Treneru licencēšana
 PRO-UEFA licence
 A-UEFA licence
 B-UEFA licence
 C-LFF licence
 Resertifikācija
LFF Sporta-tehniskā daļa | Treneru licencēšana

Šajā sadaļā ir pieejama informācija par Latvijā iegūstamajām futbola treneru licencēm:

PRO-UEFA licence
Latvijas Futbola federācijas (LFF) izglītības nodaļa uzsāk dokumentu pieņemšanu no treneriem, kuri vēlas pieteikties PRO-UEFA kategorijas treneru izglītības kursiem. Saskaņā ar UEFA treneru konvenciju, kuru 2005.gadā parakstīja LFF, PRO-UEFA kategorija dod tiesības strādāt pašā augstākajā profesionālā futbola līmenī (ar klubu vai Nacionālo izlašu komandām), visās valstīs, kuras ir parakstījušas minēto UEFA konvenciju.
A-UEFA licence
A-UEFA licence tiek izsniegta pēc LFF komisijas, kas atbild par treneru kvalifikācijas paaugstināšanu, lēmuma. To var iegūt pretendenti, kuriem ir B-UEFA licence un vismaz 2 gadu trenera darba stāžs ar konkrēto licenci (ja ir augstākā sporta – pedagoģiskā izglītība, tad trenera darba stāžam jābūt vismaz gadam), kā arī, kuri ir izgājuši Latvijas Futbola federācijas rīkotos A-UEFA kategorijas treneru kursus un veiksmīgi nokārtojuši kvalifikācijas eksāmenu. Licence tiek izdota uz 3 gadiem. Pēc licences termiņa beigām tā tiek pagarināta apstiprinot kvalifikāciju.
B-UEFA licence
B-UEFA licence tiek izsniegta pēc LFF komisijas, kas atbild par treneru kvalifikācijas paaugstināšanu, lēmuma. To var iegūt pretendenti, kuriem ir C-LFF licence un vismaz 2 gadu trenera darba stāžs ar konkrēto licenci (ja ir augstākā sporta – pedagoģiskā izglītība, tad trenera darba stāžam jābūt vismaz gadam), kā arī, kuri ir izgājuši Latvijas Futbola federācijas rīkotos B-UEFA kategorijas treneru kursus un veiksmīgi nokārtojuši kvalifikācijas eksāmenu. Licence tiek izdota uz 3 gadiem. Pēc licences termiņa beigām tā tiek pagarināta apstiprinot kvalifikāciju.
C-LFF licence
C-LFF licence tiek izsniegta pēc Latvijas Futbola federācijas komisijas, kas atbild par treneru kvalifikācijas paaugstināšanu, lēmuma. To var iegūt pretendenti (ne jaunāki par 18 gadiem, kā arī obligāta prasība - jābūt vidējai izglītībai), kuri ir izgājuši Latvijas Futbola federācijas rīkotos C-LFF kategorijas treneru kursus un veiksmīgi nokārtojuši kvalifikācijas eksāmenu. Uzrādot dokumentus par augstāko sporta – pedagoģisko izglītību C-LFF licenci var iegūt automātiski. Licence tiek izdota uz 3 gadiem. Pēc licences termiņa beigām tā tiek pagarināta apstiprinot kvalifikāciju.
  Vispārējā informācija
  PRO-UEFA licence
  LFF Treneru reģistrs
  Treneru izglītības kursi
  Treneru licencēšana
  Metodiskie materiāli
  "TactX" - UEFA apmācības programma futbola treneriem
  UEFA Training ground
  LFF Dokumenti
  LFF Treneru Ētikas kodekss
  Latvijas futbola treneru asociācija (LFTA)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds