Asociācijas jaunumi
 Izveidota "Latvijas futbola treneru asociācija"
 Aleksandrs Starkovs ievēlēts par LFTA priekšsēdētāju
 Futbola treneru asociācija tikās ar Virslīgas futbola treneriem
 9.aprīlī notiks Latvijas futbola treneru asociācijas kopsapulce
 Ievēlēta Latvijas futbola treneru asociācijas jaunā valde (+VIDEO)
 Jānis Skredelis apstiprināts par LFTA jauno priekšsēdētāju
 Notikusi Latvijas Futbola Treneru asociācijas kopsapulce
Futbola treneru asociācija tikās ar Virslīgas treneriem


Aleksandrs Starkovs - LFTA priekšsēdētājs (foto - A.F.I.)

Pirmdien, 20.jūnijā Latvijas Futbola federācijā notika Latvijas Futbola treneru asociācijas (LFTA) Treneru padomes atklāta sēde, kurā piedalījās visu Virslīgas čempionāta klubu galvenie treneri, kuri ar lielāko prieku atsaucās uz aicinājumu satikties un pārrunāt ar Latvijas futbola attīstību saistītos jautājumus.

Šajā sēdē piedalījās arī LFF Sacensību daļas vadītājs Jānis Skredelis, kurš iepazīstināja klātesošos ar pašreizējo situāciju Latvijas Virslīgas čempionātu organizēšanā, savukārt LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis  izteica priekšlikumu par nepieciešamību organizēt biežākas treneru tikšanās.

Katram trenerim šajā sēdē bija iespēja izteikt savu viedokli par:

1.) Latvijas futbola čempionāta kopējo struktūru – par komandu skaitu, spēļu kalendāra sastādīšanas jautājumiem, spēļu skaitu sezonā. Vairums treneru nāca klajā ar priekšlikumu Latvijas Virslīgas čempionātu sākt jau marta mēnesī ar iespēju pirmās kārtas spēles aizvadīt vai nu futbola manēžās vai arī labi sagatavotos mākslīgā seguma futbola laukumos.

Sēdes laikā notika diskusija arī par Virslīgas klubu dublieru komandām, to pašreizējo statusu un iespējām nākotnē vai nu rīkot atsevišķu turnīru vai arī iekļaut dublieru komandas Latvijas Pirmās līgas čempionātā. Atgādinām, ka šogad no visiem Latvijas Virslīgas čempionāta klubiem Pirmās līgas turnīrā ārpus kopējās ieskaites piedalās tikai SK „Liepājas metalurgs-2”, FK „Ventspils-2” un  „FK Jelgava-2” dublieru komandas.  

2.) Latvijas Nacionālās un U-21 futbola izlases dalību UEFA Eiropas čempionātu kvalifikācijas turnīros. Īpaša uzmanība tika pievērsta nepieciešamībai izveidot labākas un pilnvērtīgākas sadarbošanās iespējas starp Latvijas futbola izlašu treneriem un Latvijas klubu komandu treneriem.

Savukārt Latvijas nacionālo futbola izlašu treneri kā ieteikumu izteica visiem Latvijas Virslīgas klubiem pievērst lielāku uzmanību ne tikai kluba galvenās komandas sagatavošanai, bet arī gatavot komandas tuvākās rezerves un jaunos spēlētājus, tostarp arī dažādu vecumu Latvijas nacionālo futbola izlašu kandidātus.

Atgādinām, ka par Latvijas Futbola treneru asociācijas priekšsēdātu iepriekš tika ievēlēts Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

Plašāku informāciju par Latvijas Futbola treneru asociāciju skatieties:
http://www.lff.lv/lv/treneri/asociacija/


Viktors Sopriins
LFF Preses daļa
lff.prese@gmail.com

  Vispārējā informācija
  PRO-UEFA licence
  LFF Treneru reģistrs
  Treneru izglītības kursi
  Treneru licencēšana
  Metodiskie materiāli
  "TactX" - UEFA apmācības programma futbola treneriem
  UEFA Training ground
  LFF Dokumenti
  LFF Treneru Ētikas kodekss
  Latvijas futbola treneru asociācija (LFTA)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds