Jaunumu arhīvs
 2014.gads
 2013.gads
 2012.gads
 2011.gads
 2010.gads
 2009.gads
 2008.gads
"TactX" - UEFA apmācības programma futbola treneriem

UEFA piedāvā speciāli futbola treneriem paredzētu apmācības programmu "TactX", kura sniedz iespēju izstrādāt un demonstrēt treniņa nodarbības plānu un spēles situācijas. "TactX" mērķis ir palīdzēt visu līmeņu treneriem, sākot ar masu futbolu un beidzot ar profesionālo futbolu. "TactX" programma treneriem sniedz iespēju izveidot speciālus vingrinājumus un treniņu nodarbības, kuras pēc tam iespējams nodemonstrēt spēlētājiem.

"TactX" programma sniedz vizuālu vingrinājumu demonstrējumu 3D animācijas veidā, tādējādi pārvarot daudzas komunikāciju barjeras, ieskaitot vecumu un valodas. Turklāt izstrādājot ar šo programmu savus treniņu vingrinājumus un demonstrējot tos pirms treniņu nodarbībām jūs ietaupīsiet laiku, kurš paiet izskaidrojot vai demonstrējot vingrinājumus uz maketa.

"TactX" programma ir izstrādāta maksimāli vienkārša un saprotama. Vingrinājumus ir iespējams izveidot dažu minūšu laikā pat ar nelielām datora prasmēm. Atšķirībā no vingrinājumiem, kuri ir uzrakstīti uz papīra vai izveidoti uz maketa, ar "TactX" programmu izveidotos vingrinājumus jūs variet atkārtot tik reižu, cik vien vēlaties.

Pateicoties UEFA un LFF atbalstam visi Latvijas treneri šo "TactX" programmu var iegādāties par pazeminātu cenu. Šāda TactX programma parasti maksā 111 Eiro, bet treneriem tiek dota iespēja iegādāties "TactX" programmas licenci uz vienu gadu par 60 Eiro (aptuveni 42 LVL).

Šo programmu iespējams iegādāties internetā, atverot sekojošu linku:
http://en.tactx.uefa.com/latviafa.php

Tāpat treneriem ir iespēja iegūt šīs programmas pamācību angļu un krievu valodās. Papildus jautājumu gadījumā, lūdzam kontaktēties ar LFF Sporta-tehnisko daļu.


LFF Sporta tehniskā daļa

  Vispārējā informācija
  PRO-UEFA licence
  LFF Treneru reģistrs
  Treneru izglītības kursi
  Treneru licencēšana
  Metodiskie materiāli
  "TactX" - UEFA apmācības programma futbola treneriem
  UEFA Training ground
  LFF Dokumenti
  LFF Treneru Ētikas kodekss
  Latvijas futbola treneru asociācija (LFTA)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds