Otrā līga
 Nolikums
 Komandas un spēlētāji
 DK lēmumi
 Statistika
 Kalendārs un rezultāti
ZIEMEĻAUSTRUMI
 Vispārējā informācija
 Kontakti
 Otrā līga
 ZA futbols 7 pret 7
 Jaunatnes čempionāts
 Skolu sacensības reģionā
 Veterānu telpu futbols
 Telpu futbols
 Futbols novados
 Pludmales futbols
 Meiteņu futbols
 Tiesneši
 Treneri, komandu pārstāvji u.c. kontakti
 Interneta adreses
 Citi turnīri
2. līgas rezultāti
 2014. gads
 2013. gads
 2012. gads
 2011. gads
 2010. gads
 2009. gads
2013. gads

Nr

KOMANDAS

1

2

3

4

5

6

7

8

P

V

1

Preiļu BJSS

 

3:1

 1:2

4:1

2:0 

 1:3

 0:1

2:2 

1:2

 2:1

2:2 

4:1

 1:4

6:0

1:5 

20

30-25

5. 

2

FK Pļaviņas DM

1:3

 2:1

 

3:4 

9:4

 0:3

 3:1

3:8

2:2 

1:2

 2:1

 2:2

 1:1

3:0

 4:3

21

36-35

4. 

3

Viesītes SS

1:4

0:2 

4:3

4:9 

 

1:3

1:4 

 0:7

0:9 

2:1

2:3 

0:4

 2:4

2:4

1:2 

 6

20-59

8. 

4

Rēzeknes nov. BJSS

3:1

1:0 

 3:0

 1:3

 3:1

4:1 

 

3:0

 0:0

 1:2

1:4 

0:1

1:4 

 1:4

 6:1

 22

 28-22

 III

5

Kalupe

2:2 

2:1

 8:3

 2:2

7:0

 9:0

 0:3

 0:0

 

7:0

 1:0

 2:1

1:1 

10:1

3:1 

31

54-15

6

FK Kvarcs (Madona)

1:2

 2:2

 2:1

 1:2

1:2

 3:2

2:1

 4:1

 0:7

 0:1

 

 0:4

 1:1

 3:0

1:2

17

 21-26

 6.

7

Balvu SC

1:4

 4:1

2:2

 1:1

 4:0

4:2 

 1:0

 4:1

 1:2

1:1 

 4:0

 1:1

 

 3:1

 6:0

28

37-16

 II

8

KS/FK Alūksne

0:6

5:1 

 0:3

 3:4

4:2

 2:1

 4:1

 1:6

 1:10

 1:3

 0:3

2:1

 1:3

0:6 

 

15

 24-50

 7

 

 

 

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

VIETA

19.maijs

15.00

Madona - Alūksne 3:0

  • Vārtu guvēji - S.Pētersīlis 18'D.Raščevskis 58' E.Aņisimovs 72' (visi Madona)
  • Brīdinājumi - V.Bistrovs, J.Valgums, R.Zutis (visi Alūksne)
  • Skatītāji - 90

Tiesneši - G.Grīslis, J.Kolosovs (abi Balvi), D.Ramans (Gulbene)

24.maijs

19.00

Rēzeknes novada BJSS - Balvi 0:1

  • Vārtu guvēji - A.Sņegovs 53'
  • Brīdinājumi - D.Orlovs, E.Putra (abi Malta) - E.Plutovs (Balvi)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - E.Veļķers (Viļaka), N.Rāms (Gulbene), I.Krūmiņš (Alūksne)

25.maijs

14.00

Viesīte - Pļaviņas 4:3

  • Vārtu guvēji - M.Jasis 5' 74' E.Macats 70' E.Čibulis 81' - O.Zeps 27' 40' A.Zvidriņš 72'
  • Brīdinājumi - M.Mičulis (Pļaviņas)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - V.Bondars, M.Firsovs, A.Smirnovs (visi Rēzekne)

25.maijs

18.00

Preiļi - Kalupe 2:2

  • Vārtu guvēji - M.Babris 5' V.Vasiļjevs 63' - R.Koroļovs 58' A.Aleksejevs 67'
  • Brīdinājumi - E.Veigulis, A.Birjukovs (abi Preiļi) - R.Koroļovs (Kalupe)
  • Skatītāji - 80

Tiesneši - E.Veļķers (Viļaka), M.Oļipovs (Kārsava), M.Firsovs (Rēzekne)

1.jūnijs

17.00

Kalupe - Madona 7:0

  • Vārtu guvēji - P.Maļinovskis 20' 86' A.Aleksejevs 21' 45' R.Koroļovs 11' A.Vasiļjevs 34' V.Baiks 90'
  • Brīdinājumi - J.Narovskis (Kalupe)
  • Skatītāji - 10

Tiesneši - D.Bogdanovs, Ē.Stankevičs, Al.Jermolajevs (visi Daugavpils)

2.jūnijs

12.00

Balvi - Pļaviņas 2:2

  • Vārtu guvēji - R.Ščogols 1' E.Plutovs 34' - K.Knodze 62' M.Zābelis 13' (Balvi s.v.)
  • Brīdinājumi - E.Plutovs (Balvi) - D.Ignatjevs (Pļaviņas)
  • Skatītāji - 105 

Tiesneši - E.Veļķers (Viļaka), G.Grīslis, J.Kolosovs (abi Balvi)

2.jūnijs

14.00

Preiļi - Viesīte 4:1

  • Vārtu guvēji - V.Vasiļjevs 20' D.Vinogradovs 23' 28' E.Veigulis 85' - A.Grigorjevs 72'
  • Brīdinājumi - G.Sparāns, J.Casno, E.Veigulis (visi Preiļi)
  • Skatītāji - 100

Tiesneši - A.Bondars, V.Bondars, A.Bastrikins (visi Rēzekne)

2.jūnijs

16.00

Alūksne - Rēzeknes novada BJSS 4:1

  • Vārtu guvēji - R.Ņeupokojevs 13' 34' 37' O.Kodaļevs 85' - A.Klapins 33'
  • Brīdinājumi - V.Surovs, M.Graudiņš (abi Alūksne) - V.Jermolajevs (Rēzeknes nov.)
  • Noraidījumi - V.Prokofjevs (Rēzeknes nov.)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - Arn.Martusevičs, Art.Martusevičs, N.Rāms (visi Gulbene)

8.jūnijs

12.00

Balvi - Alūksne 3:1

  • Vārtu guvēji - A.Deksnis 44' 59' E.Plutovs 88' - E.Kokorevičs (Balvi) s.v. 27'
  • R.Ščogols (Balvi) 65' nerealizēja 11m s.s.
  • Brīdinājumi - E.Kokorevičs, A.Sņegovs, E.Plutovs (visi Balvi) - J.Valgums, R.Ozoliņš, O.Laucis (visi Alūksne)
  • Skatītāji - 90 

Tiesneši - G.Grīslis, J.Kolosovs (abi Balvi), N.Rāms (Gulbene)

8.jūnijs

16.00

Madona - Viesīte 1:2

  • Vārtu guvēji - G.Cimers +34' - A.Grigorjevs +36' +47'
  • Brīdinājumi - D.Čablis, I.Timofejevs (abi Madona) - M.Potlovs (Viesīte)
  • Skatītāji - 60

Tiesneši - J.Dergačs, K.Ozols (abi Smiltene), N.Rāms (Gulbene)

9.jūnijs

13.00

Preiļi - Pļaviņas 3:1

  • Vārtu guvēji - A.Caics 2' 15' E.Veigulis 65' - A.Zvidriņš 38'
  • Brīdinājumi - L.Vilcāns (Preiļi) - V.Džeriņš (Pļaviņas)
  • Skatītāji - 80

Tiesneši - A.Bondars, A.Smirnovs, M.Kuzmins (visi Rēzekne)

9.jūnijs

19.00

Kalupe - Malta 0:3

  • Vārtu guvēji - E.Putra +33' M.Pavlovs 65' S.Sidorovs 75'
  • Brīdinājumi - V.Baiks (Kalupe)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši - I.Caune, A.Murdasovs, J.Maksimčuks (visi Daugavpils)

29.jūnijs

17.00

Madona - Preiļi 1:2

  • Vārtu guvēji - O.Smudzis 69' - A.Romanovskis 14' A.Soms 43'
  • Brīdinājumi - L.Vilcāns (Preiļi)
  • Noraidījumi - J.Bulmeistars (Preiļi)
  • Skatītāji - 80

Tiesneši - J.Ikaunieks (Rīga), A.Martusevičs, N.Rāms (abi Gulbene)

30.jūnijs

13.00

Malta - Viesīte 3:1

  • Vārtu guvēji - D.Čugunovs 27' A.Klapins 37' A.Smirnovs 90' - E.Demjanovs 85'
  • Brīdinājumi - D.Orlovs, A.Petrovs, O.Kurmeļovs (visi Malta)
  • Skatītāji - 30 

Tiesneši - A.Bondars, M.Firsovs, M.Kuzmins (visi Rēzekne)

30.jūnijs

13.00

Alūksne - Pļaviņas 0:3

  • Vārtu guvēji - S.Lupanovs +9' 17' M.Rūtiņš 88'
  • Brīdinājumi - D.Nalivaiko, V.Bistrovs (abi Alūksne)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - J.Dergačs, E.Sēja, E.Veģeris (visi Smiltene)

12.jūlijs

19.30

Preiļi - Balvi 4:1

  • Vārtu guvēji - A.Caics 22' 24' V.Vasiļjevs 52' N.Cvetkovs +84' - E.Plutovs 50'
  • Brīdinājumi - I.Mitrofanovs, R.Tarasenko (abi Preiļi) - A.Kuprišs, E.Kokarevičs (abi Balvi)
  • Noraidījums - A.Kuprišs (Balvi)
  • Skatītāji - 100

Tiesneši - V.Bondars, M.Firsovs, A.Broks (visi Rēzekne)

20.jūlijs

14.00

Balvi - Viesīte 4:0

  • Vārtu guvēji - A.Sņegovs 30' 71' R.Ščogols 76' E.Plutovs 73'
  • Brīdinājumi - E.Plutovs (Balvi)
  • Skatītāji - 40

Tiesneši - J.Kolosovs, K.Supe (abi Balvi), A.Mežmalis (Pļaviņas)

20.jūlijs

16.00

Malta - Preiļi 3:1

  • Vārtu guvēji - I.Afanasjevs (Preiļi) 9' s.v. A.Smirnovs 80' S.Sidorovs 90' - D.Vinogradovs 45'
  • Brīdinājumi - A.Petrovs, A.Smirnovs (abi Malta) - I.Mitrofanovs, I.Afanasjevs (abi Preiļi)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - A.Bondars, M.Firsovs, M.Kuzmins (visi Rēzekne)

20.jūlijs

17.00

Madona - Pļaviņas 2:1

  • Vārtu guvēji - R.Sitiks +60' N.Driksna 70' - A.Ostvalds 85'
  • Skatītāji - 90

Tiesneši - J.Kolosovs, K.Supe (abi Balvi), A.Mežmalis (Pļaviņas)

21.jūlijs

16.00

Kalupe - Alūksne 10:1

  • Vārtu guvēji - A.Aleksejevs (6), P.Maļinovskis (2), A.Bedrovs (1), R.Koroļovs (1) - V.Locāns (1)
  • Brīdinājumi - V.Bistrovs, O.Laucis (abi Alūksne)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši - D.Bogdanovs, Al.Jermolajevs, An.Jermolajevs (visi Daugavpils)

27.jūlijs

17.00

Malta - Madona 1:2

  • Vārtu guvēji - D.Čablis (Madona) 55' s.v. - R.Sitiks 49' G.Cimers 58'
  • Brīdinājumi - V.Kopilovs, I.Jegorovs, D.Orlovs (visi Malta) - R.Sitiks, G.Cimers (abi Madona)
  • Skatītāji - 35

Tiesneši - A.Bondars, A.Bastrikins, M.Kuzmins (visi Rēzekne)

27.jūlijs

17.00

Kalupe - Pļaviņas 8:3

  • Vārtu guvēji - V.Burlakovs 5' R.Koroļovs 7' 39' A.Aleksejevs 37' 52' 55' 88' J.narovskis 74' - O.Zeps 25' 58' 87'
  • Brīdinājumi - A.Aleksejevs, S.Samohins (abi Kalupe) - G.Džeriņš, S.Nikaļuks, D.Ignatjevs M.Rūtiņš, M.Mičulis (visi Pļaviņas)
  • Skatītāji -

Tiesneši - I.Caune, A.Jermolajevs, Ē.Stankevičs(visi Daugavpils)

28.jūlijs

13.00

Alūksne - Viesīte 4:2

  • Vārtu guvēji - T.Cinglers 7' 44' O.Laucis 68' R.Ņeupakojevs 79' D.Nalivaiko 89' nerealizēja 11m s.s. - R.Gailis 2' E.Čibulis 68'
  • Brīdinājumi - O.Laucis, R.Ozoliņš (abi Alūksne)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - G.Grīslis, J.Kolosovs, K.Supe (visi Balvi)

3.augusts

14.00

Viesīte - Kalupe 0:7

  • Vārtu guvēji - A.Aleksejevs 10' 29' 37' 38' V.Burlakovs 14' 72' J.Narovskis 80'
  • Brīdinājumi - M.Siņicins (Kalupe)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši - A.Krastiņš (Jēkabpils), S.Lupanovs (Aizkraukle), A.Mežmalis (Pļaviņas)

3.augusts

14.00

Preiļi - Alūksne 6:0

  • Vārtu guvēji - A.Caics 12' D.Vinogradovs 49' A.Jubels 72' E.Veigulis 81' 86' N.Cvetkovs 83'
  • Brīdinājumi - R.Kazaks, S.Beļimenko (abi Alūksne)
  • Skatītāji - 100

Tiesneši - A.Martusevičs, N.Rāms (abi Gulbene), K.Supe (Balvi)

3.augusts

17.00

Balvi - Madona 4:0

  • Vārtu guvēji - A.Maks 16' S.Locāns 60' Ņ.Kumačovs 70' A.Aleksejevs 87'
  • Brīdinājumi - A.Kuprišs (Balvi) - N.Driksna, G.Cimers (abi Madona)
  • Noraidījumi - A.Kuprišs (Balvi) - A.Aizsilnieks (Madona)
  • Skatītāji - 60

Tiesneši - E.Veļķers (Viļaka), G.Grīslis, A.Kolosovs (abi Balvi)

4.augusts

14.00

Malta - Pļaviņas 3:0

  • Vārtu guvēji - A.Klapins 75' O.Kurmeļovs 80' A.Baufals 86'
  • Brīdinājumi - I.Jegorovs (Malta) - A.Zvīdriņš, M.Mičulis (abi Pļaviņas)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - A.Bondars, M.Firsovs, M.Kuzmins (visi Rēzekne)

9.augusts

18.30

Pļaviņas - Viesīte 9:4

  • Vārtu guvēji - M.Rūtiņš 18' 76' V.Džeriņš 22' 46' G.Džeriņš 37' 89' G.Siliņš 35' 56' S.Lupanovs 70' - E.Demjanovs 50' 80' E.Čibulis 61' M.Potlovs 73'
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - V.Bondars, M.Kuzmins (abi Rēzekne), A.Mežmalis (Pļaviņas)

10.augusts

17.00

Preiļi - Kalupe 1:2

  • Vārtu guvēji - D.Vinogradovs 42' - V.Solovjovs 48' P.Maļinovskis 60'
  • Brīdinājumi - Al.Birjukovs (Preiļi) - E.Ungurs (Kalupe)
  • Skatītāji - 100

Tiesneši - A.Krastiņs (Jēkabpils), M.Firsovs (Rēzekne), A.Mežmalis (Pļaviņas)

10.augusts

17.00

Alūksne - Madona 2:1

  • Vārtu guvēji - R.Ņeupakojevs 21' O.Laucis 56' - D.Rasčevskis 6'
  • Skatītāji - 40

Tiesneši - E.Veļķers (Viļaka), A.Kolosovs, K.Supe (abi Balvi)

16.augusts

19.00

Balvi - Malta 4:1

  • Vārtu guvēji - A.Deksnis2' 26' +81' R.Ščogols 21' - A.Klapins 76'
  • Brīdinājumi - E.Kokorevičs (Balvi) - D.Kurmeļovs (Malta)
  • Skatītāji - 80

Tiesneši - Arn.Martusevičs, Art.Martusevičs (abi Gulbene), K.Supe (Balvi)

17.augusts

15.00

Madona - Kalupe 0:1

  • Vārtu guvēji - V.Burlakovs 26'
  • Brīdinājumi - A.Aleksejevs, M.Siņicins, A.Koržeņevskis (visi Kalupe)
  • Noraidījumi - M.Siņicins (Kalupe)
  • Skatītāji - 40

Tiesneši - D.Ramans, N.Rāms (abi Gulbene), K.Supe (Balvi)

18.augusts

12.00

Pļaviņas - Balvi 1:1

  • Vārtu guvēji - O.Zeps 90' - A.Deksnis 29'
  • Brīdinājumi - G.Džeriņš, M.Mickevičs (abi Pļaviņas) - E.Kokorevičs, A.Deksnis (abi Balvi)
  • Noraidījumi - M.Rūtiņš (Pļaviņas) - A.Deksnis (Balvi)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - A.Krastiņš (Jēkabpils), A.Mežmalis (Pļaviņas), .... (Balvi)

18.augusts

18.00

Malta - Alūksne 6:1

  • Vārtu guvēji - A.Klapins 16' 64' 67' S.Sidorovs 5' A.Smirnovs 76' V.Višņakovs 87' - R.Ņeupokojevs 66'
  • Skatītāji - 60

Tiesneši - V.Bondars, M.Kuzmins, A.Bastrikins (visi Rēzekne) 

24.augusts

12.00

Alūksne - Balvi 0:6

· Vārtu guvēji - Ņ.Raspopovs 25' 58' 71' R.Ščogols 51' 90' E.Plutovs 22'

· Brīdinājumi - O.Laucis (Alūksne) - A.Kuprišs (Balvi)

· Skatītāji - 20

Tiesneši - J.Dergačs, E.Stīpnieks, E.Sēja (visi Smiltene)

24.augusts

16.00

Malta - Kalupe 0:0

· Vārtu guvēji - A.Aleksejevs (Kalupe) 8' nerealizēja 11m s.s.

· Brīdinājumi - D.Orlovs (Malta) - E.Bērziņš, V.Solovjovs (abi Kalupe)

· Skatītāji - 70

Tiesneši - V.Bondars, M.Firsovs, M.Kuzmins (visi Rēzekne)

24.augusts

17.00

Pļaviņas - Preiļi 2:1

· Vārtu guvēji - S.Lupanovs 23' S.Nikoļuks 64' - R.Vovers 19'

· Brīdinājumi - D.Ignatjevs (Pļaviņas) - E.Veigulis, G.Sparāns, N.Cvetkovs (visi Preiļi)

· Skatītāji - 30

Tiesneši - A.Krastiņš (Jēkabils), V.Poļakovs (Līvāni), A.Mežmalis (Pļaviņas)

31.augusts

15.00

Viesīte - Madona 2:3

  • Vārtu guvēji - M.Jasis 19' M.Potlovs 72' - R.Sitiks 4' 40' G.Cimers 77'
  • Brīdinājumi - E.Demjanovs (Viesīte)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši - A.Krastiņš, V.Vizulis (abi Jēkabpils), S.Lupanovs (Aizkraukle)

31.augusts

15.00

Kalupe - Balvi 2:1

  • Vārtu guvēji - A.Vasiļjevs 23' +88' - A.Deksnis 32'
  • Brīdinājumi - A.Aleksejevs, G.Čevers (abi Kalupe) - A.Kuprišs (Balvi)
  • Noraidījumi - A.Kuprišs (Balvi)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši -

7.septembris

13.00

Pļaviņas - Alūksne 4:3

  • Vārtu guvēji - M.Rūtiņš 28' 59' I.Maslobojevs 60' V.Džeriņš 14' - M.Graudiņš 40' R.Ņeupokojevs 62' T.Cinglers 69'
  • Brīdinājumi - M.Mičulis, V.Džeriņš (abi Pļaviņas) - R.Zutis (Alūksne)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši - A.Krastiņš (Jēkabpils), A.Mežmalis, D.Kaņepējs (abi Pļaviņas)

8.septembris

14.00

Viesīte - Malta 1:4

  • Vārtu guvēji - M.Kalnupelnieks 21' - P.Mihailovs 10' S.Sidorovs 52' V.Kopilovs 58' A.Smirnovs 65'
  • Brīdinājumi - M.Pujāts, J.Zans (abi Viesīte) - M.Solovjovs (Malta)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši - A.Krastiņš, A.Liņģis, D.Aleksejevs (visi Jēkabpils)

7.septembris

16.00

Preiļi - Madona 2:2

  • Vārtu guvēji - M.Babris 55' V.Vasiļjevs 59' - G.Cimers 25' V.Trusovs 40'
  • Brīdinājumi - D.Vinogradovs (Preiļi) - J.Radziņš, G.Cimers (Madona)
  • Noraidījums - G.Cimers (Madona)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - A.Bondars, M.Kuzmins (abi Rēzekne), V.Jermalajevs (Malta)

8.septembris

14.00

Balvi - Kalupe 1:1

  • Vārtu guvēji - A.Deksnis 90+2' - A.Aleksejevs 41'
  • Brīdinājumi - E.Plutovs (Balvi) - A.Koržeņevskis (Kalupe)
  • Skatītāji - 80 

Tiesneši - G.Grīslis, J.Kolosovs (abi Balvi), D.Ramans (Gulbene)

13.septembris

18.00

Viesīte - Preiļi 0:2

  • Vārtu guvēji - J.Bulmeistars 41' D.Vinogradovs 69'
  • Brīdinājumi - M.Kalnupelnieks, K.Čibulis (abi Viesīte) - D.Vinogradovs (Preiļi)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši - A.Krastiņš, K.Muca, V.Vizulis (visi Jēkabpils)

14.septembris

14.00

Alūksne - Kalupe 1:3

  • Vārtu guvēji - G.Fjodorovs 16' - A.Aleksandrovs 21' G.Čevers 66' P.Maļinovskis 77'
  • Brīdinājumi - R.Kazaks (Alūksne) - V.Siņicins (Kalupe)
  • Skatītāji - 25

Tiesneši - D.Ramans, A.Martusevičs, N.Rāms (visi Gulbene)

15.septembris

16.00

Preiļi - Malta 0:1

  • Vārtu guvēji - O.Graznovs 90'
  • Brīdinājumi - R.Tarasenko, A.Romanovskis - V.Jermolajevs, A.Smirnovs
  • Noraidījums - V.Jermolajevs
  • Skatītāji - 90

Tiesneši - A.Bondars, M.Kuzmins, A.Bastrikins (visi Rēzekne)

14.septembris

17.00

Pļaviņas - Madona 2:1

  • Vārtu guvēji - M.Rūtiņš 45' 85' - J.Ikaunieks 32'
  • Brīdinājumi - V.Džeriņš, M.Rūtiņš (abi Pļaviņas) - R.Sitiks (Madona)
  • Skatītāji -

Tiesneši - A.Bondars, M.Firsovs (abi Rēzekne), A.Mežmalis (Pļaviņas)

 

15.septembris

13.00

Viesīte - Balvi 2:4

  • Vārtu guvēji - E.Čibulis 25' 52' - A.Deksnis 43' R.Ščogols 45' E.Plutovs 54' D.Laicāns 82'
  • Brīdinājumi - M.Potlovs (Viesīte)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši - A.Krastiņš, D.Aleksejevs, V.Vizulis (visi Jēkabpils)

21.septembris

14.00

Viesīte - Alūksne 1:2

  • Vārtu guvēji - J.Zans 33' - I.Straume 5' 25'
  • Brīdinājumi - G.Lanemanis (Alūksne)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši - A.Bondars, M.Kuzmins (abi Rēzekne), A.Krastiņš (Jēkabpils)

21.septembris

13.00

Balvi - Preiļi 4:1

  • Vārtu guvēji - A.Deksnis 11' 55' +66' R.Ščogols 76' - A.Soms 6'
  • Skatītāji - 50 

Tiesneši - E.Veļķers (Viļaka), N.Rāms (Gulbene), G.Grīslis (Balvi)

21.septembris

15.00

Pļaviņas - Kalupe 2:2

  • Vārtu guvēji - M.Rūtiņš +88' +90 +5' - E.Ungurs 23' A.Bedrovs 90 +3'
  • Brīdinājumi - S.Nikoļuks, M.Rūtiņš, E.Dravnieks, G.Džeriņš (visi Pļaviņas) - A.Rasčevskis, V.Voitkevičs, A.Bedrovs (visi Kalupe)
  • Skatītāji - 30

Tiesnesis - A.Mežmalis (Pļaviņas)

21.septembris

17.00

Madona - Malta 4:1

  • Vārtu guvēji - R.Sitiks 27' 38' 47' O.Smudzis 16' - A.Klapins +75'
  • Brīdinājumi - O.Saliņš (Madona) - V.Kopilovs, V.Sovans (abi Malta)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - G.Grīslis (Balvi), E.Veļķers (Viļaka), N.Rāms (Gulbene)

29.septembris

12.00

Madona - Balvi 1:1

  • Vārtu guvēji - S.Pētersīlis 32' - A.Kuprišs 8'
  • Brīdinājumi - E.Kokorevičs (Balvi)
  • Skatītāji - 25

Tiesneši - Arn.Martusevičs, N.Rāms, D.Ramans (visi Gulbene)

29.septembris

13.00

Kalupe - Viesīte 9:0

· Vārtu guvēji - A.Aleksejevs (5) M.Siņicins (1) V.Burlakovs (1) A.Bedrovs (1) G.Čevers (1)

· Skatītāji -20

Tiesneši -

29.septembris

14.00

Alūksne - Preiļi 5:1

· Vārtu guvēji - R.Ņeupokojevs 44' 53' 72' 83' 85' - N.Lepins (Alūksne) 11' s.v.

· Skatītāji -30

Tiesneši - E.Veļķers (Viļaka), A.Semjonovs (Balvi), Art.Martusevičs (Gulbene)

29.septembris

14.00

Pļaviņas - Malta 3:1

· Vārtu guvēji -

· Brīdinājumi -

· Skatītāji -

Tiesneši - A.Bondars (Rēzekne), A.Krastiņš (Jēkabpils), A.Mežmalis (Pļaviņas)

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds