Asociācijas jaunumi
 Izveidota "Latvijas futbola treneru asociācija"
 Aleksandrs Starkovs ievēlēts par LFTA priekšsēdētāju
 Futbola treneru asociācija tikās ar Virslīgas futbola treneriem
 9.aprīlī notiks Latvijas futbola treneru asociācijas kopsapulce
 Ievēlēta Latvijas futbola treneru asociācijas jaunā valde (+VIDEO)
 Jānis Skredelis apstiprināts par LFTA jauno priekšsēdētāju
 Notikusi Latvijas Futbola Treneru asociācijas kopsapulce
2014.04.17. Latvijas Futbola Treneru asociācijas kopsapulce


Latvijas Futbola Treneru asociācijas dalībnieki
2014.gada 17.aprīlī (foto - LFF.lv)

Ceturtdien, 2014.gada 17.aprīlī, viesnīcā "Radisson Blue Hotel Rīga" notika Latvijas futbola treneru asociācijas (LFTA) kopsapulce, kurā piedalījās A-UEFA un PRO-UEFA kategorijas treneri. Kopsapulces ievadā klātesošos uzrunāja LFTA priekšsēdētājs Jānis Skredelis, atzīmējot nepieciešamību celt pašmāju futbola treneru profesijas prestižu un autoritāti.

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars sniedza savu vērtējumu par pašreizējo valstsvienības spēlētāju funkcionālo stāvokli, vienlaikus aicinot kolēģus kopīgi turpināt sadarboties arī nākotnē, tādējādi vairojot spēlētāju konkurenci par vietu Latvijas izlases sākumsastāvā. Pieredzējušākie treneri vienlaikus sniedza savus priekšlikumus un norādīja uz piemēriem no ārzemju valstsvienībām.

Marians Pahars arī informēja LFTA locekļus, ka iepriekšējo dienu laikā viņš ir personīgi apmeklējis vairāku Latvijas nacionālās futbola izlases spēlētāju mačus ārzemju klubos, ticies ar futbolistiem un viņu treneriem. Darba vizītes pie valstsvienības kandidātiem - leģionāriem Marians Pahars plāno veikt arī turpmāk.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Nacionālo futbola izlašu treneru komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Starkovs informēja klātesošos par uzsākto Latvijas jaunatnes futbola izlases spēlētāju individuālo treniņu programmu. Plašāk par programmas ietvaros paredzētajām aktivitātēm un pirmajā talantu grupā iekļautajiem spēlētājiem lasiet "Latvijas Futbols" elektroniskā žurnāla pirmajā numurā.

LFF Izglītības nodaļas vadītājs Jurijs Andrejevs atzinīgi novērtēja Latvijas futbola vēsturē pirmā PRO-UEFA kursa organizēšanu un pateicās visiem treneriem - studentiem par aizvadītā pusotra gada laikā veikto apmācības un savstarpējās komunikācijas procesu. Jurijs Andrejevs piebilda, ka PRO-UEFA pirmā kursa sekmīgam noslēgumam un diplomu saņemšanai šobrīd vēl nepieciešams UEFA atbildīgo komisiju atzinums. Jurijs Andrejevs informēja arī par citiem aktuālajiem jautājumiem treneru izglītības procesā mūsu futbolā, piebilstot, ka šogad pirmo reizi tika izveidota un realizēta arī izglītības programma speciāli sieviešu futbola treneriem.

LFTA kopsapulces dalībnieki atbalstīja priekšsēdētāja J.Skredeļa iniciatīvu tuvākajā nākotnē veikt nepieciešamās jurisiskās formalitātes un reģistrēt "Latvijas futbola treneru asociāciju" kā biedrību, vienlaikus iesniedzot pieteikumu par biedra statusa iegūšanu arī Latvijas Futbola federācijā. LFF biedra statuss tādējādi sniegs iespēju LFTA aktīvāk līdzdarboties pašmāju futbola procesos un ar to saistīto lēmumu pieņemšanā, uzskata LFTA priekšsēdētājs.


Pēc LFTA priekšsēdētāja vietnieka A.Zakreševska sniegtās informācijas,
Latvijas Futbola federācija

  Vispārējā informācija
  PRO-UEFA licence
  LFF Treneru reģistrs
  Treneru izglītības kursi
  Treneru licencēšana
  Metodiskie materiāli
  "TactX" - UEFA apmācības programma futbola treneriem
  UEFA Training ground
  LFF Dokumenti
  LFF Treneru Ētikas kodekss
  Latvijas futbola treneru asociācija (LFTA)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds