Tiesnešu saraksts
 Virslīgas tiesneši
 1. līgas tiesneši
 Reģionu tiesnešu saraksts
 Sieviešu futbola čempionāta tiesneši
 Telpu futbola čempionāta tiesnešu saraksts
 Pludmales futbola tiesnešu saraksts
Zīemeļaustrumu reģions


1

Bačuks

Andris

Balvi

2

Grīslis

Gints

Balvi

3

Grīslis

Niks

Balvi

4

Kolosovs

Jurijs

Balvi

5

Mačs

Jānīs

Balvi

6

Semjonovs

Artēmijs

Balvi

7

Supe

Kristaps

Balvi

8

Šmulāns

Roberts

Balvi

9

Vilciņš

Jurģis

Balvi

10

Zaharāns

Ingus

Balvi

11

Žvirblis

Viesturs

Balvi

12

Eniks

Karlis

Gulbene

13

Gailītis

Eduards

Gulbene

14

Martusevičs

Arturs

Gulbene

15

Milaknis

Zintis

Gulbene

16

Ramans

Dainis

Gulbene

17

Trifonovs

Nikita

Gulbene

18

Krumiņš

Igors

Aluksne

19

Broks

Armīns

Varakļāni

20

Groznovs

Aleksejs

Varakļāni

21

Ikaunieks

Artis

Varakļāni

22

Kokars

Ralfs

Varaklāni

23

Leišs

Jēkabs

Varakļāni

24

Mesters

Pauls

Varakļāni

25

Racens

Ilmārs

Varakļāni

26

Skutelis

Ralfs

Varakļāni

27

Barkāns

Arvils

Kārsava

28

Gutāns

Raitis

Kārsava

29

Oļipovs

Mihails

Kārsava

30

Budrevičs

Edijs

Ludza

31

Klementjeva

Kristīne

Ludza

32

Oļipova

Elīna

Ludza

33

Senkāns

Edgars

Ludza

*informācija publicēta: 01.07.2014.

Kurzeme



1

Garbars

Konstantins

Ventspils

2

Ivanovs

Oļegs

Ventspils

3

Silajevs

Andrejs

Ventspils

4

Smirnovs

Maksims

Ventspils

5

Smurovs

Antons

Ventspils

6

Tarasovs

Aleksejs

Ventspils

7

Zavjalovs

Gļebs

Ventspils

8

Kuzmins

Igors

Saldus

9

Maškovs

Sandijs

Saldus

10

Seļickis 

Ainars

Saldus

11

Freimanis

Haralds

Liepāja

12

Ķemeris

Mikus

Liepāja

13

Pepaņans

Vače

Liepāja

14

Simsons

Artis

Liepāja

15

Roga

Gunārs

Liepāja

16

Butajenko

Aleksandrs

Liepāja

17

Ābele

Kristers

Kuldīga

18

Bosjanoks

Aleksis

Kuldīga

19

Dvarons

Niklāvs

Kuldīga

20

Grundmanis

Andis

Kuldīga

21

Kovaļš

Klāvs Kārlis

Kuldīga

22

Moncevičs

Uģis

Kuldīga

23

Vaskops 

Ģirts

Kuldīga

24

Vēvers

Ričards

Kuldīga

25

Gedzurs

Aleksejs

Brocēni

26

Kurpnieks

Agnis

Talsi

*informācija publicēta: 01.07.2014.

 

Latgale

1

Abdulajevs

Austris

Daugavpils

2

Kaļiņins

Nikita

Daugavpils

3

Makarovs

Andrejs

Daugavpils

4

Maksimčuks

Jevgēņijs

Daugavpils

5

Murdasovs 

Artjoms

Daugavpils

6

Sarafaņuks

Deniss

Daugavpils

7

Stankevičs

Evalds

Daugavpils

8

Vasiljevs

Sergejs

Daugavpils

9

Vlasovs

Aleksandrs

Daugavpils

10

Kaniņš

Armīns

Ilūkste

11

Pilacs

Deivis

Ilūkste

12

Romansevičs

Oskars

Ilūkste

13

Rubļevskis

Mārtiņš

Ilūkste

14

 Bastrikins

Artūrs

Rēzekne

15

Bondars

Aigars

Rēzekne

16

Firsovs

Marks

Rēzekne

17

Samuličs

Sergejs

Rēzekne

18

Smirnovs

Aigars

Rēzekne

19

Sparāne

Ilze

Rēzekne

20

Spēks

Kristaps

Bebrene

21

Kuzmins

Mareks

Berzgale

22

Krastiņš

Andris

Jēkabpils

23

Zelenkovs

Jevgēņijs

Kraslava

24

Jermolajevs

Vjačeslavs

Malta

25

Prokofjevs

Vasilijs

Malta

26

Kaņepējs

Dainis

Pļaviņas

27

Raups

Uldis

Šedere

*informācija publicēta: 01.07.2014.

Rīga



1

Ciekure

Lūcija

Rīga

2

Daugava

Emils

Rīga

3

Eižvertiņš

Jurijs

Rīga

4

Fjodorovs

Jurijs

Rīga

5

Hmurovičs

Dmitrijs

Rīga

6

Ikaunieks

Jānis

Rīga

7

Ivļevs

Ņikita

Rīga

8

Kāzaks

Lauris

Rīga

9

Kokins

Kristaps

Rīga

10

Kurenojs

Kirils

Rīga

11

Leladze

Roberts

Rīga

12

Levašķēvičš

Vitālijs

Rīga

13

Martinsons

Edgars

Rīga

14

Matušenko

German

Rīga

15

Morozovs

Pavels

Rīga

16

Nazarovs

Ēriks

Rīga

17

Romanovskis

Kristiānns

Rīga

18

Romase

Jana

Rīga

19

Safjanovs

Dmitrijs

Rīga

20

Spruntule

Elīza

Rīga

21

Treimane 

Laura

Rīga

22

Zaicevs

Dmitrijs

Rīga

23

Zakreševskis

Ronalds

Rīga

24

Soldatovs

Nikolajs

Salaspils

25

Klibus

Edgars

Garkalne

*informācija publicēta: 01.07.2014.

Vidzeme

1

Apsītis

Ralfs

Valmiera

2

Apsītis

Jānis

Valmiera

3

Apsītis

Aigars

Valmiera

4

Bērziņš

Bruno

Valmiera

5

Burovs

Kalvis

Valmiera

6

Ķirsis

Ingus

Valmiera

7

Lācis

Eduards

Valmiera

8

Veide

Jānis

Valmiera

9

Velme

Vairis

Valmiera

10

Dergačs

Jānis

Smiltene

11

Klots

Reinholds

Smiltene

12

Puriņš 

Kristers Aldis

Smiltene

13

Rozītis

Rūdis

Smiltene

14

Sēja

Edijs

Smiltene

15

Stīpnieks

Eduards

Smiltene

16

Veģeris

Eduards

Smiltene

17

Stūris

Artūrs

Smiiltene

18

Pūce

Ilmars

Sigulda

19

Jankovskis

Juris

Salacgrīva

20

Losmanis

Andris

Salacgrīva

21

Veinbergs

Raitis

Salacgrīva

22

Zariņš 

Māris

Salacgrīva

23

Jekšēvics

Valters

Rīga

24

Cīrulis 

Jānis 

Ogre

25

Grants

Jānis 

Ogre

26

Tauriņš

Linards

Limbaži

27

Vītols 

Artūrs

Aloja

28

Lupanovs

Sergejs

Aizkraukle

*informācija publicēta: 01.07.2014.

Zemgale



1

Botošs

Jana

Jelgava

2

Miļuhins 

Igors

Jelgava

3

Sergejevs 

Vjaceslavs

Jelgava

4

Zinovjevs 

Arkadijs

Jelgava

5

Dmitrijevs

Aleksejs

Jūrmala

6

Keziks 

Jevgenijs

Olaine

7

Kmetjuks 

Olegs

Dobele

 

 

*informācija publicēta: 01.07.2014.

  Jaunumu arhīvs
  Kā kļūt par futbola tiesnesi?
  LFF labākie tiesneši
  FIFA kategorijas tiesneši Latvijā
  Latvijas futbola tiesnešu saraksts
  LFF Tiesnešu Akadēmija
  UEFA Tiesnešu konvencija
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds