2014. gads
 DK Lēmumi
 Reglaments
 Turnīra statistika
 Komandas un spēlētāji
 2014. gada turnīra tabula un spēlētāji
VIDZEME
 Vispārējā informācija
 Aktuālā informācija
 OTRĀ LĪGA
 TREŠĀ LĪGA
 Veterānu futbols
 Vidzemes finālturnīrs futbolā 7 pret 7
 Telpu futbols
 Vasaras Jaunatnes čempionāti
 Ziemas Jaunatnes čempionāti
 Skolu Futbols
 Reģionālās izlases
 Treneri
 Kontakti
DK Lēmumi

LFF 2. līgas Vidzemes zonas 2014. gada čempionāta
Discilpinārās sankcijas

29.09.2014
FK Upesciems spēlētājs Ivars Lukaševičs š.g. 25.septembra spēlē saņēma sarkano kartiņu! Minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir š.g. 29.septembrī pret FK Ādaži komandu!

22.09.2014
FK Alberts spēlētājs Mārtiņs Pomahs š.g. 20.septembra spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinarā reglaments paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 28.septembrī pret FK Valka/Valmiera komandu.

17.09.2014
FK Riga United spēlētājs Edmunds Sniķeris š.g. 16.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinārā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāsamaksā 30,- EUR naudas sods, kā arī jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir pret FK Valka/Valmiera komandu!

FK Staiceles Bebri spēlētājs Andris Bērziņš š.g. 16.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinārā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāsamaksā 30,- EUR naudas sods! Diskvalifikācija uz nākamo spēli šajā gadījumā neattiecas!!!

FK Staiceles Bebri spēlētājs Oskars Sijāts š.g. 16.septembra spēlē saņēma sarkano kartiņu par aizvainojošu izteicienu lietošanu pret spēles tiesnesi! Disciplinārā reglamenta 19.2.punkts paredz diskvalifikāciju uz nākamām divām spēlēm (2.līgas finālturnīrā), kā arī 70,- EUR naudas sodu!

16.09.2014
FK Staiceles Bebri spēlētājs Artūrs Petrivs š.g. 14.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir pret FK Riga United komandu.

12.09.2014
FK Ādaži spēlētājs Kaspars Veisbergs š.g. 11.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 20.septembrī pret FK Alberts komandu.

 FK Valka/Valmiera spēlētājs Mārtiņš Dubro š.g. 10.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 21.septembrī pret FK Riga United komandu.

FK Upesciems spēlētājs Kaspars Laizāns š.g. 10.septembra spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir š.g. 14.septembrī pret FK Staiceles Bebri komandu.

11.09.2014

FK Upesciems komandai tiek piešķirts tehniskais zaudējums 0:3 par diskvalificēta spēlētāja Ivara Lukaševica piedalīšanos spēlē ar FK Ādaži komandu š.g. 21. augustā.

6.08.2014
FK Alberts spēlētājs Elvis Meļķis š.g. 04.septembra spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinārā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kā arī 30,- EUR naudas sods!

2.09.2014

FK Ādaži š.g.31.augustā neieradās uz spēli pret FK Staiceles Bebri. FK Ādaži komandai piešķirts tehniskais zaudējums 0:3 un atsaucoties uz Disciplinārā reglamenta 6.1. punktu, piemērots naudas sodu 150,- EUR apmērā!

FK Valka/Valmiera spēlētājs Ralfs Apsītis š.g. 27.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle!
FK Valka/Valmiera spēlētājs Bruno Bērziņš š.g. 27.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle!
FK Valka/Valmiera spēlētājs Jānis Apsītis š.g. 27.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu par agresīvu izturēšanos pret spēles tiesnesi! Disciplinārā reglamenta 19.5.punkts paredz 1-2mēnešu diskvalifikāciju, kā arī naudas sodu no 180,- līdz 500,- EUR! Ņemot vērā tiesneša paskaidrojumu, nolēmu, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamās trīs kalendārās spēles, kā arī jāsamaksā 100,- EUR naudas sods!

21.08.2014
FK Alberts spēlētājs Jānis Drazdovskis š.g. 19.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinārā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kā arī 30,- EUR naudas sods!
Tā pat vēlos Jums atgādināt, ka laukuma saimniekam ir jānodrošina bumbu padevēji!

FK Staiceles Bebri spēlētājs Oskars Sijāts š.g. 19.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir pret FK Ādaži komandu.

13.08.2014

FK Valka/Valmiera spēlētājs Inguss Ķirsis š.g. 5.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu par agresīvu uzvedību! Disciplinārā reglamenta 19.2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamās divas kalendārās spēles, kā arī 70,- EUR naudas sods!

FK Valka/Valmiera spēlētājs Didzis Bisenieks š.g. 5.augusta spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle.

FK Alberts spēlētājs Kristians Girvičs š.g. 5.augusta spēlē saņēma sarkano kartiņu par rupju spēli! Disciplinārā reglamenta 19.2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamās divas kalendārās spēles, kā arī 70,- EUR naudas sods!


30.07.2014

FK Valka/Valmiera spēlētājs Raivis Graņics š.g. 21.jūlija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 31.jūlijā pret FK Riga United komandu.

FK Ādaži spēlētājs Ivo Lasis š.g. 21.jūlija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem bija jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kā arī jānomaksā naudas sods 30,- EUR apmērā.

FK Staiceles Bebri spēlētājs Andris Bērziņš š.g. 25.jūlija spēlē saņēma dzelteno kartiņu! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir pret FK Ādaži komandu, kā arī jānomaksā naudas sods 30,- EUR apmērā.

FK Valka/Valmiera komandai tiek piešķirts tehniskais zaudējums 0:3 par diskvalificēta spēlētāja Jāņa Apsīša piedalīšanos spēlē ar FK Ādaži komandu š.g. 21. jūlijā.

18.07.2014

FK Alberts spēlētājs Ritvars Zēmelis š.g. 17.jūlija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1..punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 30.jūlijā pret FK Ādaži komandu.

FK Alberts spēlētājs Elvis Meļķis š.g. 17.jūlija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo datumu ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 30.jūlijā pret FK Ādaži komandu.

FK Valka/Valmiera spēlētājs Jānis Apsītis š.g. 17.jūlija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 21.jūlijā pret FK Ādaži komandu.

14.07.2014

FK Alberts spēlētājs Janis Drazdovskis š.g. 6.jūlija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo datumu,kas uz so datumu ir treša! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 17.jūlijā pret FK Riga United komandu.

FK Alberts spēlētājs Raitis Celmiņs š.g. 6.jūlija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinarā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 17.jūlijā pret FK Riga United komandu.

FK Alberts spēlētājam Emīlam Rijniekam uz 17.jūlija spēli pret FK Riga United spēkā ir diskvalifikācija un minētais spēlētājs piedalīties spēlē nedrīkst!

3.07.2014

FK Alberts spēlētājs Emīls Rijnieks š.g. 01.jūlija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 17.jūlijā pret FK Riga United komandu.
Tā pat vēlos Jums atgādināt, ka Latvijas čempionāta 2.līgas reglaments paredz, ka saimnieku komandai ir jānodrošina bumbu padevēji!

FK Upesciems spēlētājs Jānis Zants š.g. 01.jūlija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 04.jūlijā pret FK Ādaži komandu.

20.06.2014

FK Upesciems spēlētājs Reinis Groskops š.g. 20.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinarā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 01.julijā pret FK Alberts komandu. Tā pat vēlos Jums atgādināt, ka uz Latvijas čempionāta 2.līgas spēlēm laukuma saimniekam ir jānodrošina bumbu padevēji, kas netika izdarīts 20.jūnija spēlē!!!

Š.g. 20.jūnija spēle FK Upesciems - FK Valka/Valmiera, sakarā ar viesu komandas neierašanos laicīgi, sākās ar 25 minūšu nokavēšanos! Lūdzu Jūs cienīt gan skatītājus, gan pretinieku, gan arī tiesnešus un turpmāk uz spēli ierasties laicīgi!

16.06.2014

FK Alberts spēlētājs Mārtiņš Sīpols š.g. 15.jūnija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 01.jūlijā pret FK Upesciems komandu.

FK Staiceles Bebri spēlētājs Andris Bērziņš š.g. 15.jūnija spēlē saņēma dzelteno kartiņu, kas uz šo brīdi ir trešā! Disciplinārā reglamenta 13.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 9.jūlijā pret FK Ādaži komandu

10.06.2014

Riga United FC spēlētāji:Edgar Ararelyan š.g. 7.jūnija spēlē saņēma sarkano kartiņu par agresīvu uzvedību (par priekšmeta mešanu pretiniekam)! Disciplinārā reglamenta 19.2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamās divas kalendārās spēles, kas ir 11.junijā pret FK Valka/Valmiera komandu un 17.jūnija SK Upesciems, kā arī 70,- EUR naudas sods!

Till van Zwamen š.g. 7.jūnija spēlē saņēma sarkano kartiņu par aizvainojošu izteicienu lietošanu! Disciplinārā reglamenta 19.2.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamās divas kalendārās spēles, kas ir 11.junijā pret FK Valka/Valmiera komandu un 17.jūnija SK Upesciems, kā arī 70,- EUR naudas sods!

FK Ādaži spēlētājs Kaspars Veisbergs š.g. 07.jūnija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 06.jūlijā pret FK Alberts komandu.

31.05.2014

FK Riga United spēlētājs Tommy Gristen š.g. 27.maija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinārā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajam spēlētājam ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 07.junijā pret FK Ādaži komandu.Tā pat vēlos vērst Jūsu uzmanību, ka spēles protokols parakstīts ir jānodod spēles galvenajam tiesnesim ne vēlāk kā 60 min. pirms spēles sākuma, pretējā gadījumā būsim spiesti piemērot soda sankcijas!

26.05.2014

FK Valka/Valmiera spēlētājs Maksims Vasiļkovskis š.g. 22.maija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinarā reglamenta 19.1.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 01.junijā pret FK Staiceles Bebri komandu.

19.05.2014

FK "Alberts"spēlētājs Jānis Drazdovskis š.g. 15.maija spēlē saņēma sarkano kartiņu! Disciplinarā reglamenta 3.punkts paredz, ka minētajiem spēlētājiem ir jāizlaiž nākamā kalendārā spēle, kas ir 22.maijā pret FK Valka/Valmiera komandu.

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss


Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds