Rezultāti
 2014. gads
Komandu pieteikumi
 FK Olaine
 Preiļu BJSS
 Rīgas Futbola skola
 SK “Imanta”/Jelgava NSC
 Talsu NSS
4. kārta (21. septembris, Rīga)


Ar Rīgas Futbola skolas komandas uzvaru noslēdzies Latvijas sieviešu futbola pirmās līgas čempionāts, kurā šogad piedalījās piecas komandas no Rīgas, Olaines un Preiļiem. Līdz pat pēdējai čempionāta kārtai saglabājas intriga, jo divas komandas - Rīgas FS un FK Olaine - pretendēja uz zelta medaļām turnīra tabulas kopvērtējumā, līdz ar to par ceturtās kārtas centrālo spēli kļuva spēle tieši starp abām augstākminētajām komandām.

 FOTO GALERIJA

Lai izcīnītu pirmo vietu „FK Olaine” komandai bija jāuzvar, tikmēr Rīgas FS futbolistēm pietika arī ar neizšķirtu. Rezultātu 21.minūtē atklāja FK „Olaine” komanda, kuras rindās izcēlās Anastasija Romanova. Pēc divām minūtēm RFS komandas rindās Renāte Fedotova izlīdzināja rezultātu 1:1. Spēles 26.minūtē Rīgas FS komandu vadībā izvirzīja Dajana Čubreviča.

Spēles 35.minūtē FK „Olaine” komanda palika mazākumā. Spēle beidzās ar rezultātu 2:1 Rīgas Futbola skolas labā, kas, pateicoties šai uzvarai, ar 22 punktiem kopvērtējumā kļuva par čempionāta uzvarētājām. Tikmēr FK „Olaine” futbolistēm par sešiem punktiem mazāk un sudraba medaļas. Trešo vietu Latvijas sieviešu pirmās līgas čempionātā šogad izcīnīja Preiļu BJSS komanda, kura ceturtās kārtas spēlēs izcīnīja uzvaras pret SK “Imanta”/Jelgavas NSC un Talsu NSS, ar rezultātu 2:1 un 2:0 attiecīgi. Ceturtajā un piektajā vietā ierindojās Talsu NSS un SK “Imanta”/Jelgavas NSC.

Apbalvošanas ceremonijā godalgoto vietu ieguvējas tika apbalvotas ar kausiem un medaļām, parējās komandas ar speciālajām balvām. Par čempionāta labāko spēlētāju tika atzīta Rīgas Futbola skolas pārstāve Anastasija Čemirtane.

Latvijas Futbola federācija (LFF) izsaka pateicību visiem treneriem, komandas spēlētājām un atbalstītājiem, novēlot cītīgu un aizraujošo trenēšanas procesu, un uz atkalredzēšanos 2015.gada Latvijas Telpu futbola čempionātā.

Saistītā informācija
2014.gads | Sieviešu 1.līgas čempionāta turnīra tabula
  Sieviešu Futbola līga
  Latvijas 1.līgas čempionāts
  Latvijas Kauss
  Meiteņu vasaras čempionāti
  Meiteņu Futbola festivāls
  Augstskolu čempionāts
  Ziemas čempionāti
  Stārķa kauss
  Baltijas Futbola līga (BWFL)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds