Otrā līga
 Nolikums
 Komandas un spēlētāji
 DK lēmumi
 Statistika
 Kalendārs un rezultāti
ZIEMEĻAUSTRUMI
 Vispārējā informācija
 Kontakti
 Otrā līga
 ZA futbols 7 pret 7
 Jaunatnes čempionāts
 Skolu sacensības reģionā
 Veterānu telpu futbols
 Telpu futbols
 Futbols novados
 Pludmales futbols
 Meiteņu futbols
 Tiesneši
 Treneri, komandu pārstāvji u.c. kontakti
 Interneta adreses
 Citi turnīri
2. līgas rezultāti
 2014. gads
 2013. gads
 2012. gads
 2011. gads
 2010. gads
 2009. gads
Otrā līga | 2014. gada turnīra tabula

 

Spēles un kalendārs

 AUSTRUMU LATVIJAS 2.LĪGAS SPĒĻU KALENDĀRS

Komanda

Sp.

Uzv.

Neiz.

Zaud.

V.A.

Punkti

1.FK Kalupe

 

14

11

1

2

74:21

34

2.Rēzeknes NBJSS

 

14

9

0

5

43:38

27

3.Balvu SC

 

14

9

0

5

46:32

27

4.FK Krāslava

 

14

9

0

5

40:32

27

5.FK Kvarcs/Madona

 

14

7

2

5

44:33

23

6.SK Latgols/Ludza

 

14

5

0

9

41:53

15

7.Viesītes SS

 

14

4

1

9

20:47

13

8.FB Gulbene/Zellis

 

14

1

0

13

6:75

3

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

17.05. 

 14.00

  •  Balvu SC - Viesītes SS 5:3 (3:1)
  • Vārtu guvēji - E.Plutovs 3', R.Ščogols 15', K.Usāns 43', O.Gabranovs 70' 83' (visi Balvi) - M.Kamiševs 33', E.Čibulis 66' 77' (abi Viesīte)
  • Brīdinājumi - I.Zaharāns 28', E.Plutovs 37', Ņ.Raspopovs 71'(visi Balvi) - M.Jasis 46', I.Silakrankers 85' (abi Viesīte)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši - J.Kolosovs , K.Supe, A.Semjonovs (visi Balvi)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

24.05.

15.00

  • Rēzekne NBJSS – FB Gulbene/Zellis 7:0 (2:0)
  • Vārtu guvēji – A.Klapins 9’ , 12’ , 52’ , 55’ , 65’ , O.Rihters 61’ , V.Kopilovs 75’ (visi Rēzekne)
  • Brīdinājumi – D.Orlovs 3’ , E.Borovskis 87’ (abi Rēzekne) – R.Slusarenko 28’ , S.Putniņš 63’ , S.Kauliņš 68’ (visi Gulbene)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši - M.Firsovs, A.Bastrikins, S.Samuļičs (visi Rēzekne)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

24.05.

16.00

  • FK Kvarcs/Madona – SK Latgols/Ludza 4:2 (1:1)
  • Vārtu guvēji – K.Sveķis 45’ , R.Sitiks 58’ , N.Driksna 67’ , S.Pētersīlis (visi Madona) – A.Karlāns 36’ , A.Barkāns +80’ (abi Ludza)
  • Brīdinājumi – G.Cimers 45’ , I.Radziņš 86’ (abi Madona) – D.Berjoza (Ludza)
  • Skatītāji - 70

Tiesneši – J.Kolosovs (Balvi), A.Martusevičs, K.Eniks (abi Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

25.05.

14.00

  • Krāslava – Kalupe 1:5
  • Vārtu guvēji – V.Atamaņukovs (Krāslava) – S.Iļjahovs 2, P.Maļinovskis, J.Narovskis, V.Burlakovs (visi Kalupe)
  • Brīdinājumi – A.Zils, Ž.Timofejevs (abi Krāslava) – A.Kirijenko (Kalupe)
  • Skatītāji - 200

Tiesneši – I.Caune, N.Kaļiņins, A.Vlasovs (visi Daugavpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

29.05.

19.00

  • Viesītes SS – Rēzeknes NBJSS 1:4
  • Vārtu guvēji – J.Zans +1(11m. s.s.) (Viesīte) – O.Rihters 2, A.Smirnovs, A.Klapins +1(11m. s.s.) (visi Rēzekne)
  • Brīdinājumi – V.Sovans (Rēzekne)
  • Skatītāji - 10

Tiesneši – A.Jermolajevs, A.Makarovs (abi Daugavpils), A.Krastiņš (Jēkabpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

30.05.

19.00

  • SK Latgols/Ludza – FB Gulbene/Zellis 9:0
  • Vārtu guvēji – D.Tihovskis 5’, S.Plenkovs 30’, 38’, S.Bokta 10’, 43’, E.Jegorovs 6’, 45’, 76’, Ē.Krušanovs 42’ (visi Ludza)
  • Brīdinājumi – D.Tihovskis 34’, S.Bokta 48’ (abi Ludza) – Z.Milaknis 75’ (Gulbene)
  • Skatītāji - 100

Tiesneši – G.Grīslis, J.Kolosovs (abi Balvi), E.Seņkāns (Ludza)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

31.05.

16.00

  • Balvu SC – FK Kvarcs/Madona 5:3 (2:2)
  • Vārtu guvēji – O.Gabranovs 20’, 47’, 68’, E.Plutovs 14’, R.Ščogols 36’ (visi Balvi) – K.Sveķis 26’, 57’, O.Saliņš +39’ (abi Madona)
  • Brīdinājumi – G.Korlašs 16’ (Balvi)
  • Noraidījumi – R.Ščogols 92’ (Balvi)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši – I.Kazāks, L.Kazāks (abi Rīga), E.Gailītis (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

31.05.

16.00

  • SK Latgols/Ludza – Krāslava 2:4 (1:1)
  • Vārtu guvēji – D.Tihovskis 45’, S.Bokta +79’ (abi Ludza) – A.Abdulajevs 65’, 88’, O.Pilats +9’, E.Jurčenoks 75’ (visi Krāslava)
  • Brīdinājumi – D.Kašs 9’, D.Berjoza 86’ (abi Ludza) – J.Timofejevs 30’, V.Andrijevskis 44’, J.Maksimčuks 60’ (visi Krāslava)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – A.Bačuks (Balvi), J.Popovičenko (Gulbene), E.Oļipova (Ludza)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

01.06.

15.00

  • Rēzeknes NBJSS – Kalupe 2:3 (2:2)
  • Vārtu guvēji – V.Jermolajevs 8’, S.Sidarovs 36’ (abi Rēzekne) – V.Solovjovs 31’, A.Aleksejevs 32’, J.Narovskis +63’ (visi Kalupe)
  • Brīdinājumi – O.Rihters (Rēzekne)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši – D.Sarafaņuks (Daugavpils), A.Bastrikins, M.Kuzmins (Rēzekne)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

01.06.

16.00

  • FB Gulbene/Zellis – Viesītes SS 4:0 (1:0)
  • Vārtu guvēji – M.Kozlovskis 73’, 82’, 84’, D.Vašilišuns 25’ (abi Gulbene)
  • Brīdinājumi – M.Kozlovskis 80’ (Gulbene)
  • Skatītāji - 70

Tiesneši – J.Kolosovs (Balvi), A.Martusevičs, K.Eniks (abi Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

07.06.

16.00

  • FK Kvarcs/Madona – Krāslava 5:2 (4:0)
  • Vārtu guvēji – G.Cimers 5’, K.Sveķis +19’, 45’, I.Radziņš 41’, R.Sitiks 81’ (visi Madona) – E.Jurčenoks 46’, 27’(Krāslava)
  • Brīdinājumi – K.Sveķis 43’, G.Cimers 75’ (abi Madona) – A.Solins 5’, A.Stepiņš 23’, D.Kuzmins 90’ (visi Krāslava)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – A.Bačuks (Balvi), A.Martusevičs, K.Eniks (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

08.06.

15.00

  • Balvu SC – Kalupe 3:4 (0:4)
  • Vārtu guvēji – O.Gabranovs 49’, E.Plutovs +50’, Ņ.Raspopovs 53’ (visi Balvi) – J.Narovskis 15’, V.Solovjovs 32’, V.Burlakovs 35’ (visi Kalupe), J.Mačs s.v. 20’ (Balvi)
  • Brīdinājumi – E.Kokorevičs 56’, E.Plutovs 67’ (abi Balvi)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši – I.Krūmiņš (Alūksne), A.Martusevičs, K.Eniks (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

15.06.

13.00

  • FB Gulbene/Zellis – FK Kvarcs/Madona 1:4 (1:3)
  • Vārtu guvēji – V.Sircovs +43’ (Gulbene) – J.Ikaunieks 5’, 8’, K.Sveķis 25’, 70’ (abi Madona)
  • BrīdinājumiA.Aizsilnieks 29’, E.Līcītis 30’, V.Trusovs 38’, A.Jefimovs 42’ (visi Madona) – A.Kopeļevs 81’, S.Kauliņš 60’ (abi Gulbene)
  • Noraidījumi – S.Kauliņš 83’ (Gulbene)
  • Skatītāji - 60

Tiesneši – J.Kolosovs, A.Semjonovs (abi Balvi), K.Eniks (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

15.06.

14.00

  • FK Krāslava – SK Latgols/Ludza 6:1 (3:1)
  • Vārtu guvēji - E.Jurčenoks 2', 71', A.Streļcovs 43', 59', D.Kuzmins 30', J.Cauņa 84' (visi Krāslava)
    L.Linužs 10' (Ludza)
  • Brīdinājumi - V.Andrijevskis, A.Streļcovs(abi Krāslava)
  • Skatītāji - 200

Tiesneši - A.Bondars, A.Bastrikins(abi Rēzekne), M.Kuzmins(Bērzgale)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

20.06.

18.30

  • Rēzeknes NBJSS – FK Krāslava 4:0 (3:0)
  • Vārtu guvēji – O.Rihters 2’, A.Klapins 26’, 61’, M.Pavlovs 45’ (visi Rēzekne)
  • Brīdinājumi – V.Prokofjevs, D.Orlovs (abi Rēzekne) – A.Streļcovs (Krāslava)
  • Skatītāji - 200

Tiesneši – A.Bondars, M.Firsovs (Rēzekne), M.Kuzmins (Bērzgale)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

21.06.

17.00

  • Viesītes SS – Kalupe 1:0
  • Vārtu guvēji – K.Čibulis (Viesīte)
  • Brīdinājumi – G.Čevers (Kalupe) – D.Jakubovskis, I.Silakraneks (abi Viesīte)
  • Skatītāji - 46

Tiesneši – J.Maksimčuks, Ē.Stankevičs, An.Jermolajevs (Daugavpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

28.06.

14.00

  • FK Kvarcs/Madona – Viesītes SS 6:1 (2:1)
  • Vārtu guvēji – K.Sveķis 42’, 68’, R.Sitiks 27’, S.Pētersīlis 81’, M.Kaulačs 90’ (visi Madona), J.Širokovs s.v. 61’ (Viesīte) – E.Čibulis 9’ (Viesīte)
  • Brīdinājumi – J.Ikaunieks 15’, K.Sveķis 80’ (abi Madona) – I.Silakrankers (Viesīte)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši – A.Bačuks (Balvi), K.Eniks, A.Martusevičs (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

28.06.

15.00

  • FB Gulbene/Zellis – FK Kalupe 0:8 (0:5)
  • Vārtu guvēji – A.Vasiļjevs 22’, 25’, 40’, S.Iļjahovs 28’, 52’, A.Aleksejevs 27’, E.Kolosovskis 60’, 86’ (visi Kalupe)
  • Brīdinājumi – M.Kozlovskis 43’ (Gulbene)
  • Skatītāji - 40

Tiesneši – A.Bondars (Rēzekne), D.Ramans, E.Gailītis (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

28.06.

17.00

  • Rēzeknes NBJSS – SK Latgols/Ludza 6:1
  • Vārtu guvēji – A.Klapins 34’, 52’, 57’, O.Rihters 27’, R. Aleksandrovičs 14’, O.Kurmeļovs 85’ (Visi Rēzekne) – M.Golubevs 87’(Ludza)
  • Skatītāji - 70

Tiesneši - V.Bondars, M.Firsovs (abi Rēzekne), M.Kuzmins(Bērzgale)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

05.07.

14.00

  • FK Krāslava – FB Gulbene/Zellis 7:0 (3:0)
  • Vārtu guvēji – A.Maksimčuks 7’, E.Jarčenoks 33’, 90’+1, V.Atamaņukovs 43’, O.Pilats 61’, 66’, J.Cauņa 71’ (visi Krāslava)
  • Brīdinājumi – D.Tašiņš (Gulbene) – D.Kuzmins (Krāslava)
  • Skatītāji - 220

Tiesneši – I.Caune, A.Makarovs, A.Jermolajevs (Daugavpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

05.07.

17.00

  • SK Latgols/Ludza – FK Kalupe 1:5 (0:2)
  • Vārtu guvēji – Ē.Krušanovs57’ (Ludza) – A.Volkovs 6’, S.Iļjahovs 39’, 60’, S.Samohins 68’, V.Solovjovs 80’ (visi Kalupe)
  • Brīdinājumi – A.Barkāns 15’, R.Gutāns 29’ +82’, Ē.Krušanovs 62’ (visi Ludza)
  • Noraidījumi – R.Gutāns 82’ (otrā dzeltenā)
  • Skatītāji - 75

Tiesneši – A.Bačuks, A.Semjonovs, E.Seņkāns (Balvi)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

06.07.

14.00

  • Balvu SC – Rēzeknes NBJSS 0:3 (0:1)
  • Vārtu guvēji – V.Jermalajevs 26’, O.Rihters 51’, S.Sidorovs 62’ (visi Rēzekne)
  • Brīdinājumi – A.Sņegovs 19’, G.Korlašs 57’ (abi Balvi) – A.Smirnovs 54’ (Rēzekne)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši – G.Grīslis, A.Bačuks, A.Semjonovs (Balvi)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

12.07.

16.00

  • FK Kalupe – FK Kvarcs/Madona 3:3
  • Vārtu guvēji - A.Udalovs, E.Bērziņš, P.Maļinovskis (visi Kalupe), J.Ikaunieks, O.Saliņš, A.Aizsilnieks(visi Madona)
  • Brīdinājumi - R.Millers (Kalupe)
  • Skatītāji -

Tiesneši

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

13.07.

14.00

  • FB Gulbene/Zellis – Balvu SC 1:5 (1:3)
  • Vārtu guvēji – A.Maks 45’ (Gulbene) – O.Gabranovs 18’, T.Cinglers 25’, R.Ščogols 5’, 68’, J.Začevs 90’ (visi Balvi)
  • Brīdinājumi – M.Kozlovskis 24’ (Gulbene)
  • Skatītāji - 80

Tiesneši – J.Kolosovs, G.Grīslis (Balvi), K.Eniks (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

13.07.

14.00

  • Viesītes SS – FK Krāslava 3:4
  • Vārtu guvēji - L.Salmiņš 55’, E.Zvaigzne 56’, E.Čibulis 84’ (visi Viesīte) - E.Ungurs 19’, 83’, E.Jurčenkovs 60’, V.Atamaņukovs 90’+1 (visi Krāslava)
  • Brīdinājumi - A.Stepiņš, V.Andrievskis (abi Krāslava)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši - A.Bondars, V.Bondars (Rēzekne), M.Kuzmins(Bērzgale)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

19.07.

14.00

  • Viesītes SS – Balvu SC 1:0 (1:0)
  • Vārtu guvēji – D.Jakubovskis 6’ (Viesīte)
  • Brīdinājumi – I. Silakraneks, M.Jasis (abi Viesīte)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

19.07.

17.00

  • FK Kalupe – FK Krāslava 5:0 (2:0)
  • Vārtu guvēji – P.Maļinovskis 38’, V.Vansovičs 44’, 90’, V.Burlakovs 47’, 70’ (visi Kalupe)
  • Brīdinājumi – V.Pitrāns, E.Ungurs (abi Krāslava) – A.Kirijenko (Kalupe)
  • Noraidījumi – A.Solims (Krāslava)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši – I.caune, A.Jermolajevs, Ē.Stankevičs (Daugavpils)

Gulbene–Rēzeknes nov. 0:5

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

31.07.

18.30

  • Rēzeknes NBJSS – Viesītes SS 4:0
  • Vārtu guvēji – O.Rihters 3, I.Jegorovs (Rēzekne)
  • Brīdinājumi – S.Sidorovs (Rēzekne) – J.Zans (Viesīte)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – M.Firsovs, A.Bastrikins, M.Kuzmins (Rēzekne)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

02.08.

14.00

  • FK Kalupe – Balvu SC 10:1 (4:0)
  • Vārtu guvēji – P.Maļinovskis 4’, 28’, V.Burlakovs 34’, 55’, 74’, 76’, R.Koraļovs 45’, J.Narovskis 69’, A.Aleksejevs 79’, V.Vancovičs (visi Kalupe) – K.Usāns 90’ (Balvi)
  • Brīdinājumi – A.Udalovs (Kalupe) – E.Plutovs, E.Kokorevičs, J.Vilciņš, A.Kļimovičs, K.Usāns (visi Balvi)
  • Skatītāji - 40

Tiesneši – A.Makarovs, J.Maksimčuks, Ē.Stankevičs (Daugavpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

03.08.

14.00

  • FK Krāslava – FK Kvarcs/Madona 5:3 (3:1)
  • Vārtu guvēji – J.Maksimčuks, E.Ungurs, V.Atamaņukovs, E.Jurčenkovs (visi Krāslava), I.Radziņš s.v. (Madona) – K.Sveķis 2, N.Driksna (abi Madona)
  • Brīdinājumi – M.Murans (Krāslava)
  • Skatītāji – 220

Tiesneši – I.Caune, An.Jermolajevs, J.Kolomiceva (Daugavpils)

Gulbene – Latgols 0:5

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

08.08.

19.00

  • SK Latgols/Ludza – Viesītes SS 9:1 (2:1)
  • Vārtu guvēji – E.Budrevičs 10’, Vjačeslavs Puļčs 33’, Arvils Barkāns 56’, E.Savickis 58’, 86’, D.Berjoza 66’, E.Jegorovs 73’, R.Silickis 76’, D.Tihovskis 81’ (visi Ludza) – D.Jakubovskis 15’ (Viesīte)
  • Skatītāji - 70

Tiesneši – G.Grīslis, A.Semjonovs, A.Bačuks (Balvi)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

09.08.

18.00

  • FK Kvarcs/Madona – Rēzeknes NBJSS 4:0 (1:0)
  • Vārtu guvēji – K.Sveķis 55’, 56’, G.Cimers 37’, M.Kaulačs 71’ (visi Madona)
  • Brīdinājumi – D.Orlovs 25’, V.Prokofjevs 83’ (abi Rēzekne) – K.Sveķis (Madona)
  • Noraidījumi – D.Orlovs 75’ (Rēzekne) – G.Cimers 75’ (Madona)
  • Skatītāji - 90

Tiesneši – A.Bačuks (Balvi), K.Eniks, J.Popovičenko (Gulbene)

Viesīte – Gulbene 5:0

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

17.08.

13.00

  • FK Kvarcs/Madona – Balvu SC 1:3 (0:1)
  • Vārtu guvēji – R.Sitiks 53’ (Madona) – M.Zābelis 34’, O.Gabranovs 59’, 94’ (abi Balvi)
  • Brīdinājumi – M.Kaulačs 76’, R.Sitiks 84’, J.Rieba 87’ (visi Madona)
  • Noraidījumi – A.Aizsilnieks 90’ (Madona)
  • Skatītāji - 100

Tiesneši – G.Grīslis (Balvi), K.Eniks, D.Ramans (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

17.08.

14.00

  • FK Kalupe – Rēzeknes NBJSS 4:1
  • Vārtu guvēji – S.Iļjahovs, P.Maļinovskis, R.Koraļovs, E.Kolosovskis (visi Kalupe) – A.Klapins (Rēzekne)
  • Brīdinājumi – O.Rihters (Rēzekne)
  • Skatītāji -

Tiesneši – O.Bogdanovs, A.Jermolajevs, D.Sarafaņuks (Daugavpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

22.08.

19.00

  • Balvu SC – SK Latgols/Ludza 4:2 (3:1)
  • Vārtu guvēji – O.Gabranovs 7’, A.Deksnis 31’, R.Ščogols 35’, 90’ (visi Balvi) – A.Oļipovs 40’, E.Budrevičs 49’ (abi Ludza)
  • Brīdinājumi - R.Ščogols 59’ (Balvi) – E.Budrevičs 90’ (Ludza)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – A.Bačuks, A.Semjonovs (Balvi), E.Gailītis (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

24.08.

16.00

  • Viesītes SS – SK Latgols/Ludza 3:1
  • Vārtu guvēji – A.Kaivans, E.Cibuns, E.Macats (Viesīte) – L.Sinijs (Ludza)
  • Brīdinājumi – R.Gatus, I.Silakraneks (Viesīte) – R.Gurbans (Ludza)
  • Skatītāji -

Tiesneši – J.Kolonuceva, A.Makarovs (Daugavpils), A.Krastiņš (Jēkabpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

24.08.

15.00

  • Rēzeknes NBJSS – FK Kvarcs/Madona 4:0 (1:0)
  • Vārtu guvēji – V.Višņakovs 28’, V.Prokofjevs 67’, A.Klapins 80’, V.Jermalajevs 87’ (visi Rēzekne)
  • Brīdinājumi – A.Klapins, A.Smirnovs (abi Rēzekne) – A.Jefimovs, J.Purviņš (abi Madona)
  • Skatītāji - 35

Tiesneši – V.Bondars, A.Bastrikins (Rēzekne), M.Kuzmins (Bērzgale)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

30.08.

16.00

  • Balvu SC – FK Krāslava 3:1 (1:1)
  • Vārtu guvēji – K.Usāns 8’, Ņ.Raspopovs 48’, R.Ščogols 74’ (visi Balvi) – J.Maksimčuks 17’ (Krāslava)
  • Brīdinājumi – V.Atamaņukovs 65’, V.Andrijevskis 78’ (abi Krāslava) – Jānis Mačšs 67’, K.Usāns 80’, M.Zābelis 92’ (visi Balvi)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – G.Grīslis, A.Bačuks (Balvi), K.Eniks (Gulbene)

Latgols – Kvarcs 5:0

Kalupe – Gulbene 5:0

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

06.09.

14.00

  • FK Kalupe – Viesītes SS 8:0
  • Vārtu guvēji – V.Vansovičs 4’, 76’, A.Rasčevskis 51’, R.Koroļovs 60’, S.Iļjahovs 67’, 71’, 80’, P.Maļinovskis 83’ (visi Kalupe)
  • Brīdinājumi – V.Vansovičs (Kalupe)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – A.Bondars, S.Samuļičs (Rēzekne), M.Kuzmins (Bērzgale)

Kvarcs – Gulbene 5:0

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

06.09.

15.00

  • FK Krāslava – Rēzeknes NBJSS 2:0
  • Vārtu guvēji – E.Ungurs, A.Stepiņš (abi Krāslava)
  • Brīdinājumi – I.Murāns (Krāslava) – S.Bokta, D.Orlovs (abi Rēzekne)
  • Skatītāji - 100

Tiesneši – D.Bogdanovs, A.Jermolajevs, N.Kaļiņins (Daugavpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

07.09.

12.00

  • SK Latgols/Ludza – Balvu SC 0:8 (0:2)
  • Vārtu guvēji – O.Gabranovs 21’, 37’,47’,68’, A.Deksnis 71’,86’,90’, G.Korlašs 65’ (visi Balvi)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – V.Bondars, S.Samuļičs (Rēzekne), M.Kuzmins (Bērzgale)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

13.09.

14.00

  • Viesītes SS – FK Kvarcs/Madona 1:1
  • Vārtu guvēji – E.Čibulis (Viesīte) – R.Sitiks (Madona)
  • Skatītāji - 45

Tiesneši – A.Krastiņš (Jēkabpils), V.Jermolajevs, V.Prokofjevs (Malta)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

13.09.

16.00

  • FK Kalupe – SK Latgols/Ludza 13:3
  • Vārtu guvēji – S.Iļjahovs 6, A.Aleksejevs 3, R.Koraļovs, A.Udalovs, P.Maļinovskis, A.Rasčevskis (visi Kalupe) – A.Barkāns 2, A.Karlāns (abi Ludza)
  • Brīdinājumi – A.Korženevskis (Kalupe)
  • Skatītāji - 20

Tiesneši – A.Murdasovs, J.Maksimčuks, N.Kaļiņins (Daugavpils)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

14.09.

13.00

  • Rēzeknes NBJSS – Balvu SC 1:3
  • Vārtu guvēji – D.Orlovs (Rēzekne) – O.Gabranovs 2, A.Deksnis (abi Balvi)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši – D.Bogdanovs, A.Makarovs, A.Jermolajevs (Daugavpils)

Gulbene – Krāslava 0:5

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

21.09.

17.00

  • SK Latgols/Ludza – Rēzeknes NBJSS 0:2 (0:2)
  • Vārtu guvēji – I.Jegorovs 43’, O.Riherts 45’ (abi Rēzekne)
  • Brīdinājumi – O.Riherts (Rēzekne)
  • Skatītāji - 50

Tiesneši – A.Bačuks, G.Grīslis (Balvi), E.Oļipova (Ludza)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

21.09.

13.00

  • FK Krāslava – Balvu SC 2:1 (2:0)
  • Vārtu guvēji – A.Makarovs 6’, +28’ (Krāslava) – A.Sņegovs 50’ (Balvi)
  • Brīdinājumi – V.Andrijevskis, A.Maksimovs, A.Streļcovs (visi Krāslava) – J.Vilciņš, A.Deksnis, K.Usāns (visi Balvi)
  • Noraidīti – K.Usāns (Balvi)
  • Skatītāji - 30

Tiesneši

Balvi – Gulbene 5:0

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

27.09.

14.00

  • FK Kvarcs/Madona – FK Kalupe 5:1 (4:0)
  • Vārtu guvēji – K.Sveķis 9’, M.Kaulačs 13’, 31’, E.Aņisimovs 3’, A.Aizsilnieks 66’ (visi Madona) – S.Iļjahovs 52’ (Kalupe)
  • Brīdinājumi – L.Belorags 33’ (Madona) – G.Čevers 79’ (Kalupe)
  • Skatītāji - 70

Tiesneši – J.Kolosovs, A.Bačuks (Balvi) – E.Gailitis (Gulbene)

DATUMS

LAIKS

SPĒLE

TIESNEŠI

27.09.

14.00

  • FK Krāslava – Viesītes SS 1:0
  • Vārtu guvēji – A.Stepiņš (Krāslava)
  • Skatītāji - 220

Tiesneši – D.Bogdanovs, A.Jermolajevs (Daugavpils), A.Krastiņš (Jēkabpils)

  RĪGA
  LATGALE
  KURZEME
  VIDZEME
  ZEMGALE
  DAUGAVPILS
  ZIEMEĻAUSTRUMI
  Reģionālo izlašu turnīri
  UEFA Reģionālais kauss
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds