Spēles un rezultāti
 2013.gads Daugavpils
 2014.gads
Superkauss - jauna un unikāla trofeja Latvijas futbolāfoto – LFF.lv
 
Latvijas Futbola federācija (LFF) šogad 9.martā Daugavpilī pirmo reizi Latvijas futbola vēsturē organizēs Superkausa spēli, kurā savā starpā tiksies esošie Latvijas čempioni "FC Daugava" un pašreizējie Latvijas Kausa īpašnieki "Skonto FC" futbolisti. Par godu šim notikumam LFF ir izgatavojusi arī unikālu trofeju.

Superkausa trofeja sver aptuveni septiņus kilogramus un tā ir 60 centimetrus augsta.Trofeja sastāv no kompozītmateriāla pamatnes (augstums 12 cm), kura krāsota Latvijas karoga karmīnsarkanajā tonī, savukārt augšējā daļa izstrādāta kausa formas izskatā, kura veidota no metāla izstrādātas ribas un tā satur trīs starus, rotātus ar LFF logo.

Trofejas augšējā daļā sēdināta no metāla izstrādātas stilizētas futbola bumbas, kas veidota kā roku darbs un kuras izmērs diametrā sastāda 20 cm. Trofejas izgatavotājs ir "Awards & Metal studio". Latvijas Superkauss futbolā kļūs par ceļojošo trofeju, tādejādi nākotnē to rotās arī uzvarētāju nosaukumi un gads, kurā attiecīgā komanda triumfējusi Superkausa izcīņas spēlē.

FOTO: Latvijas Superkauss futbolā tuvplānā.


Latvijas Futbola federācija

  Spēles un rezultāti
  Reglaments un dokumenti
  TROFEJA


Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds