2014. gads
 DK Lēmumi
 Reglaments
 Turnīra statistika
 Komandas un spēlētāji
 2014. gada turnīra tabula un spēlētāji
VIDZEME
 Vispārējā informācija
 Aktuālā informācija
 OTRĀ LĪGA
 TREŠĀ LĪGA
 Veterānu futbols
 Vidzemes finālturnīrs futbolā 7 pret 7
 Telpu futbols
 Vasaras Jaunatnes čempionāti
 Ziemas Jaunatnes čempionāti
 Skolu Futbols
 Reģionālās izlases
 Treneri
 Kontakti
2014. gada turnīra tabula un spēlētāji

LFF 2. līgas Vidzemes zonas čempionāta tabula 

N.P.K.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Punkti

Vārti

Vieta

1.

FK Upesciems

 

 3:3
0:3
1:7

 4:1
0:3
1:1

 4:3
0:1
3:1

 5:4
2:2
5:11

 5:2
3:0
2:5

 21

 38-47

 3

2.

FK Staiceles Bebri

 3:3
3:0
7:1

 

4:1
3:1
3:0

 2:0
0:1
1:1

2:2
6:0
5:1
 

 1:0
10:0
1:2

 33

 51-13

3.

FK Ādaži

 1:4
3:0
1:1

1:4
1:3
0:3

 

3:2
0:0
6:1
 

2:5
1:2
3:0

 1:2
4:2
1:3

 17

28-32 

 5

4.

FK Alberts

 3:4
1:0
1:3

0:2
1:0
1:1
 

 2:3
0:0
1:6

 

 2:2
0:2
0:4

 0:3
1:2
1:3

 9

14-35 

 6

5.

FK Valka/Valmiera

 4:5
2:2
11:5

 2:2
0:6
1:5

5:2
2:1
0:3

2:2
2:0
4:0
 

 

 3:1
4:3
4:3

 27

 46-37

 2

6.

Riga United FC

 2:5
0:3
5:2

 0:1
0:10
2:1

 2:1
2:4
3:1

 3:0
2:1
3:1

 1:3
3:4
3:4

 21

31-41 

 4

 

 :

Spēlu kalendārs

LFF 2. līgas Vidzemes zonas spēļu kalendārs 2014 

N.P.K.

DATUMS

LAIKS

SAIMNIEKS

VIESI

Laukums

Galv. tiesnesis

Rezultāts

Vārtu guvēji

Kartiņas

1.

5. maijs

16.00

FK Valka/Valmiera

FK Ādaži

Valka

J. Dergačs 

 5:2

FK Valka/Valmiera:
R.Apsītis - 3
J. Apsītis - 2
FK Ādaži:
M. Pilsētnieks
M. Spalviņš

FK Valka/Valmiera:
R. Graņics

2.

11. maijs

17.00

FK Staiceles Bebri

Riga United FC

Staicele

J. Veide 

 1:0

FK Staiceles Bebri:
R. Krūmiņš

FK Staiceles Bebri:
G. Hansons
O. Sijāts
A. Petrivs
T. Smilģis
Riga United FC:
E. Sniķeris

3.

15. maijs

20.00

FK Alberts

FK Staiceles Bebri

Ķekava

 E. Fatkuļins

 0:2

FK Staiceles Bebri:
K. Taulavičus
D. Brensons

FK Alberts:
M. Pomahs
J. Drazdovskis
FK Staiceles Bebri:
O. Sijāts
A. Petrivs

4.

22. maijs

20.00

FK Valka/Valmiera

FK Alberts

Valmiera

 J. Dergačs

 2:2

FK Valka/Valmiera:
K. Jēkabsons
B. Bērziņš
FK Alberts: 
E. Želvis
I. Ozoliņš

FK Valka/Valmiera:
B. Bērziņš
M. Vasiļkovskis
FK Alberts:
E. Meļķis
E. Rijnieks

5.

25. maijs

17.00

FK Staiceles Bebri

FK Ādaži

Staicele

 M. Zariņš

 4:1

FK Staiceles Bebri:
V. Jaunzems
A. Petrivs
R. Krūmiņš
I. Talcis
FK Ādaži:
E. Ozols

FK Staiceles Bebri:
R. Apiņš
A. Bērziņš
D. Brensons
FK Ādaži: 
M. Spalviņš
I. Lasis

6.

27. maijs

19.45

FK Alberts

Riga United FC

Carnikava

 E. Maļcevs

 0:3

Riga United FC:
R. Sorando
E. Ararelyan
?

 

FK Alberts:
I. Garbovskis
E. Rijnieks
A. Indriksons
K. Girvičs
J. Drazdovskis
Riga United FC:
L. Larving
T. Gristen

7.

1. jūnijs

14.00

FK Valka/Valmiera

FK Staiceles Bebri

Valka

 J. Dergačs

 2:2

FK Valka/Valmiera:
M. Cibuļskis - 2
FK Staiceles Bebri:
J. Pelēkais
K. Taulavičs

FK Valka/Valmiera:
V. Tatarčuks
FK Staiceles Bebri:
J. Pelēkais

8.

3. jūnijs

19.00

SK Upesciems

FK Alberts

Upesciems

 E. Maļcevs

 4:3

SK Upesciems:
I. Zvirbulis
A. Dombrovskis
N. Baranovskis
I. Zvirbulis
FK Alberts:
E. Rijnieks
I. Ozoliņš
R. Celmiņš

SK Upesciems:
R. Groskops
FK Alberts:
J. Drazdovskis
R. Zēmelis

9.

7. jūnijs

16.00

Riga United FC

FK Ādaži

49. vsk

 E. Fatkuļins

 2:1

Riga United FC:
A.Zotimovs
E.Ararelyan
FK Ādaži:
J. Kleperis

Riga United FC:
R. Sarando
E.Ararelyan
T. van Zwamen
FK Ādaži:
I. Lasis
J. Špons
K. Veisbergs

10.

10. jūnijs

19.30

FK Staiceles Bebri

SK Upesciems

Staicele

 M. Zariņš

3:3 

FK Staiceles Bebri:
R. Krūmiņš
D. Brensons
J. Višņakovs
SK Upesciems:
A. Pokšāns
J. Avots
N. Baranovskis

FK Staiceles Bebri:
A. Bēziņš
SK Upesciems:
I.Lukaševics
J. Avots

11.

11. jūnijs

19.30

FK Valka/Valmiera

Riga United FC

Valka

 J. Dergačs

3:1

FK Valka/Valmiera:
J. Apsītis - 2
M. Cibuļskis
Riga United FC:
T. Eriksen

FK Valka/Valmiera:
M. Dubro
M. Vasiļkovskis
Riga United FC:
A. Gemin
T. Eriksen
 

12.

15. jūnijs

17.00

FK Staiceles Bebri

FK Alberts

Staicele

 J. Veide

 0:1

FK Alberts: 
M. Sīpols

FK Staiceles Bebri:
A. Bērziņš
FK Alberts: 
E. Meļķis
M. Sīpols

13.

17. jūnijs

19.00

Riga United FC

SK Upesciems

49. vsk

 E. Fatkuļins

 2:5

Riga United FC:
U. Aliks s.v
A. Zotimovs
J. Lock
SK Upesciems:
A. Dombrovskis - 3
A. Šarenda

SK Upesciems:
R. Groskops

14.

20. jūnijs

19.00

SK Upesciems

FK Valka/Valmiera

Upesciems

 E. Maļcevs

 5:4

SK Upesciems:
E. Daņilovs - 2
A. Pokšāns
N. Baranovskis
J. Avots
FK Valka/Valmiera:
B. Bērziņš
K. Burovs
R. Graņics
J. Apsītis

SK Upesciems:
O. Odiņš
R. Groskops
FK Valka/Valmiera:
J. Apsītis
K. Krastiņš
K. Burovs

15.

27. jūnijs

19.30

FK Ādaži

FK Valka/Valmiera

Zaķumuiža

 E.Fatkuļins

 1:2

FK Ādaži:
T. Rozentāls
FK Valka/Valmiera:
B. Bērziņš
R. Apsītis

FK Ādaži:
A. Liģeris
K. Veinbergs
I. Lasis
T. Rozentāls
U. Sturovs
FK Valka/Valmiera:
B. Bērziņš
R. Graņics
J. Apsītis

16.

1. jūlijs

19.30

FK Alberts

SK Upesciems

Carnikava

 E. Maļcevs

 1:0

FK Alberts:
I. Koscinkēvičs

FK Alberts:
E. Rijnieks

SK Upesciems:
J. Avots
A. Dreimanis
J. Zants

17.

4. jūlijs

19.00

SK Upesciems

FK Ādaži

Upesciems

R. Saulenbergs 

 4:1

SK Upesciems:
N. Baranovskis - 2
A. Dombrovskis
O. Odiņš
FK Ādaži:
E. Draška

SK Upesciems:
O. Odiņš
FK Ādaži:
K.Dreimanis

18.

6. jūlijs

17.00

FK Alberts

FK Ādaži

Carnikava

E. Fatkuļins 

2:3 

FK Alberts:
R. Celmiņš
I. Koscinkēvičs
FK Ādaži: 
M. Spalviņš
J. Kleperis
K. Auželis

FK Alberts:
I. Koscinkēvičs
R. Celmiņš
K. Girvičs
J. Drazdovskis
FK Ādaži: 
L. Blīgzna
I. Lasis
M. Pilsētnieks
T. Rozentāls
E. Draška

21.

17. jūlijs

19.00

FK Staiceles Bebri

FK Valka/Valmiera

Staicele

 M. Zariņš

 6:0

FK Staiceles Bebri:
V. Apiņš - 4
V. Jaunzems
T. Smilģis

FK Staiceles Bebri:
T. Smilģis
G. Hansons
A. Bērziņš
FK Valka/Valmiera:
R. Apsītis
J. Apsītis
D. Bisenieks

22.

17. jūlijs

20.30

Riga United FC

FK Alberts

49. vsk

 E. Maļcevs

 2:1

Riga United FC:
R. Sorando - 2
FK Alberts:
M. Sīpols

Riga United FC:
E. Snikeris
FK Alberts:
J. Dambergs
E. Meļķis
R. Zēmelis 

23.

21. jūlijs

19.30

FK Valka/Valmiera

FK Ādaži

Valmiera

 J. Dergačs

Tehniskais
zaudējums
0:3

FK Valka/Valmiera:
R. Graņics
R. Apsītis
?
FK Ādaži:
I. Lasis

24.

24. jūlijs

19.00

Riga United FC

FK Ādaži

49. vsk

 R. Saulengergs

 2:4

Riga United FC:
M. Spinola
K. Govglov
 
FK Ādaži:
G. Gabrāns - 2
R. Veisbergs - 2

Riga United FC: 
E. Sniķeris
FK Ādaži: 
M. Spalviņš
G. Gabrāns

25.

25. jūlijs

19.00

SK Upesciems

FK Staiceles Bebri

Upesciems

 E. Maļcevs

 0:3

FK Staiceles Bebri:
D. Brensons - 2
K. Grāveris

SK Upesciems:
G. Zankovskis
FK Staiceles Bebri:
A. Bērziņš

26.

30. jūlijs

19.00

FK Ādaži

FK Alberts

Ādaži

E. Fatkuļins 

 0:0

 

FK Ādaži:
K. Veinbergs
E. Ozols
FK Alberts:
I. Garbovskis

27.

31. jūlijs

20.30

Riga United FC

FK Valka/Valmiera

49. vsk

 E. Maļcevs

 3:4

Riga United FC:
K. Gougbu
V. Meļņiks
E.Ararelyan
FK Valka/Valmiera:
B. Bērziņš
M. Dubro
M. Cibuļskis

Riga United FC:
M. Kelkit
E.Ararelyan
FK Valka/Valmiera:
E. Freimanis

28.

5. augusts

19.00

FK Alberts

FK Valka/Valmiera

Carnikava

M. Zariņš 

 0:2

FK Valka/Valmiera: 
R. Apsītis - 2

FK Alberts:
R. Celmiņš
J. Dambergs
J. Drazdovskis
K. Girvičs
FK Valka/Valmiera:
D. Bisenieks
J. Apsītis
M. Dubro
I. Ķirsis

P19.

10. augusts

18.00

FK Ādaži

FK Staiceles Bebri

Staicele

 J. Veide

1:3

FK Ādaži:
A. Edolfs
FK Staiceles Bebri:
T. Smilģis
K. Grāvelis
M. Taulāvičs

FK Ādaži:
I. Lasis
A. Brente
FK Staiceles Bebri:
N. Ģermanis
A. Blaumanis

29.

11. augusts

19.00

SK Upesciems

Riga United FC

Upesciems

E. Fatkuļins 

 3:0

SK Upesciems:
I. Zvirbulis
G. Zankovskis
J. Avots

SK Upesciems:
I. Lukaševics
I. Vīnbergs
Riga United FC:
E.Ararelyan
S. Barrahal

30.

15. augusts

19.00

SK Upesciems

FK Alberts

Upesciems

 E. Fatkuļins

3:1 

SK Upesciems:
J. Grīntāls
J. Avots
FK Alberts: 
J. Drazdovskis s. v
J. Drazdovskis

SK Upesciems:
I. Lukašēvics
FK Alberts:
E. Meļķis
 

31.

17. augusts

17.00

FK Staiceles Bebri

Riga United FC

Staicele

 J. Veide

 10:0

FK Staiceles Bebri:
V. Jaunzems - 3
V. Apiņš - 2
K. Grāvelis
K. Taulāvičus
N. Ģermanis
J. Pelēkais

FK Staiceles Bebri:
V. Jaunzems
Riga United FC:
A. Gemin
S. Yildirim

32.

19. augusts

19.00

FK Alberts

FK Staiceles Bebri

Carnikava

 E. Fatkuļins 

 1:1

FK Alberts:
E. Meļķis
FK Staiceles Bebri:
 J. Pelēkais

FK Alberts:
J. Drazdovskis
FK Staiceles Bebri: 
O. Sijāts

33.

21. augusts

19.00

FK Ādaži

SK Upesciems

Ādaži

E. Fatkuļins 

 Tehniskā
uzvara 
3:0

 

 

35.

27. augusts

19.00

SK Upesciems

FK Valka/Valmiera

Valmiera

J. Dergačs

 2:2

SK Upesciems:
I. Zvirbulis
I. Vīnbergs
FK Valka/Valmiera:
K. Lācis
R. Apsītis

SK Upesciems:
I.Teremko
FK Valka/Valmiera:
B. Bērziņš
R. Apsītis
J. Apsītis

36.

31. augusts

14.00

FK Staiceles Bebri

FK Ādaži

Staicele

M. Zariņš 

Tehniskā
uzvara 
3:0

FK Ādaži neieradās uz spēli  

 

37.

4. septembris

20.30

Riga United FC

FK Alberts

49. vsk

 E. Maļcevs

 3:1

Riga United FC:
A. Zotimovs
J. Sumaniego 
J. ?
FK Alberts:
R. Celmiņš

Riga United FC:
J. Sumaniego 
FK Alberts
E. Meļķis
M. Pomahs
A. Indriksons

38.

7. septembris

17.00

FK Valka/Valmiera

FK Staiceles Bebri

Valka

 J. Dergačs

 1:5

FK Valka/Valmiera:
M. Cibuļskis
FK Staiceles Bebri:
K. Grāveris - 2
K. Taulāvičus
V. Jaunzems
T. Smilģis

FK Staiceles Bebri:
A. Bērziņš
O. Sijāts

P 20.

10.septembris

18.30

FK Valka/Valmiera

SK Upesciems

Upesciems

E. Maļcevs

11:5

FK Valka/Valmiera:
R. Apsītis - 4
M. Cibuļskis - 3
T. Dubovs
R. Siksalietis
V. Tatarčuks
A. Kārkliņš
SK Upesciems:
E. Daņilovs - 3
N. Baranovskis
I. Lukaševics

FK Valka/Valmiera:
M. Dubro
SK Upesciems:
I. Lukaševics
K. Laizāns

39.

11. septembris

20.30

FK Ādaži

Riga United FC

 

49. vsk

E. Maļcevs 

 1:3

FK Ādaži:
A. Ēdolfs
Riga United FC:
J. Loch
???

FK Ādaži:
K. Veisbergs
E. Ozols
J. Špons
Riga United FC:
J. Loch
E.Ararelyan

40.

14. septembris

15.00

FK Staiceles Bebri

SK Upesciems

 

Staicele

 J. Veide

 7:1

FK Staiceles Bebri:
K. Grāveris - 3
A. Petrivs - 2
K. Taulāvičus
SK Upesciems:
J. Grintāls
I. Teremko s.v.

FK Staiceles Bebri:
N. Ģermanis
A. Petrivs
M. Strokšs
SK Upesciems:
M. Prombergs
 

41.

16. septembris

19.00

Riga United FC

FK Staiceles Bebri

 

49. vsk

 E. Maļcevs

2:1 

Riga United FC:
A.Agebrant
K. Gouglou
FK Staiceles Bebri:
K. Taulāvičus

Riga United FC:
E. Snikeris

FK Staiceles Bebri:
N. Ģermanis
J. Pelēkais
T. Smilģis
A. Bērziņš
O. Sijāts

42.

20. septembris

18.00

FK Ādaži

FK Alberts

Daugavas st.

 R. Saulenbergs

 6:1

FK Ādaži:
Dz. Putniņš
R.Veisbergs
A. Ēdolfs
A. Tirmalis - 3
FK Alberts:
E. Rijnieks

FK Ādaži:
A. Bondars
I. Lasis
FK Alberts:
I. Koscinkēvičs
J. Drazdovskis
M. Pomahs

43.

21. septembris

14.00

FK Valka/Valmiera

Riga United FC

Valka

 J. Dergačs

 4:3

FK Valka/Valmiera:
R. Apsītis - 3
V. Tatarčuks
Riga United FC:
K. Gouglou
J. Loch
J. Samanjego

FK Valka/Valmiera:
R. Risbergs
Riga United FC:
K. Gouglou
J. Loch

44.

25. septembris

20.30

Riga United FC

SK Upesciems

49. vsk

 E. Fatkuļins

 5:2

Riga United FC:
A. Zotimovs
K. Gouglou - 2
V. Meļņik
E.Ararelyan
SK Upesciems:
G. Zankovskis
N. Baranovskis

Riga United FC:
E.Ararelyan
SK Upesciems:
I. Lukaševics
 

29. septembris

17.30

FK Ādaži

SK Upesciems

Upesciems

E. Maļcevs

1:1

FK Ādaži:
Ā. Zanders
SK Upesciems:
N. Baranovskis

FK Ādaži:
K. Dreimanis
SK Upesciems:
K. Laizāns

45.

28. septembris

15.00

FK Valka/Valmiera

FK Alberts

Valka

 J. Dergačs

 4:0

FK Valka/Valmiera:
A. Kārkliņš
R. Siksalietis
J. Apsītis
R. Apsītis

FK Valka/Valmiera:
R. Siksalietis
FK Alberts:
K. Girvičs
J. Drazdovskis
A. Indriksons

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss


Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds