Treneru licencēšana
 PRO-UEFA licence
 A-UEFA licence
 B-UEFA licence
 C-LFF licence
 Resertifikācija
PRO-UEFA licence
 Pirmie dalībnieki
 Pirmā sesija
 Otrā sesija
 Trešā sesija
 Ceturtā sesija
 Sestā sesija
PRO UEFA licence | Ceturtā sesija

Latvijas un Lietuvas studenti mācās kopā PRO-UEFA ceturtajā sesijā

Laika posmā no 14. – 17.janvārim Rīgā notika PRO-UEFA treneru apmācības ceturtā sesija. Šī sesija ir unikāla pieredze Eiropas futbolā, kad divu valstu – Latvijas un Lietuvas federācijas ir apvienojušas savus resursus, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu augstu kursu līmeni un dotu iespēju treneriem gūt starptautisku pieredzi, LFF.lv informē Izglītības daļas vadītājs Jurijs Andrejevs.

Šajā sesijā uzsvars teorētiskājās nodarbībās tika likts uz konfliktu vadīšanu sportā. Šī psiholoģijas disciplīna profesionālajā sportā ir izšķiroša sagatavojot spēlētājus augsta līmeņa sacensībām. Par konfliktu vadīšanu lekciju PRO-UEFA studentiem sniedza ilgadēja Latvijas nacionālās futbola izlases sporta psiholoģe Irina Simoņenkova.

Lielu interesi no studentu puses izraisīja Latvijas nacionālās futbola izlases galvenā trenera Aleksandra Starkova lekcija par specifiku darbā ar valstsvienību un klubu. Aleksandra Starkova bagātā un unikālā pieredze bija objekts nerimstošai interesei un diskusijām gan no latviešu, gan lietuviešu studentu puses.

Praktisko nodarbību plānā lieliski iekļāvās Latvijas Ziemas kausa futbolā atklāšanas spēle starp Daugavpils “FC Daugava” – FK “Ventspils” komandām. Studentu uzvedums bija analizēt spēli, kā arī vēlāk, izmantojot iegūtos rezultātus, modelēt un vadīt treniņu, kurš risina spēlē pamanītās problēmas. Treniņa efektivitātes labākai novērošanai uz praktisko nodarbību bija uzaicināta FK “Jelgava” pirmā komanda, kuras spēlētāji izjuta astoņu dažādu treneru astoņus dažādus spēļu vingrinājumus.

Speciāli priekš PRO-UEFA sesijas Rīgā tika noorganizēta jauniešu futbola izlašu pārbaudes spēle, kurā tikās Latvijas U-18 izlase un Lietuvas U-17 izlase. Šīs spēles analīze un praktiskā treniņa vadīšana treneru starpā izraisīja lielu azartu, tā kā katras valsts PRO-UEFA studentu grupām uzdevums bija modelēt tieši savas valsts komandas atbildes spēli, novērst iepriekšējā spēlē novērotās kļūdas un izmantot pretinieku komandas vājās puses.

Nākamā PRO-UEFA sesija paredzēta laika posmā no 11.-14.februārim un tā norisināsies Lietuvas futbola nacionālajā bāzē Kauņā. Latvijas Futbola federācija izsaka lielu pateicību par atbalstu PRO-UEFA kursu organizēšanā FK “Jelgava”, Šitika Futbola skolas jauniešu komandu, kā arī Rīgas Olimpiskā sporta centra administrāciju un “SC Kafe”.

FOTOGALERIJA: 14.-17.01.2013. PRO-UEFA trešā sesija.


Latvijas Futbola federācija

  Vispārējā informācija
  PRO-UEFA licence
  LFF Treneru reģistrs
  Treneru izglītības kursi
  Treneru licencēšana
  Metodiskie materiāli
  "TactX" - UEFA apmācības programma futbola treneriem
  UEFA Training ground
  LFF Dokumenti
  LFF Treneru Ētikas kodekss
  Latvijas futbola treneru asociācija (LFTA)
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Address: Grostonas 6B, Riga, LV-1013 / Tel: +371 67292988 / Fax: +371 67315604 / Email: futbols@lff.lv

Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds