2012./2013.g. sezona
 Pirmais riņķis
 Otrais riņķis
 Ceturtdaļfināls
 Pusfināli
 FINĀLSĒRIJA un spēles par 3.vietu
 Sezonas laureāti
Finālsērija
 06.aprīlis | FK NIKARS - FK RABA (4:3, 3:3 - pamatlaikā)
 14.aprīlis | FK RABA - FK NIKARS (4:3)
 20.aprīlis | FK NIKARS - FK RABA (6:5 - pēcspēles s.s. (5:5 - pamatlaikā))
 27.aprīlis | FK RABA - FK NIKARS (4:3 - pēcspēles s.s. (3:3 - pamatlaikā))
 06.maijs | FK NIKARS - FK RABA (3:2 (2:2 - pamatlaikā))
27.aprīlis | FK RABA - FK NIKARS (4:3 - pēcspēles s.s.)

FINĀLSĒRIJA: FK "RABA" uzvar pēcspēles sitienu sērijā un panāk zelta spēli

Latvijas telpu futbola čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē sestdien, 27.aprīlī, pēcspēles soda sitienu sērijā uzvaru izcīnīja FK "RABA" futbolisti. Spēles pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās neizšķirti 3:3. Ar diviem gūtajiem vārtiem spēles pamatlaikā izcēlās Arnaldo Pereira (FK RABA) un Daniels (FK Nikars).

Finālsērijas piektā un izšķirošā spēlē notiks pirmdien, 6.maijā plkst 14:30 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā.

Spēles protokols

Latvijas telpu futbola čempionāts 2012./2013. sezona
FINĀLSĒRIJA | Ceturtā spēle

FK RABA




FK Nikars

*3 (3)

3 (3)

*Pēcspēles soda sitienu sērijā ar rezultātu 4:2 uzvaru izcīnīja FK "RABA"
27.04.2013 plkst 14:30 OSC halle, Rīga
Sērijā līdz trijām uzvarām rezultāts neizšķirts 2:2.

Vārtu guvēji*:

26.min Iļja Afansjevs
31.min Arnaldo Pereira
40.min Arnaldo Pereira

Pēcspēles sitienu sērija:
Aleksejs Lavrenovs (-)
Sergejs Nagibins (+)
Paulo Henrique (+)
Maksims Seņs (+)
Arnaldo Pereira (+)

12.min Veve
20.min Daniel
27.min Daniel

Pēcspēles sitienu sērija:
Ze Maria (-)
Daniel (+)
Andrejs Šustrovs (-)
Aleksandrs Žukovs (+)

Sastāvi:

Nr.1 Aigars Bondars (GK)
Nr.3 Konstantīns Zabarovskis
Nr.4 Sergejs Nagibins
Nr.5 Vladimirs Terens
Nr.6 Iļja Afansjevs
Nr.7 Maksims Seņs (C)
Nr.9 Dmitrijs Jakovļevs
Nr.11 Sergejs Vasiļjevs
Nr.12 Jānis Skābārdis (GK)
Nr.13 Arnaldo Pereira
Nr.14 Paulo Henrique
Nr.15 Igors Lapkovskis
Nr.16 Aleksejs Lavrenovs
Nr.17 Dmitrijs Zabarovskis

Galvenais treneris- Artūrs Šketovs

Nr.2 Vadims Atamaņuks
Nr.7 Ze Maria
Nr.9 Romans Gnutovs
Nr.10 Veve
Nr.11 Igors Avanesovs
Nr.15 Dmitrijs Gaļļamovs
Nr.16 Rodion Zalaletdinov (GK)
Nr.17 Aleksandrs Žukovs
Nr.20 Dmitrijs Doborovoļskis (GK)
Nr.21 Jurijs Arhipovs- Prokofjevs
Nr.23 Andrejs Šustrovs
Nr.25 Daniel
Nr.31 Arturs Jerofejevs
Nr.77 Vadims Ļašenko (C)

Galvenais treneris- Orlando Duarte

Brīdinājumi:

14.min  Konstantīns Zabarovskis
22.min  Dmitrijs Zabarovskis
45.min  Iļja Afansjevs

 14.min  Vadims Ļašenko

Noraidījumi:

 

Tiesneši

Tiesneši: Vitali Rakutski, Maksim Dzeikala (abi FIFA kategorija, Baltkrievija)
3. tiesnesis: Kiazo Leladze (Latvija)
Administrators: Jevgēņijs Voitkovs

  SPĒLES un REZULTĀTI
  KLUBI un SPĒLĒTĀJI
  Organizācijas komiteja
  SPĒĻU HALLES
  TIESNEŠI
  REGLAMENTS un DOKUMENTI
  Reģionu čempionāti
  SUPERKAUSS
  Kausa izcīņa telpu futbolā
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds