Pieteikumi
 Spēļu kalendārs un rezultāti
Latvijas Kausa izcīņa telpu futbolā | 2014.gads

Latvijas Kausa izcīņā telpu futbolā noskaidroti pusfinālisti

Latvijas Kausa izcīņas telpu futbolā pusfinālā tiksies FK „Nikars” un TFK „LSPA/Sportima” komandas, savukārt par otro ceļazīmi uz finālu sacentīsies FK „RABA” un „BFC Daugavpils-FK Krāslava-RitmsR” futbolisti.

Latvijas Kausa izcīņas ceturtdaļfinālā 1.martā Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notikušajā spēlē FK „Nikars” pārspēja Valmieras SK „Spēks” futbolistus. Laukuma saimnieki jau kopš spēles pirmajām minūtēm uzņēmās iniciatīvu, demonstrējot ātru un tehnisku kombināciju spēli. Pašreizējie Latvijas Kausa īpašnieki pirmajā puslaikā guva astoņus vārtus, bet pēc pārtraukuma vēl piecas reizes pārspēja pretinieku komandas vārtsargu, izcīnot uzvaru ar kopējo rezultātu 13:0.

1.martā Mārupes vidusskolas sporta hallē notikušajā spēlē FK „RABA” uzņēma FC „NEW PROJECT” komandu. Pirmajā puslaikā „RABA” komandu vadībā izvirzīja komandas leģionārs Dos Santos Duglas (Das Santos Douglas – brazīliešu val.). Otrajā puslaikā laukuma saimnieki guva vēl trīs bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 4:0. Spēles protokolā ar gūtajiem vārtiem izcēlās Rafaels Lima barbosa un Aleksejs Lavrenovs, bet vēl vienu reizi bumbu savos vārtos raidīja Valērijs Čistjakovs.

Vēl divās ceturtdaļfinālu spēlēs uzvarēja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. Otrdien, 11.martā Jēkabpilī notikušajā spēlē „Raita-Ošukalns” komanda uzņēma Latvijas telpu futbola čempionāta pusfinālistus TFK „LSPA/SPORTIMA”. Pirmajā puslaikā Aleksandrs Abašins un Deniss Luikonens izvirzīja vadībā laukuma saimniekus. Tomēr pēc pārtraukuma viesi spēja atspēlēties un novest spēli līdz papildlaikam, kurā rīdzinieki guva piecus bezatbildes vārtus, svinot panākumu visā spēlē ar rezultātu 8:3.

Latvijas Kausa ceturtdaļfināla noslēdzošajā spēlē 15.martā Rīgā, sporta centrā „Ķeizarmežs” SK „Monarhs” uzņēma „BFC Daugavpils-FK Krāslava-RitmsR” komandu,

Rezultatīvā spēlē pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 3:3 un arī šajā spēlē uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā. Viesu komandas rindās ar precīzu sitienu papildlaikā izcēlās Deniss Komarovs, bet divus vārtus guva Jevģēņijs Simonovs, kamēr mājinieki spēja atbildēt ar vieniem gūtajiem vārtiem Dmitrija Zolotorjova izpildījumā. Skanot spēles tiesneša finālsvilpei, rezultāts liecināja par „BFC Daugavpils-FK Krāslava-RitmsR” komandas panākumu, kura tādējādi nodrošināja vietu Latvijas kausa pusfinālā un iespēju sacensties ar FK „RABA” par ceļazīmi uz sacensību finālu.

1/4 fināls (24.februāris - 9.marts)

Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā iepazīties ar Latvijas Kausa izcīņas spēļu kalendāru un protokoliem:

1.marts | FK RABA - FC NEW PROJECT (4:0)
  1.marts | FK NIKARS – SK SPĒKS (13:0)
  11.marts | RAITA-OŠUKALNS – TFK LSPA/SPORTIMA (3:3 pamatlaiks,3:8 papildlaiks)
  15.marts | SK MONARHS – BFC Daugavpils-FK Krāslava-RitmsR ( 3:3 pamatlaiks,4:6 papildlaiks )