2006.gada LMT Virslīgas turnīra kopvērtējuma tabula
V. Komanda S U N Z Vārti P
1. FK Ventspils 28 19 5 4 48-23 62
2. FHK Liepājas Metalurgs 28 18 6 4 66-20 60
3. Skonto FC 28 16 6 6 55-21 54
4. FC Dinaburg 28 12 5 11 33-38 41
5. FC Ditton 28 10 8 10 33-31 38
6. FK Jūrmala 28 11 4 13 36-36 37
7. FK Rīga 28 6 4 18 21-57 22
8. RSK Dižavanagi 28 0 2 26 11-77 2
Rezultāti un spēļu protokoli 2006

Pirmais riņķis

 1.kārta 

8.aprīlis (sestdiena) 14.00 FK Rīga - FK Ventspils 0:1 -- (Rīga, stadions "LU")

8.aprīlis (sestdiena) 16.00 FC Dinaburg (Daugavpils) - RSK Dižvanagi (Rēzekne) 2:1 -- (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
8.aprīlis (sestdiena) 17.00 FK Jūrmala - FC Ditton (Daugavpils) 0:1 -- (Jūrmala, Slokas stadions) 

9.aprīlis (svētdiena) 18.00 Skonto FC (Rīga) - FHK Liepājas Metalurgs (Liepāja) 0:0 -- (Rīga, stadions "Skonto") 

 2.kārta
 
15.aprīlis (sestdiena) 14.00 Ventspils - Skonto 1:0 -- (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)  

15.aprīlis (sestdiena) 17.00 Dižvanagi - Ditton 0:3 -- (Preiļi, SK "Cerība" stadions)
 
15.aprīlis (sestdiena) 17.00 Metalurgs - Jūrmala 3:2 -- (Liepāja, Stadions "Daugava") 
 
15.aprīlis (sestdiena) 17.00 Dinaburg - Rīga 1:0 -- (Daugavpils, Stadions "Celtnieks)  

 3.kārta
 
22.aprīlis (sestdiena) 14.00 Dinaburg - Skonto 0:2 -- (Daugavpils, stadions "Celtnieks") 
 
22.aprīlis (sestdiena) 16.00 Metalurgs - Ditton 0:0 -- (Liepāja, stadions "Daugava") 
 
22.aprīlis (sestdiena) 17.00 Rīga - Dižvanagi 1:0 -- (Rīga, stadions "LU")
 
22.aprīlis (sestdiena) 18.00 Jūrmala - Ventspils 1:1 -- (Jūrmala, Slokas stadions) 

 4.kārta
 
26.aprīlis (trešdiena) 18.00 Metalurgs - Dižvanagi 6:1 -- (Liepāja, stadions "Daugava")

26.aprīlis (trešdiena) 18.00 Ventspils - Ditton 2:1 -- (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
26.aprīlis (trešdiena) 18.00 Dinaburg - Jūrmala 1:1 -- (Daugavpils, stadions "Celtnieks) 
 
26.aprīlis (trešdiena) 18.00 Rīga - Skonto 1:4 -- (Rīga, stadions "LU") 

 5.kārta
 
30.aprīlis (svētdiena) 15.00 Skonto - Dižvanagi 6:0 (Rīga, stadions "LU") 
 
30.aprīlis (svētdiena) 15.00 Ditton - Dinaburg 1:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks") 
 
30.aprīlis (svētdiena) 18.00 Ventspils - Metalurgs 1:1 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions) 
 
30.aprīlis (svētdiena) 18.00 Jūrmala - Rīga 3:0 (Jūrmala, Slokas stadions) 

 6.kārta

6.maijs (sestdiena) 14.00 Rīga - Ditton 0:0 (Rīga, stadions "LU") 

6.maijs (sestdiena) 17.00 Dinaburg - Metalurgs 0:2 (Daugavpils, stadions "Celtnieks") 
 
 
6.maijs (sestdiena) 18.00 Jūrmala - Skonto 0:1 (Jūrmala, Slokas stadions)

7.maijs (svētdiena) 14.00 Dižvanagi - Ventspils 0:3 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions) 

 7.kārta
 
13.maijs (sestdiena) 14.00 Metalurgs - Rīga 5:0 (Liepāja, stadions "Daugava") 
 
13.maijs (sestdiena) 15.00 Ditton - Skonto 1:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks") 
 
13.maijs (sestdiena) 15.00 Ventspils - Dinaburg 3:2 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
13.maijs (sestdiena) 18.00 Jūrmala - Dižvanagi 2:1 (Jūrmala, Slokas stadions)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otrais Riņķis 
 

 8.kārta
 
17.maijs (trešdiena) 18.00 Dižvanagi - Dinaburg 1:3 (Preiļi, SK "Cerība" stadions)

17.maijs (trešdiena) 18.00 Ventspils - Rīga 1:0 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
17.maijs (trešdiena) 18.00 Metalurgs - Skonto 2:1 (Liepāja, stadions "Daugava")
 
17.maijs (trešdiena) 18.00 Ditton - Jūrmala 2:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
 9.kārta

21.maijs (svētdiena) 13.00 Ditton- Dižvanagi 1:0 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

21.maijs (svētdiena) 17.00 Jūrmala - Metalurgs 1:1 (Jūrmala, Slokas stadions)

22.maijs (pirmdiena) 18.00 Rīga - Dinaburg 0:0 (Rīga, stadions "LU")
 
23.maijs (otrdiena) 20.15 Skonto - Ventspils 1:1 (Rīga, stadions "Skonto")

25. - 30.maijs Latvijas "A" izlase 
28.maijs Latvija - ASV (Hartforda, ASV)

27.maijs Latvija U-21 - Jūrmala (Jūrmala, Slokas stadions) 

 10.kārta
 
20.septembris (trešdiena) 17.00 Dižvanagi - Rīga 0:0 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)
 
20.septembris (trešdiena) 17.00 Ditton - Metalurgs 1:2 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
20.septembris (trešdiena) 17.00 Ventspils - Jūrmala 1:0 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
20.septembris (trešdiena) 20.00 Skonto - Dinaburg 0:2 (Rīga, stadions "Skonto")
 
 
 11.kārta

4.jūnijs (svētdiena) 14.00 Skonto - Rīga 5:1 (Rīga, stadions "Skonto")
 
4.jūnijs (svētdiena) 14.00 Ditton - Ventspils 0:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
4.jūnijs (svētdiena) 18.00 Dižvanagi - Metalurgs 0:0 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)

4.jūnijs (svētdiena) 18.00 Jūrmala - Dinaburg 1:0 (Jūrmala, Slokas stadions)

7. - 11.jūnijs Latvijas kausa 1/8 fināls 

 12.kārta

12.jūnijs (pirmdiena) 18.00 Dinaburg - Ditton 1:3 (Preiļi, SK "Cerība" stadions)

13.jūnijs (otrdiena) 18.00 Dižvanagi - Skonto 0:2 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)

13.jūnijs (otrdiena) 18.00 Rīga - Jūrmala 2:1 (Rīga, stadions "LU")
 
13.jūnijs (otrdiena) 18.00 Metalurgs - Ventspils 0:1 (Liepāja, stadions "Daugava")

18.jūnijs Dinaburg - Intertoto kausa I.kārta 
 
 13.kārta

18.jūnijs (svētdiena) 14.00 Ventspils - Dižvanagi 7:1 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
18.jūnijs (svētdiena) 18.00 Rīga - Ditton 0:4 (Rīga, stadions "LU")
 
18.jūnijs (svētdiena) 14.00 Skonto - Jūrmala 2:0 (Rīga, stadions "Skonto")
 
18.oktobris (trešdiena) 18.00 Metalurgs - Dinaburg 1:1 (Liepāja, stadions "Daugava")
 
 14.kārta

22.jūnijs (ceturtdiena) 17.00 Rīga - Metalurgs 0:4 (Rīga, stadions "LU")
 
22.jūnijs (ceturtdiena) 18.00 Dižvanagi - Jūrmala 0:1 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)
 
22.jūnijs (ceturtdiena) 19.00 Skonto - Ditton 0:0 (Rīga, stadions "Skonto")
 
24.septembris (svētdiena) 14.00 Dinaburg - Ventspils 2:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

24.jūnijs Dinaburg - Intertoto kausa I.kārta 

28.jūnijs - 1.jūlijs Latvijas kausa 1/4 fināls 

2.jūlijs Dinaburg - Intertoto kausa II.kārta 

2.jūlijs (svētdiena) 18.00 Metalurgs - Jūrmala (16.k.) 7:1 (Liepāja, stadions "Daugava")

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trešais riņķis 

15.kārta
 
5.jūlijs (trešdiena) 18.00 Dinaburg - Dižvanagi 2:0 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
6.jūlijs (ceturtdiena) 17.00 Rīga - Ventspils 0:2 (Rīga, "LU" stadions)
 
6.jūlijs (ceturtdiena) 20.15 Skonto - Metalurgs 2:1 (Rīga, stadions "Skonto")
 
8.jūlijs (sestdiena) 18.00 Jūrmala - Ditton 6:1 (Jūrmala, Slokas stadions)

8.jūlijs Dinaburg - Intertoto kausa II.kārta 

12.jūlijs  Metalurgs ČL I.k. 

13.jūlijs Skonto, Ventspils - UEFA I.k. 
 

16.kārta 
2.jūlijs (svētdiena) 18.00 Metalurgs - Jūrmala 7:1 (Liepāja, stadions "Daugava") 

15.jūlijs (sestdiena) 14.00 Dinaburg - Rīga 2:0 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
15.jūlijs (sestdiena) 17.00 Dižvanagi - Ditton 0:1 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions) 
 
18.jūlijs (otrdiena) 18.30 Ventspils - Skonto 1:0 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)


19. jūlijs Metalurgs ČL I.k. 

 
17.kārta 

22.jūlijs (sestdiena) 15.00 Skonto - Dinaburg 2:0 (Rīga, stadions "Skonto")
 
22.jūlijs (sestdiena) 18.00 Jūrmala - Ventspils 1:2 (Jūrmala, Slokas stadions)
 
23.jūlijs (svētdiena) 14.00 Rīga - Dižvanagi 3:1 (Rīga, "LU" stadions") 
 
25.oktobris (trešdiena) 14.00 Ditton - Metalurgs 2:0 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

26.jūlijs Metalurgs ČL II.k. 

27.jūlijs Skonto, Ventspils - UEFA I.k. 

18.kārta
 

30.jūlijs (svētdiena) 14.00 Dinaburg - Jūrmala 0:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
23. augusts (trešdiena) 18.00 Metalurgs - Dižvanagi 6:0 (Liepāja, stadions "Daugava") 

1.augusts (otrdiena) 18.00 Ventspils - Ditton 1:1 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
1.augusts (otrdiena) 18.00 Rīga - Skonto 1:2 (Rīga, stadions "LU")

2. augusts Metalurgs ČL II.k. 

5. - 6.augusts Latvijas kausa izcīņas 1/2 fināls 

10.augusts Skonto, Ventspils - UEFA II.k.

10. - 12.augusts "Fedcom Baltijas čempionu kauss"

9.augusts Rezerves diena 

13. - 17.augusts Latvijas "A" izlase 
16. augusts Krievija - Latvija

16.augusts Latvija (U-21) - Polija (U-21) 

19.kārta 

19.augusts (sestdiena) 15.00 Skonto - Dižvanagi 6:0 (Rīga, stadions "Skonto")
 
19.augusts (sestdiena) 18.00 Ditton - Dinaburg 2:4 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
20.augusts (svētdiena) 14.00 Ventspils - Metalurgs 1:2 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)

20.augusts (svētdiena) 18.00 Jūrmala - Rīga 2:1 (Jūrmala, Slokas stadions)


23. augusts (trešdiena) 18.00 Metalurgs - Dižvanagi 6:0 (Liepāja, stadions "Daugava") (18. kārta) 
 
24.augusts Skonto, Ventspils - UEFA II.k. 

20.kārta

26.augusts (sestdiena) 14.00 Ditton - Rīga 3:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
27.augusts (svētdiena) 14.00 Dinaburg - Metalurgs 1:2 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
28.augusts (pirmdiena) 18.00 Dižvanagi - Ventspils 1:3 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions) 
 
28.augusts (pirmdiena) 20.15 Skonto - Jūrmala 3:1 (Rīga, stadions "Skonto")

29.augusts - 7.septembris Latvijas "A" izlase 
2.septembris Latvija - Zviedrija
6.septembris Luksemburga - Latvija

1.septembris Latvija (U-21) - Portugāle(U-21) 

21.kārta

10.septembris (svētdiena) 14.00 Ditton - Skonto 0:2 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

10.septembris (svētdiena) 14.00 Ventspils - Dinaburg 3:0 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
10.septembris (svētdiena) 17.00 Jūrmala - Dižvanagi 3:0 (Jūrmala, Slokas stadions)
 
10.septembris (svētdiena) 18.00 Metalurgs - Rīga 3:1 (Liepāja, stadions "Daugava")

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Ceturtais riņķis

 

22.kārta

16.septembris (sestdiena) 14.00 Metalurgs - Skonto 3:1 (Liepāja, stadions "Daugava")
 
16.septembris (sestdiena) 14.00 Ditton - Jūrmala 0:0 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

16.septembris (sestdiena) 16.00 Dižvanagi - Dinaburg 0:2 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)

16.septembris (sestdiena) 16.00 Ventspils - Rīga 4:0 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)

20.-23.septembris Rezerves diena

10. kārta (II riņķis)

20.septembris (trešdiena) 17.00 Dižvanagi - Rīga 0:0 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)
 
20.septembris (trešdiena) 17.00 Ditton - Metalurgs 1:2 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")
 
20.septembris (trešdiena) 17.00 Ventspils - Jūrmala 1:0 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)
 
20.septembris (trešdiena) 20.00 Skonto - Dinaburg 0:2 (Rīga, stadions "Skonto")

24.septembris (svētdiena) 14.00 Dinaburg - Ventspils 2:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks") - 14. kārtas spēle

24.septembris (svētdiena) 15.00 Latvijas kausa izcīņas fināls - Skonto - Metalurgs 1:2 (Rīga, stadions "Skonto")

23.kārta
 
28.septembris (ceturtdiena) 17.00 Ditton - Dižvanagi 2:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

28.septembris (ceturtdiena) 17.00 Jūrmala - Metalurgs 1:0 (Jūrmala, Slokas stadions)

28.septembris (ceturtdiena) 17.00 Rīga - Dinaburg 0:1 (Rīga, stadions "LU")

28.septembris (ceturtdiena) 20.15 Skonto - Ventspils 0:1 (Rīga, stadions "Skonto")

24.kārta
 
1.oktobris (svētdiena) 14.00 Ventspils - Jūrmala 0:2 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)

1.oktobris (svētdiena) 15.00 Dižvanagi - Rīga 2:5 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)

2.oktobris (pirmdiena) 16.00 Dinaburg - Skonto 0:6 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

2.oktobris (pirmdiena) 18.00 Metalurgs - Ditton 2:1 (Liepāja, stadions "Daugava")

3. - 12.oktobris Latvijas "A" izlase 
7.oktobris Latvija - Islande 
11.oktobris Ziemeļīrija - Latvija 

25.kārta
 
14.oktobris (sestdiena) 14.00 Dižvanagi - Metalurgs 0:2 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)

15.oktobris (svētdiena) 14.00 Ditton - Ventspils 0:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

15.oktobris (svētdiena) 14.00 Jūrmala - Dinaburg 0:1 (Jūrmala, Slokas stadions)

15.oktobris (svētdiena) 14.00 Skonto - Rīga 1:1 (Rīga, stadions "Skonto")


 
18.oktobris (trešdiena) 18.00 Metalurgs - Dinaburg 1:1 (Liepāja, stadions "Daugava") - 13. kārtas spēle 
 
26.kārta 

21.oktobris (sestdiena) 14.00 Dižvanagi - Skonto 0:1 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)
 
21.oktobris (sestdiena) 14.00 Rīga - Jūrmala 2:0 (Rīga, LU stadions) - LTV-7 pārraide no plkst. 23:30

21.oktobris (sestdiena) 14.00 Dinaburg - Ditton 1:0 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

21.oktobris (sestdiena) 14.00 Metalurgs - Ventspils 4:0 (Liepāja, stadions "Daugava")



25.oktobris (trešdiena) 14.00 Ditton - Metalurgs (Daugavpils, stadions "Celtnieks") 2:0 - 17. kārtas spēle

27.kārta 

29.oktobris (svētdiena) 14.00 Ventspils - Dižvanagi 1:0 (Ventspils, O/C "Ventspils" stadions)

29.oktobris (svētdiena) 14.00 Metalurgs - Dinaburg 2:0 (Liepāja, stadions "Daugava")

29.oktobris (svētdiena) 14.00 Ditton - Rīga 0:1 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

29.oktobris (svētdiena) 14.00 Jūrmala - Skonto 1:2 (Jūrmala, Slokas stadions)

28.kārta 


5.novembris (svētdiena) 14.00 Dinaburg - Ventspils 3:3 (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

5.novembris (svētdiena) 14.00 Dižvanagi - Jūrmala 1:3 (Rēzekne, Rēzeknes sporta aģentūras stadions)

5.novembris (svētdiena) 14.00 Rīga - Metalurgs 0:5 (Liepāja, stadions "Olimpija")

5.novembris (svētdiena) 14.00 Skonto - Ditton 2:2 (Rīga, Ķeizarmeža sporta kompleksa mākslīgais laukums)

  Tabula / Rezultāti 2006
  Kalendārs un rezultāti 2006
  Gūtie vārti / brīdinājumi
  Spēļu apmeklētība 2006
Latvijas Reitingi
Copyright Latvian Football Federation. All rights reserved.
Web administrator
Created by 2GDizains

SiteSupra® v.3.1 Trial Version
refresh delayed for 3 seconds