK Staiceles bebri 

E. Fatkuļins 

1:2 

FK Carnikava:
S. Pučko
FK Staiceles bebri:
T. Smilģis
V. Apiņš

FK Carnikava:
R. Pereira
K. Brizga
FK Staiceles bebri: 
G. Hansons
V. Apiņš
A. Petrivs

24.

 19. jūnijs

 19.00

FK Smiltene/BJSS 

FK Staiceles bebri 

 J. Veide

 2:3

FK Smiltene/BJSS:
E.Teremko - 2
FK Staiceles bebri :
V. Jaunzems
R. Krūmiņš - 2

FK Smiltene/BJSS:
J. Priede
FK Staiceles bebri: 
A. Petrivs

25.

 19. jūnijs

 19.00

FK Carnikava 

FC Marienburg 

 E. Maļcevs

 1:5

FK Carnikava:
S. Pučko
FC Marienburg:
V. Krasovs
M. Bieziņš - 2
A. Zotimovs - 2

FK Carnikava:
S. Pučko
K. Brizga
R. Periera
FC Marienburg: 
V. Krasovs

26.

 19. jūnijs

 19.00

 FK Valka/Valmiera

SK Upesciems 

 J. Dergačs

 3:2

FK Valka/Valmiera:
M.Dubro
J. Apsītis
R. Apsītis
SK Upesciems:
N. Baranovskis - 2

FK Valka/Valmiera:
M. Dubro
SK Upesciems: 
I. Teremko
M. Prombergs
A. Šerenda

27.

 21. jūnijs

 18.00

FC Aizkraukle 

Riga United FC 

 E. Maļcevs

 2:2

FC Aizkraukle:
D. Bērziņš
A. Gutāns
Riga United FC:
R. Tanssen
J. Wauer

FC Aizkraukle:
A. Cibiņš
Riga United FC: 
J. Osis

28.

21. jūnijs 

 19.00

FK Alberts 

FK Ādaži 

 R. Saulengergs

 0:3

FK Ādaži :
J. Kleperis
D. Šostaks
M. Akmentiņš

FK Alberts:
E. Meļķis
M. Sīpols
FK Ādaži : 
J. Kleperis

29.

 27. jūnijs

 20.30

 Riga United FC

FK Carnikava 

 E. Maļcevs

 0:1


FK Carnikava: 
S. Pučko

Riga United FC:
S. Gussen
J. Samaniego Del Campo
FK Carnikava:  
K. Stirāks

30.

29. jūnijs 

17.00 

FK Staiceles bebri 

FK Alberts 

M. Zariņš 

 6:0

FK Staiceles bebri:
V. Jaunzems
V. Apiņš - 2
N. Ģermanis
R. Krūmiņš
M. Taulāvičš

FK Staiceles bebri:
D. Brensons
O. Sijāts
FK Alberts:  
J. Drazdovskis
I. Garbovskis

31.

 29. jūnijs

14.00 

FK Ādaži 

FK Valka/Valmiera 

 E. Maļcevs

 2:3

FK Ādaži:
M. Akmentiņš
D. Šostaks
FK Valka/Valmiera:
J. Apsītis
M. Cibuļskis - 2

FK Ādaži:
J. Spons
FK Valka/Valmiera: 
V. Tatarčuks

32.

 27. septembris

17.30 

SK Upesciems 

FC Aizkraukle 

 E. Fatkuļins

 4:2

SK Upesciems:
N. Baranovskis - 3
G. Zankovskis
FC Aizkraukle:
D.Bērziņš - 2 

 

33.

 29. jūnijs

 18.00

FC Marienburg

FK Smiltene/BJSS 

 L. Gumba

 1:3

FC Marienburg:
A. Šuļins
FK Smiltene/BJSS:
K. Ozols
Z. Dūmiņš - 2

FC Marienburg:
A. Zotimovs
V. Kosumovs
A. Logins
P. Samarevskis
I. Krasovs
Ņ. Pavļins
E. Prauliņš
FK Smiltene/BJSS: 
E. Jansons
E. Teremko

34.

 10. jūlijs

19.00 

 FK Carnikava

SK Upesciems 

R. Saulenbergs 

 1:2

FK Carnikava:
A. Novickis
SK Upesciems: 
N. Baranovskis - 2

FK Carnikava:
A. Novickis
G. Laurentino
SK Upesciems:
H. Toms 
I. Lukašēvics

35.

11. jūlijs 

 20.30

Riga United FC 

FC Marienburg 

M. Veģeris 

 1:2

Riga United FC: 
 
J. Samaniego
FC Marienburg: 
E. Pērkons
A. Zotimovs

Riga United FC: 
U. Aliks
J. Young 
FC Marienburg: 
M. Bieziņš 

36.

 12. jūlijs

 19.00

FK Alberts 

FK Smiltene/BJSS 

 Treimane

 0:1

 
FK Smiltene/BJSS:
 
D. Zariņš

FK Alberts: 
A. Jakabsons
R. Zēmelis
E. Meļķis
J. Dambergs
FK Smiltene/BJSS: 
D. Zariņš
E. Jansons
K. Ozols

37.

 12. jūlijs

 19.00

FK Valka/Valmiera 

FK Staiceles bebri 

 J. Dergačs

 0:2

FK Staiceles bebri:
A. Petrivs
J. Višņakovs

FK Valka/Valmiera:
R. Apsītis
M. Dubro 
FK Staiceles bebri:
T. Smilļģis
K. Dāboliņš 

38.

 14. jūlijs

 18.00

 FC Aizkraukle

FK Ādaži 

E. Maļcevs 

0:3 t.u 

FC Aizkraukle:
R. Kalniņš
FK Ādaži: 
N. Lasis
M. Pilsētnieks

FC Aizkraukle:
A. Zelmenis
A. Balodis
 

39.

 18. jūlijs

 19.00

FK Smiltene/BJSS 

 FK Valka/Valmiera

J.Veide

 4:2

FK Smiltene/BJSS: 
E. Jansons - 2
D. Zariņš
E. Teremko
FK Valka/Valmiera:
J. Apsītis
R. Apsītis

FK Smiltene/BJSS:
M. Veģeris
D. Zariņš 
FK Valka/Valmiera: 
D. Bisenieks

40.

18. jūlijs

20.00

SK Upesciems

Riga United FC

M. Veģeris

9:2

SK Upesciems:
N. Baranovskis - 4
H. Toms - 3
G. Zankovskis
I. Lukašēvics
I. Lukašēvics s.v.
Riga United FC:
E. Arakeljans

SK Upesciems:
A. Pokšāns
Riga United FC:
S. Gussen
T. Eriksen
U. Aliks

41.

 20. jūlijs

 18.00

FK Ādaži 

 FK Carnikava

 Treimane

 3:2

FK Ādaži: 
N. Lasis
J. Kleperis - 2
FK Carnikava: 
U. Trumpekojs - 2

FK Ādaži:
M. Pilsētnieks
M. Roze 
FK Carnikava: 
U. Trumpekojs
E. Matulis
S. Pučko

42.

 20. jūlijs

18.00 

 FC Marienburg

FK Alberts 

 E.Maļcevs

5:2 

FC Marienburg:
A. Zotimovs - 2
I. Krasovs - 2
E. Pērkons
FK Alberts:
I. Koscinkēvičs 
R. Celmiņš

FC Marienburg:
A. Logins
FK Alberts:
A. Indriksons
K. Lešinskis
J. Drazdovskis
A. Rancāns

43.

 21. jūlijs

17.00 

FK Staiceles bebri 

FC Aizkraukle 

 M. Veģeris

 6:0

FK Staiceles bebri:
Krūmiņš R. - 3
Višņakovs J. - 2
Ģērmanis N. 

 

44.

25. jūlijs 

 19.30

SK Upesciems 

FC Marienburg 

 E. Fatkuļins

 1:1

SK Upesciems:
E. Daņilovs
FC Marienburga:
S. Golovins

SK Upesciems:
I. Teremko
E. Daņilovs
I. Lukašēvics
FC Marienburga: 
V. Krasovs
Ņ. Pavļins

45.

27. jūlijs 

14.00 

FK Ādaži 

Riga United FC 

 E. Maļcevs

 4:0

FK Ādaži:
I. Sovins - 2
N. Lasis
M. Spalviņš

46.

 28. jūlijs

14.00 

FK Staiceles bebri 

 FK Carnikava

M. Zariņš

 5:2

FK Staiceles bebri: 
V. Apiņš - 2
A. Petrivs
J. Višņakovs
D. Brensons
FK Carnikava: 
L. F. Doretto
O. Baranovskis

FK Staiceles bebri:
R. Krūmiņš
T. Smilģis
O. Sijāts
V. Apiņš
FK Carnikava:
L.F. Doretto
N. Krēsliņš
O. Baranovskis 

47.

28. jūlijs 

14.00 

FC Aizkraukle 

FK Smiltene/BJSS 

R. Saulenbergs

 0:3 t.u

 FC Aizkraukle:
D. Bērziņš 
FK Smiltene/BJSS: 
E. Teremko - 3
E. Jansons
D. Zariņš

FC Aizkraukle:
M. Podziava 
FK Smiltene/BJSS:
A. Gorzovs 

48.

 28. jūlijs

17.00 

FK Alberts 

FK Valka/Valmiera 

M. Veģeris

 6:0

 FK Alberts:
M. Sīpols - 3 
K. Girvičs
J. Drazdovskis
E. Meļķis

FK Alberts:
J. Dambergs 
A. Indriksons
M. Sīpols
E. Meļķis
FK Valka/Valmiera:
R. Apsītis
M. Dubro
B. Bērziņš 

49.

 2. augusts

19.30

 SK Upesciems

 FK Ādaži

 N. Lācis

 3:1

SK Upesciems:
N. Baranovskis - 2 
O. Odiņš
FK Ādaži:
J. Kleperis

 
FK Ādaži:
Ū. Tūters 
M. Pilsētnieks
I. Lasis

50.

3.augusts

17.00

Riga United FC

FK Staiceles bebri

M. Veģeris

1:9

Riga United FC:
J.M. La Fuente
FK Staiceles bebri: 
V. Apiņš - 4
O. Sijāts
A. Petrivs
V. Jaunzems
J. Višņakovs
R. Krūmiņš

Riga United FC:
T. van Zwamen
V. Mesa
S. Gussen

51.

 4. augusts

18.00 

FC Marienburg 

FK Valka/Valmiera 

 E. Maļcevs

 1:1

FC Marienburga:
E. Pērkons
FK Valka/Valmiera: 
R. Sikselietis

FC Marienburga:
E. Pērkons
E. Prauliņš
Ņ. Pavļiks
FK Valka/Valmiera:
V. Velme

52.

 4. augusts

18.00 

FK Carnikava 

FK Smiltene/BJSS 

J. Morozovs

 1:3

 FK Smiltene/BJSS:
E. Jansons - 2 
D. Zariņš
FK Carnikava:
Ā. Jansons

 FK Smiltene/BJSS:
M. Veģeris 
E. Teremko
I. Gailis
FK Carnikava: 
S. Pučko

53.

4. augusts 

14.00 

FC Aizkraukle 

FK Alberts 

 L. Gumba

 0:3 t.u

FC Aizkraukle: 
D. Kalniņš
 FK Alberts: 
E. Želvis

54.

 9. augusts

19.00 

 SK Upesciems 

FK Staiceles bebri 

 E. Maļcevs 

 5:3

SK Upesciems:
E. Daņilovs - 2
I. Lukaševičs - 2
G. Zankovskis
FK Staiceles bebri: 
V. Apiņš - 2
M. Taulavičus

SK Upesciems:
G. Atvars
N. Baranovskis
I. Lukaševičs
FK Staiceles bebri: 
R. Krūmiņš
J. Pelēkais

55.

 10. augusts

 17.00

FK Smiltene/BJSS 

 Riga United FC

 A. Apsītis

 1:1

FK Smiltene/BJSS: 
Z. Dūmiņš
Riga United FC:
Josu Samaniego del Campo

FK Smiltene/BJSS:
J. Priede 
Riga United FC: 
Sofians Berrahal
Jeffrey Young
Tillvan Zvamen

56.

 29. septembris

14.00 

FK Valka/Valmiera 

FC Aizkraukle 

 J. Veide

 3:0 t.u
FK Aizkraukle
uz spēli neieradās

 

 

57.

10. augusts 

14.00 

FK Ādaži 

 FC Marienburg

 M. Veģeris

 1:3

FK Ādaži:
G. Jurjāns
FC Marienburg:
R. Agafonovs - 2
E. Pērkons

FK Ādaži:
M. Pilsētnieks
M. Spalviņš

58.

15. augusts 

20.30 

Riga United FC 

FK Alberts 

 N. Lācis

 1:3

Riga United FC:
Josu Samaniego del Campo
FK Alberts:
M. Sīpols - 2
R. Zēmelis

FK Alberts: 
R. Zēmelis
A. Indriksons

59.

 16. augusts

19.00 

SK Upesciems 

FK Smiltene/BJSS 

 E. Fatkuļins

 1:8

SK Upesciems: 
J. Žuburs
FK Smiltene/BJSS: 
Z. Dūmiņš - 4
E. Teremko - 2
E. Jansons
K. Ozols

SK Upesciems: 
I. Teremko
I. Zvirbulis
I. Lukaševics
FK Smiltene/BJSS:
K. Ozols
J. Kauškals

60.

17. augusts

17.00

FC Marienburg

FC Aizkraukle

E. Fatkuļins

3:0 t.u

FC Marienburg:
R. Agafonovs
E. Pērkons
A. Zotimovs
FC Aizkraukle:
A. Meistars
M. Podziava

FC Aizkraukle:
A. Dārznieks

61.

18. augusts 

14.00 

FK Carnikava 

FK Valka/Valmiera 

 N. Lācis

 0:3 t.u

FK Carnikava: 
Luizs Fernando Doretto - 2
FK Valka/Valmiera: 
J. Apsītis

FK Carnikava:
E. Blūms
A. Gonzalezs
R. Korts 
FK Valka/Valmiera:
 
A. Ādamsons
A. Kārkliņš
R. Graņics
I. Ķirsis

62.

18. augusts 

14.00 

FK Ādaži 

FK Staiceles bebri 

 E. Maļcevs 

 2:5

FK Ādaži: 
J. Kleperis - 2
K. Veisbergs s.v
FK Staiceles bebri: 
V. Apiņš
A. Petrivs
J. Višņakovs

FK Ādaži: 
K. Veisbergs
E. Ozols
I. Lasis
FK Staiceles bebri:
J. Višņakovs
O. Sijāts
T.Smilģīs 

63.

 22. augusts

19.00 

SK Upesciems 

FK Alberts 

 E. Fatkuļins

 6:1

SK Upesciems: 
N. Baranovskis - 2
G. Zankovskis - 2
H. Toms
J. Grīntāls
FK Alberts:
E. Strautmanis

FK Alberts:
M. Pomahs
M. Sīpols
J. Drazdovskis

64.

25. augusts 

14.00 

FK Smiltene/BJSS 

FK Ādaži 

 A. Apsītis

 4:0

FK Smiltene/BJSS :
Z. Dūmiņš - 3
K. Ozols

FK Ādaži: 
K. Veisbergs
E. Ozols
J. Špons

65.

25. augusts 

15.00 

Fk Valka/Valmiera 

Riga United FC 

 J. Veide

 3:1

Fk Valka/Valmiera:
J. Apsītis
M. Antons
V. Veide
Riga United FC:
T. Eriksen 

Fk Valka/Valmiera:
J. Apsītis
R. Graņics 
Riga United FC:
J. Young
J. Samaniego del Campo 

66.

25. augusts 

14.00 

 FC Aizkraukle

FK Carnikava 

 E. Maļcevs 

 tehniskais
zaudējums
abām
komandām

FK Carnikava: 
K. Stirāns
I. Baņģieris

FC Aizkraukle:
A. Pavļenrovs
M. Podziava
D. Bērziņš
FK Carnikava:
O. Baranovskis 
Luis Fernando Doretto
R. da Silva

67.

25. augusts 

15.00 

FK Staiceles bebri 

FC Marienburg 

 N. Lācis

 4:3

FK Staiceles bebri: 
M. Strokšs
A. Petrivs
V. Jaunzems
V. Apiņš
FC Marienburg:
Ņ. Pavļins
M. Bieziņš
A. Zotimovs

FK Staiceles bebri:
T. Smiļģis
V. Apiņš
FC Marienburg:
S. Lolovins 
E. Pērkons

68.

31. augusts 

14.00 

FK Ādaži 

FK Alberts 

 E. Fatkuļis

 0:1

FK Alberts: 
E. Meļķis

FK Ādaži: 
D. Putniņš
FK Alberts: 
A. Indriksons 

69.

 31. augusts

 14.00

 Riga United FC

 FC Aizkraukle

 N. Lācis

 3:1

Riga United FC:
J. Samaniego del Campo
J. Nordby
V. Melņiks
FC Aizkraukle: 
M. Pelomanis

Riga United FC:
S. Panagidis
FC Aizkraukle:  
M. Pelomanis

70.

31. augusts

18.00

FC Marienburg

FK Carnikava

 E. Maļcevs 

3:0 t.u

FC Marienburg:
E. Pērkons - 2
FK Carnikava:
T. Schwank

FC Marienburg:
D. Ignaškins
E. Pērkons
V. Kosumovs
M. Bieziņš
J. Roškošs
FK Carnikava:
E. Matulis
R. Korts
A. Gonzales
K. Vilerts
O. Baranovskis

71.

 1. septembris

14.00 

FK Staiceles bebri 

FK Smiltene/BJSS 

 M. Zariņš

0:0

FK Staiceles bebri: 
N. Ģērmanis
J. Višņakovs
FK Smiltene/BJSS: 
Z. Dūmiņš 

72.

1. septembris 

13.00 

SK Upesciems 

FK Valka/Valmiera 

 R. Saulenbergs

3:0 t.u 

SK Upesciems:
G. Zankovskis - 2
I. Zvirbulis
J. Grīntāls
FK Valka/Valmiera: 
A. Kārkliņš - 2

SK Upesciems:
I. Teremko
J. Žuburs
FK Valka/Valmiera:
D. Bisenieks
D. Gaigals 

73.

7. septembris 

14.00

FK Valka/Valmiera 

FK Ādaži 

 J. Veide

 0:5

FK Ādaži:
N. Lasis - 3
M. Akmentiņš
J. Kleperis

FK Valka/Valmiera:
B. Bērziņš
J. Apsītis 
FK Ādaži:
E. Ozols
M. Akmentiņš
M. Spalviņš
J. Gūtmanis 

74.

7. septembris 

14.00 

FK Carnikava 

Riga United FC 

 E. Maļcevs 

 0:3 t.u

FK Carnikava: 
Riga United FC: 

FK Carnikava: 
E. Blūms
Riga United FC:  
S. Berrahal 

75.

8. septembris 

14.00 

 FK Alberts

 FK Staiceles bebri

 N. Lācis

0:7


FK Staiceles bebri:
V. Apiņš - 3
O. Sijāts
V. Jaunzems
D. Brensons
R. Krūmiņš

FK Alberts:
R. Zēmelis
J. Drazdovskis
R. Celmiņš
M. Pomahs

76.

 8. septembris

 14.00

 FC Aizkraukle

 SK Upesciems

 R. Saulenbergs

0:3 t.u 

FC Aizkraukle:
D. Bērziņš - 4
A. Meistars 
SK Upesciems:
N. Baranovskis - 3
H. Toms

FC Aizkraukle:
T. Elsts 

77.

8. septembris 

16.00 

FK Smiltene/BJSS 

FC Marienburg 

 A. Apsītis

4:3

FK Smiltene/BJSS: 
J. Priede - 2
E. Teremko
Z. Dūmiņš 
FC Marienburg:
A. Fjodorovs - 2
M. Bieziņš

FK Smiltene/BJSS: 
J. Rubenis
E. Jansons 
FC Marienburg:
A. Zotimovs
A. Zagorskis
M. Bieziņš
Ņ. Pavļiks 

78.

12. septembris 

18.30 

SK Upesciems 

FK Carnikava 

E. Fatkuļins 

 3:0 t.u

SK Upesciems:
N. Baranovskis - 3
FK Carnikava: 
L. Doretto
E. Blūms 

SK Upesciems:
O. Odiņš
J. Avots
G. Zankovskis
E. Daņilovs
A. Šerenda
FK Carnikava:
R. Pereira
L. Doretto
R. da Silva
A. Castro
E. Danga
E. Blūms

79.

14. septembris 

16.00 

FC Marienburg 

Riga United FC 

 E. Maļcevs 

 2:1

FC Marienburg:
R. Agafonovs
A. Šapovalovs
Riga United FC:  
J. Samaniego del Campo

FC Marienburg:
E. Pērkons
Riga United FC: 
S. Gussen 
R. Janssen

80.

15. septembris

17.00

FK Ādaži

FC Aizkraukle

N. Lācis

8:4

FK Ādaži:
N. Lasis - 4
M. Akmentiņš - 2
M. Spalviņš
R. Šreibers
FC Aizkraukle:
D.Bērziņš - 4

FK Ādaži:
I. Lasis

81.

 15. septembris

17.00 

FK Smiltene/BJSS 

FK Alberts 

 A. Apsītis

 3:0 t.u

FK Smiltene/BJSS:
E. Teremko - 4
Z. Dūmiņš - 2 
FK Alberts:
E. Meļķis
K. Girvičs

FK Alberts: 
K. Girvičs
J. Drazdovskis
E. Meļķis

82.

 15. septembris

14.00 

FK Staiceles bebri 

FK Valka/Valmiera 

 M. Zariņš

 2:0

FK Staiceles bebri: 
V. Apiņš
R. Krūmiņš

FK Staiceles bebri:
T. Smilģis
FK Valka/Valmiera:
M. Vasiļkovskis
K. Burovs
V. Tatarčuks

83.

 19. septembris

18.30 

FK Valka/Valmiera 

FK Smiltene/BJSS 

 J. Veide

 0:3 t.u

FK Valka/Valmiera:
A. Kārkliņš
M. Dubro

FK Valka/Valmiera:
J
. Apsītis
R. Apsītis
FK Smiltene/BJSS: 
A. Bogdānovs
E. Jansons 

84.

 19. septembris

20.30 

Riga United FC 

SK Upesciems 

 E. Maļcevs 

 2:5

Riga United FC:
J. Samaniego del Campo
V. Melņiks
U. Aliks s.v.
SK Upesciems:
N. Baranovskis
G. Zankovskis - 2
J. Avots

 

85.

20. septembris 

18.30 

FK Alberts 

FC Marienburg 

 N. Lācis

 1:7

FK Alberts:
A. Rancāns
FC Marienburg:
M. Bieziņš -3
A. Logins - 2
D. Ivanovs
A. Šapavalovs

FK Alberts:
E. Meļķis
FC Marienburg:
Ņ. Pavļiks
A. Logins
E. Prauliņš
D. Ivanovs 

86.

 21. septembris

 14.00

 FK Carnikava

 FK Ādaži

 M. Veģeris

 0:3 t.u

FK Carnikava:
K. Kokins
A. Partovi

FK Ādaži: 
M. Akmentiņš

87.

 22. septembris

14.00 

 FC Aizkraukle

FK Staiceles bebri 

 E. Maļcevs 

 0:5

FK Staiceles bebri:
V. Apiņš - 2
N. Ģērmanis - 2
T. Smilģis

88.

24. septembris 

18.30 

FK Alberts 

FK Carnikava 

 E. Fatkuļis

 0:3

FK Carnikava:
L. Doretto
K. Stirāns
A. Partovi

FK Alberts:
J. Drazdovskis
K. Girvičs
M. Pomahs
FK Carnikava: 
L. Doretto
M. Dravinieks
A. Jansons

89.

29. septembris 

14.00 

FK Smiltene/BJSS 

FK Carnikava 

 A. Apsītis

 5:1

FK Smiltene/BJSS:
D. Zariņš - 2
E. Jansons
J. Rubenis
E. Teremko
FK Carnikava:
R. da Silva 

FK Smiltene/BJSS: 
A. Junkers
E. Teremko
M. Veģeris
FK Carnikava:
K. Stirāns
Ū. Trumpekojs
T. Finkenwerder Schwank 
E. Draška
L.Doretto

90

2. jūlijs 

 19.00

FK Ādaži

SK Upesciems

E. Fatkuļins

3:6

FK Ādaži:
M. Pilsētnieks
M. Akmentiņš
D. Šostaks
SK Upesciems:
N. Baranovskis - 3
G. Zankovskis - 2
O. Odiņš

FK Ādaži:
I. Lasis

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss


Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds